• Neki tip
    19.1k
    Rijeki bi Lovrić sjeo ko budali šamar to govorim već godinu i polMajki-Papi2111

    Možeš i iduće 3, jednako je korisno..

    Misliš da Riječani to ne znaju?

    Pa nije Rijeka baš toliko platežno moćnija od Gorice da bi se Lovriću zacaklile oči, a još važnije - nemaju ni približno dovoljno za plaćanje onoga što Gorica očekuje kao odštetu - 3, 4 milijuna Eura (ma da je i 2..).

    Tak da to što bi Lovrić Rijeci sjeo ima istu težinu kao da kažeš da bi im dobro sjeo Oršić ili Josip Brekalo ili, zašto ne, Messi himself.
  • Majki2111
    2.6k
    Dobroili neko drugo krilo onda. Nije Lovrić jedino krilo ovih prostora :smile: , al ne pada minsad ništa napamet.
  • xavier
    11.1k
    Možeš i iduće 3Neki tip sa Zapada

    Skoro isti post smo napisali, samo si ti išao malo više u širinu :grin:
  • Neki tip
    19.1k
    da, kad sam ga postao, vidjeh da si u međuvremenu jezgrovitije napisao praktički isto :)
  • Dudu
    2.6k
    @Infinity

    Maloprije sam negdje vidio da se i za Europsku Ligu kao i Ligu prvaka daju oni dodatni bonusi za 10-godišnji koefcijent, po redu kako je tko na toj ljestvici smanjuje se iznos. Je li to ispravna informacija?
  • Infinity
    15.2k
    Jeste, ali je iznos smijesan u odnosu na iznos iz LP.
  • Dudu
    2.6k


    To da, ali Dinamo je sigurno među prvih 15, a do tu je iznos oko 2.5 milijuna eura. Znači više od 5 samo za plasman.

    Čak i od Rijeke ima 13 gorih klubova, pa dobiju oko milijun i nešto. Čudi me da nisam vidio te kalkulacije u Sportskim :grin:
  • Infinity
    15.2k
    71.430€ vrijedi svaka pozicija. 642.870€ ce uzeti Rijeka, a Dinamo 2.571.480€. To je i dalje sica u odnosu na 7-8m koje bi Dinamo na osnovu tog koeficijenta digao u LP, al moram priznati da mi je ovih 70k djelovalo toliko malo da sve do sad nisam ni racunao koliko ce se dobiti i da je ovih 2.5m stvarno dobar novac s obzirom da sam ocekivao nizu cifru.
  • Infinity
    15.2k
    Čudi me da nisam vidio te kalkulacije u Sportskim :grin:Dudu

    Cudilo bi me da sam vidio. Ne znaju oni jos uvijek kako funkcionira taj sistem, ne znaju ni da postoji :lol:
  • deda
    27.7k
    Dinamo je 16. u UELu po tom 10-godišnjem koeficijentu
  • Infinity
    15.2k
    Ja racunao po petogodisnjem brzinski u hodu :lol:
  • Dudu
    2.6k


    Onda je iznos €71430 x 33 = 2.357.190 €
  • deda
    27.7k
    Tako je
  • LovroZG
    1.3k
    U napad je Rijeci ušo Escoval jer su Ristovski, Yateke i Murić ozlijeđeni. A i da nisu možda bi opet ušo Escoval jer su htjeli skok-igrača naprijed, lijepo se čulo jučer Rožmana da traži od Nevistića napucavanje lopte na njega.

    Halilović je out do studenog tak da im u vezi baš i ne gori. Njima treba neki igrač koji ima dribling i šut izvana za polušpicu, a ne krilo. Lovrić upada i u tu shemu, al već su ti drugi napomenuli da je cijena problem. Al uopće ne sumnjam da će Mišković dovest nekog na dvogodišnju possudbu s mogućnošću otkupa. :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Ma njima Atiemwen ne bi uopće loše došao ako mu se još da igrati nogomet...većina igrača u čvrstom bloku iza, Kule sidrun u napadu, a Franko i Beli onda imaju sav prostor i slobodu za kontre (Belom je to inače sustav u kojem je daleko najbolje izgledao).

    A zadovoljava i osnovni uvjet...ništa ne košta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.