• Kwedi
    3.8k
    Bitno je kod njih 25 posto. Jer onda imaju kontrolni paket.

    Njima nije napeto 50+1 ili koliko već je nerealno to skupiti i plus ne dobivaju nikaj novo u odnosu na danas u nekom demokratskom smislu.
  • Bosna86
    11.6k
    Pa ne puni ni sad vlasnik budžet - ne daje Andabak ili Grad Split Hajduku lovu kad su u kurcu na kraju godine.Kwedi

    To upravo želim reci, koja je poanta svega ako će situacija biti identična? Ovo oko očuvanja Hajduka mi je isto zanimljivo, koja će to gradska vlast prodati Hajduk nekome, ako će za posljedicu imati gotovo siguran debakl na izborima
  • Kwedi
    3.8k
    Pa mislim da se ne treba sekirati oko tog jer nitko ne bi ni kupio Hajduk osim ako nije neka politička smicalica (Osijek) ili betonizacija Marjana pa se kompenzira ulaganjem u lokalni klub (Rijeka, Volpi i poslovni kompleks na mjestu Kantride koji nikad nije niknuo zbog sporosti administracije i nestanka love)
  • Mali dioničar
    14.7k
    Bitno je kod njih 25 posto. Jer onda imaju kontrolni paket.Kwedi

    Da, upravo to je poanta. Da mogu srati većinskom vlasniku.

    Ne bi bili face pa se isprsili i upravljali odnosno bili većinski vlasnik nego bi bacali floskule ko zadnjih 9 godina.
  • Mali dioničar
    14.7k
    nitko ne bi ni kupio HajdukKwedi

    Hajduk bi s obzirom na genetski materijal dolje uz dobro upravljanje bio tvornica novca.
  • Kwedi
    3.8k
    Hajduk bi s obzirom na genetski materijal dolje uz dobro upravljanje bio tvornica novca.Mali dioničar

    Slažem se. Al grad slučaj u svakom smislu je zabetoniran trideset godina u istom mjestu i sam sebe izjeda.
  • Mali dioničar
    14.7k
    U medjuvremenu...

    2fchom9vueow9pho.jpeg
  • Kwedi
    3.8k
    Ne bi bili face pa se isprsili i upravljali odnosno bili većinski vlasnik nego bi bacali floskule ko zadnjih 9 godina.Mali dioničar

    Ovo je pila naopako. Tko bira NO? Znalo se da bu Ben glavni. Koga bira NO? Predsjednika.

    U toj zaobilaznoj demokraciji jedini kuršlus je manjak kadrova pa biraju klauna za predsjednika NO-a, a NO bira karikaturu za predsjednika uprave.

    To je ono kaj nažalost prognoziram Dinamu, manjak kandidata i kadra doveo bu Dinamo ponovo Mamićima ili "mamićima" ako ikad klub članski ili privatizacijski prodiše
  • deda
    28.7k
    Kod nas je nažalost tattina vladavina ostavila takav vakum u stvaranju kadrova i stvaranju interesa za Dinamo da niti ja nisam nikakav optimist. Zato se kao i Mali dioničar zalažem za privatizaciju pa nek kupi tko ima para.
  • The Undertaker
    4.3k
    Ako Dinamo može biti profitabilan za ''vlasnike'' onda može i Hajduk. I jest. Svi se oni namire ovako ili onako. Razlika je samo u iznosima.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Jebi ga, naravno da treba naći sustav kao i što je činjenica da o kojem se god sustavu radi kontinuitet i kompetencija je bitna. Poštenje u smislu najboljih odluka za klub, a ne izvlačenje novca iz kluba bi se podrazumijevalo.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Zato se kao i Mali dioničar zalažem za privatizaciju pa nek kupi tko ima para.deda

    Da se razumijemo, ja sam bio argumentirao d.d. jer ni jedan vlasnik ne bi radio ovakve stvari kakve su oni napravili Bjelici. Tjeraš nekoga tko radi dobro za klub zbog svog ega. Halo.

    Ali imamo tu temu tamo na ustroju.
  • vjeko1701
    5.9k
    Od brenda, broja navijača, medijske pokrivenosti i bitnosti, pa na kraju krajeva i bazena talenta.Zambatine škude

    Pa baš je stvar da imaju sve to, drugi najveći budžet lige i sva više padaju, prvo ispod Rijeke, ubrzo vjerojatno ispod Osijeka. Ove godine ih je i Lokomotiva prešišala a ko zna, može se dogoditi da bude koju sezonu i Gorica iznad njih.

    Kod nas je nažalost tattina vladavina ostavila takav vakum u stvaranju kadrova i stvaranju interesa za Dinamo da niti ja nisam nikakav optimist. Zato se kao i Mali dioničar zalažem za privatizaciju pa nek kupi tko ima para.deda

    Meni je uvijek nada da bi ga vodile bivše legende uz nekog obrazovanog i stručnog na samom vrhu.
  • Kwedi
    3.8k
    Pa baš je stvar da imaju sve to, drugi najveći budžet lige i sva više padaju, prvo ispod Rijeke, ubrzo vjerojatno ispod Osijeka. Ove godine ih je i Lokomotiva prešišala a ko zna, može se dogoditi da bude koju sezonu i Gorica iznad njihvjeko1701

    Pa dobro, Lokomotiva je prešišala Osijek i Rijeku, koji imaju daleko veći budžet. Netko bi rekao i da Rijeka ima padajuću krivulju od osvajanja titule.

    Meni je uvijek nada da bi ga vodile bivše legende uz nekog obrazovanog i stručnog na samom vrhu.vjeko1701

    Meni je zlo kad čujem da bivše legende bi vodile klub. Posebno kod nas.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Ko prvo ili si legenda ili bivši. Kak možeš biti bivša legenda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.