• Kwedi
    3.8k
    Ili će ga prodat za prve pare koje dobiju, te će otić kao Bašić, Bradarić i sl. Ili će probat da uhvate neku paru za njega, ali ako ga odmah dadnu nekom većen klubu kao Palaversu, u City, onda će propast.Navijač Dinama

    objasni mi razliku iz prvog dijela i drugog dijela tvoje rečenice?
  • deda
    27.5k
    :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ako dobiju pare od bilo kog, prodat ce ga, ako im je hića za novac, naravno, kao pomenuti Bašić i Bradarić, dakle za prvi novac koji im netko ponudi.

    A mogu da ga ostave da se razvija i da "otkida", onda ga mogu za veće pare prodat, ciknat se za cijenu, i neće morat prvu ponudu koju dobiju odmah prihvatit, ako im nije hića.

    I kažem da može zavrsit ko Palaversa recimo, ode u velikana nekog, ne snađe se, ne igra, gurnut u vatru, i opadne, a igra sad u recimk belgijskoj ligi, i po pruzenim partijama to mu bude plafon plafona. Jer se ni tamo možda neće razvit kako treba.

    Nadam se da sam malo objasnio, približio svoje mišljenje.
  • LovroZG
    1.3k
    Palaversa je od prvog dana na posudbama tako da on sigurno nije primjer igrača koji se nije snašo u velkom klubu.

    A mislim da Nikoličius ipak nije takva budala da odma proda Biuka. Zaradit će sad nešto na Vuškoviću i škartu, srezat će troškove i to bi im trebalo bit dosta za ljeto. Biuk im može više donijet kroz svoju igru i transfer za godinu-dvije jer zgleda ko igrač koji ima strašno visok plafon.
  • deda
    27.5k
    Osijek je otkupio i potpisao Miereza
  • Carrasco
    4k
    ne zalim se, zaboli me ona stvar... samo mi je smijesno :grin: i sigurno nisam glorificirao pojedine igrace Dinama na takav nacin u smislu ovaj mu moze samo cistiti kopacke i slicno... moze se viditi sta sam pisao za Majera, ali nikad nisam napisao da mu npr. Vlasic samo moze cistiti kopacke i slicno...
  • Kwedi
    3.8k
    Jel Biuk može Kačavendi čistit kopačke?
  • marcio amoroso
    31.9k
    Mene baš zanima tko će od ovog mladog vala (Biuk, Šimić, Janković, Kačavenda) napraviti najbolju karijeru.
    Zanima me još jedna stvar. Hoće li Igor Bišćan povesti Biuka na europsko? Možda i nekog drugog od ovih gore nabrojanih?
  • deda
    27.5k
    Načisto sumnjam, tj. bilo bi mi to veliko iznenađenje.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Po meni bi trebao. Dečko je u vrhunskoj formi i mogao bi pomoći. Možda čak može igrati lažnu devetku.
  • deda
    27.5k
    Ne kažem da dečko nije materijal, ali repke uvijek imaju konzervativan način pozivanja. Jedino ako Bradarić ne ide.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Meni je jasno da sad ne možeš izostaviti 7 igrača koji su iznijeli teret kvalifikacija i prošli grupu i pozvati 7 novih jer su u boljoj formi, ali mi je isto loše da se ignorira nečija vrhunska forma.
  • Dudu
    2.6k
    Pozvat će ga sigurno, umjesto Vuka ili tako nekoga tko nije ni igrao puno, a nije sad ni u formi bajnoj..
  • Mali dioničar
    14k
    Znači Biuk danas vrijedi više nego Hajduk š.d.d.
  • xavier
    11.1k
    Istra prestigla Varaždin, stvarno luda završnica HNL-a.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.