• SAS1987
    13.5k
    Rožman podnio ostavku.Crusades1986

    I to baš u vrijeme kada NK Maribor traži novog trenera :smile:
  • marcio amoroso
    32.5k
    Bit će jako napeta borba za četvrto mjesto.
    Tovari su planirali uloviti Goricu, a sad im je Rijeka tu.
  • Markelo
    2.5k
    U Riječana ozbiljna panika. Nadaju se da će šok terapijom odma doći do nekih bodova samo da im se tovari ne odlijepe. Morali su nešto poduzet jer su od prilično lagodne situacije došli do tog da im Europa opasno visi
  • BBB Sibenik
    4k
    Goran Tomic prvi kandidat za klupu Rijeke!
  • Dudu
    2.6k
    Ha Tomić je savršen kandidat za Rijeku, kao što je Oreščanin bio za Goricu.

    Imao si Keka, pa Bišćan, Rožman, pa ide Tomić. Prvo ono što je svima zajedničko pragmatičnost i taktičke prilagodbe, plus spremnost na situaciju gdje se mijenja puno igrača.

    Kek je bio u doba rasipnosti pa je imo privilegiju samo rezultat ganjat,Bišćan i Rožman uvođenje mladih igrača uz i dalje neki priihvatljiv rezultat, što je novi plan Rijeke, a Tomić je lik koji je treniro Lokomotivu gdje je to uvođenje mladih još na više ekstremnoj razini, tako da idealan matchup za obe strane.

    Poslije nedjeljnog ručka očekujem potvrdu dogovora :D
  • Nolifer
    6.7k
    A kaj velite za Nevistića? Idalje nisam siguran da bi bio pravo pojačanje za nas.. sve više pada u zadnje vrijeme.

    Zašto Dinamo nije bacio oko na mladog Žigera?
  • Dudu
    2.6k
    Nevistić je 98. godište, ima iznad 100 utakmica u HNL-u, logično da ima ponekad i kiks neki, ali generalno više je dobrih partija imao i u Rijeci i Varaždinu.

    Nije ni Livaković izgledao kao klasa u Nk Zagrebu, postao je u Dinamu. Dokaz ispod, podjednako (ne)kvalitetni prvi klubovi (iako je Livi branio više utakmica u prvoj ligi za Zagreb, Nevistić više u drugoj za Varaždin):

    Nevistić za Varaždin - 85 utakmica, 29 puta prazna mreža, 101 primljen gol
    Livaković za Zagreb - 108 utakmica, 28 puta prazna mreža, 162 primljena gola
  • Majki2111
    2.6k
    Žal mi Rijeke, i Rožmana, dobar trener. Dosta dobar. Nekako mislim da je žrtva. Mislim da bi s promjenom sustava bilo boljih rezultata. Oni su nastavili s 3-5-2 i nakon EL i nakon Rovinja sada kaj su imali stanku. Sviđa mi se i gotivim igru s 3 nazad u bilo kojoj varijanti, ali vidjelo se da ne ide. Trebalo je promjenit I to možda ne čak na 4 nazad nego varijantu vezne linije žrtvovat jednu od ovih 3 veznih i stavit 10ku i/ili Franka rasteretit nekih krativnih zadataka. Njima je Franko više puta danas kreirao igru ehhh. Danas Rijeka nije igrala loše. Bila je dobra, falilo je realizacije, ali je Hajduk danas bio tvrd orah tako da mi se čini da je Rožman danas stao na nagaznu minu.

    Šteta.
  • Bosna86
    11.6k
    Nije ni Livaković izgledao kao klasa u Nk Zagrebu, postao je u DinamuDudu

    Upravo tako, ljudi zaboravljaju da je on bio rezerva Semperu i da ovaj nije kiksao, tko zna sta bi bilo
  • xavier
    11.1k
    ljudi zaboravljaju da je on bio rezerva SemperuBosna86

    Kako sam već ne znam koliko puta napisao, to je u startu bila toliko kriva odluka jer nikad nije bilo ama baš nikakve logike da on bude iza Šempera.

    Livaković je u to vrijeme bio prvi golman U21 reprezentacije, a ti na gol ispred njega staviš klinca koji je 3 godine mlađi od njega.
  • xavier
    11.1k
    Tomić što se tiče trenerskih kapaciteta vjerojatno nije loše rješenje za Rijeku, ali bojim se da će to opet otvoriti sukob Miška s Armadom koja mu je često kako ružno skandirala kad je vodio Lokomotivu, a on se toga doticao u izjavama novinarima.

    Ako nisu zaboravili Bišćanu stvari iz 90-ih, neće ni Tomiću od prije godinu dana.
  • Mali dioničar
    14.3k
    nikad nije bilo ama baš nikakve logike da on bude iza Šempera.xavier

    Jedina logika bila je tko je kome bio menadžer.
  • xavier
    11.1k


    Ma naravno, to sam i želio reći :up:

    Uz to je Livaković nekako bio etiketiran da je doveden "samo kako bi se njegovim transferom spasio Zagreb".
  • marcio amoroso
    32.5k
    Uz to je Livaković nekako bio etiketiran da je doveden "samo kako bi se njegovim transferom spasio Zagreb".xavier

    A ispade jedan od najboljih transfera u povijesti kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.