• Navijač Dinama
    7.3k
    Uff...kad bi oni i Istra ispali, ma da Istru ni Barcelona ne bi pobjedila u razigravanju.. :meh:
  • Krizy
    35k
    Nema više razigravanja. Samo posljednji ispada i to je to.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    aha, to nisam znao :up:

    Svejedno mi onda od te dvije ekipe, samo da ne ispadnu ŠI ili Belupo
  • Gelipter
    3.4k
    Belupo poveo lijepim golom Glavčića danas, ali previše su se nakon toga pouzdali da će im to biti dovoljno za pobjedu nad nekreativnom i sporom Istrom pa iako je Slaven kvalitetnija momčad to se u nastavku utakmice nije previše vidjelo. Onda su se u priču upleli suci, prvenstveno Pajač. Prvi penal još nekako, ali suđenje drugog je totalna tragikomedija. U redu, naivno sam pomislio na prvu kad sam gledao, postoji VAR poništit će odluku, kad ono Pajač odlazi do klupe Belupa i maše prema klupi kartonima, a odluka da je penal ostaje. Baš odvratno sve skupa. I prođe utakmica i prvo kaj sam pomislio, nakon onih proseravanja pravednika nakon Gorice jučer, kak se sad neće toliko spominjati suđenje i sve kad nije atraktivna toliko po imenima utakmica. Ali ne, šok! U medijima, a onda pogotovo na društvenim mrežama, kmečavci sa svih strana, zapravo potkrepljuju svoja sranja od jučer na primjeru ovog jasnog sudačkog propusta danas. Inače, baš mi je žao i da Slaven nije dobio da se potpuno približe tovarskim kmečavcima.
  • Carrasco
    4k
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

    x9mnxzezosjbf7pc.jpg
  • flexXy
    1.9k
    Ocekujem od Dinama galvanizaciju kao da se igra finale lige prvaka i da napucaju pravednike u srijedu.
  • Mulec86
    389
    Odvratan mentalitet. Miriši da će Lovre opet vadit peticu iz mreže pa sve i da stave igru na male branke
  • og1986
    2.9k
    Može neko pojasniti kaj bi to "đava je straj" trebalo značiti ?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Može neko pojasniti kaj bi to "đava je straj" trebalo značiti ?og1986

    poruka koju su tovari digli u Vinkovcima nakon par dobrih rezultata.

    Nek me netko vise upućeniji nadopuni.
  • LovroZG
    1.3k
    Samo šta je ovo napiso Vuković pa su oni u ovom slučaju Osijek.
  • Papastrumf
    9.3k

    :rofl: :rofl: :rofl:
    Za neke stvarno vrijedi ona “bolje sutiti i biti smatran glupim nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju”.
  • Navijač Dinama
    7.3k


    E jbg..hahaha ja sam probo objasnit kako sam znao , sjebi sam se, jesam. Ali sam rekao nek netko nadopuni ili objasni ak zna bolje a i vjerujem da ima.
  • Crusades1986
    9.5k
    Palaversa povučen sa posudbe u Getafeu i poslan opet u Belgiju (Kortijrk).
  • NORTE
    8.9k
    Može neko pojasniti kaj bi to "đava je straj" trebalo značiti ?og1986

    Hajdukovac iz Splita u Bjeličinoj momčadi Osijeka.
  • deda
    27.4k
    Palaversa povučen sa posudbe u Getafeu i poslan opet u Belgiju (Kortijrk).Crusades1986

    A i taj mali ima malo jaču karijeru zasada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.