• deda
    27.5k
    Moja procjena po pitanju te trojice je ista kao i kad su odlazili. Dometi:
    Pasariček - druga liga ili donji dio prve
    Pršir - sredina prve lige
    Špikić - vrh prve lige

    Drugim riječima, upitno da li je i Špikić kapacitet za nas.

    Tako da i iz tog razloga ne vidim grešku. A količina razjeba koja su ta tri transfera donijela u Splitu mi čak ukazuju na teoriju zavjere tj. mogućnost da su Gojun i Oreščanin bili trojanski konji, možda i nesvjesno.
  • deda
    27.5k
    Tibor Halilović i službeno u Heerenveenu.
  • mniokl
    254
    Nevjerojatno.Znači nema ni trunke kontinuiteta.Kadkad se pitam kako mi proizvedemo toliko vrhunskih igrača,a ne cijenimo struku uopće.
  • Baneki
    714
    Ja si baš razmišljam da bi netko tko ima dobru procjenu igrača (skaut) u njihovim razvojnim godinama trebao biti plaćen milijunskim iznosima. Jer i njihove pogreške i dobre procjene se mjere u milijunskim iznosima.

    Ne znam ima li na svijetu netko tko je baš dobar u tome, tko godinama donosi nekom klubu zaradu u tom smislu? Ne mislim tu na menadžere koji prodaju gotove igrače, nego baš na skaute.
  • Bosna86
    11.5k
    Ajax, Porto, Benfica, po novijem i RB
  • deda
    27.5k
    Bjelica vidim puno radi. Majstorović bi mogao u Kinu, a dolazi im Mate Miloš, desni bočni.
    Alena Grgića poslali na posudbu u Diosgyor. To mi čudno.
  • xavier
    11.1k
    Alena Grgića poslali na posudbu u Diosgyor. To mi čudno.deda

    Zašto ti je čudno?
  • Eduardo
    17.2k
    Nikoličius kreće u akciju, želi u Hajduk dovesti Albiona Ademija, 21-godišnjeg ofenzivca finskog IFK Mariehamna.

    Uz Hajduk su zanimanje pokazali i Trabzonspor, Alkmaar, Basel i Greuther Furth.
  • xavier
    11.1k


    Nije li novi predsjednik rekao da će se koncentrirati na domaće igrače? Ok, ako ti je to bio cilj, onda nisi ni trebao dovoditi ovog SD-a.
  • Eduardo
    17.2k
    Gle, kad ovi dolje čuju 'ADEMI' više nitko ništa neće pitati :smile:

    Nije li novi predsjednik rekao da će se koncentrirati na domaće igrače?xavier

    Oni se svake sezone koncentriraju na mlade/domaće pa znamo kako to završi. Oko Božića se već okreću novoj sezoni :grimace:
  • deda
    27.5k
    Zdravkec je izgleda deal sa Širokim prepustio Šikiću. Što je i realno s obzirom na kvalitet igrača koji može kontinuirano dolaziti. Nakon dolaska Matea Marića, Mirkovog brata, kojeg su platili 170 keka, sad dolazi i Branimir Cipetić dijete Hajd.u.k.a. Half koji vrijedi 500 keka po Tm. Još se ne zna koliko će ga platiti.

    Tragedija tovara je da su isto htjeli Cipetića, ali nemaju para ni za biber.
  • Infinity
    15.2k
    Cipetic je igrao jako dobro, mogao bi dobro doci Lokomotivi. Za Marica ne znam sto bi rekao, al opcenito jako cudne odluke u Sirokom s obzirom da su i Corica prodali u Borac, Pervanu nisu produzili ugovor... Bore se za Europu, a odlaze im bitni igraci. Vjerojatno ni oni nemaju za biber, jer su to sve jako dobri igraci, rekao bih da mogu igrati i HNL.
  • Bosna86
    11.5k
    Vjerojatno ni oni nemaju za biber, jer su to sve jako dobri igraci, rekao bih da mogu igrati i HNL.Infinity

    Umro je vlasnik firme koja im je bila glavni sponzor
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.