• vjeko1701
    5.9k
    Sa SNeta, od lika sa jednim postom pa treba uzeti s dozom sumnje...ali:

    "Snimajući Kahlinu ljudi iz Ludogoreca uočili i Dambrauskasa.Uglavnom,posao je dogovoren i dečki su već u Bugarskoj.Gorici za trenera oko 100 tisuća € odštete,a Kahlinina se penje s bonusima i preko milion €.

    Traži se novo ime na klupi.Razmišlja se o Toplaku i Mariu Cvitanoviću,a nije isključeno da Nikoličius posegne ponovo za strancem."
  • LovroZG
    1.3k
    zgleda ko hrpa pizdarija nabacana olo interesa Ludogorca za Kahlinu
  • Eduardo
    17.6k
    Ovo bi bila šteta.
  • deda
    28.1k
    To bi bio iznimno glup potez što nismo naučili od Nikoličiusa.
  • Neki tip
    19.4k
    To bi bio iznimno glup potez što nismo naučili od Nikoličiusa.deda

    Daj pojasni pls. Ne razumijem ovu rečenicu. Što nismo naučili od Nikoličiusa?
  • xavier
    11.1k
    A nadam se da nije istina. U pravilu takvi koji se tek registriraju i odmah u prvom postu imaju nekakve "insajderske" informacije, samo trolaju. No nikad ne znaš. Što bi nam Brend rekao, "uvijek ima žita u kukolju".
  • Neki tip
    19.4k
    Snimajući Kahlinu ljudi iz Ludogoreca uočili i Dambrauskasa.vjeko1701

    Ovaj uvod nije baš "obećavajući". Čuj gledali Kahlinu pa uočili trenera. :roll:

    Naravno, ne znači da nije istina. Dambrauskas je, složili smo se i na Zoni, vrlo dobar trener. Sigurno ga čeka veći klub od Gorice.
  • deda
    28.1k
    Htjedoh reći da je do sada vukao dobre poteze
  • Neki tip
    19.4k


    Aaaa, jasno. Naučili kao naviknuli, u posve drugom pravcu otiđoh. :smile:
  • immerwieder
    1.2k
    a i nikoličius je rekel da je imal već i za sebe neke ponude, pogotovo sad kad je par puta streslo,
    bez njih dvojice bojim se da bude gorica stopama tšk, mladost 127, kamen ingrad,..
  • Neki tip
    19.4k
    bez njih dvojice bojim se da bude gorica stopama tšk, mladost 127, kamen ingrad,..immerwieder

    Ma Gorica je solidniji projekt. Pa neće je srušiti odlazak trenera i golmana..

    Naravno da je to zbilja veliki gubitak, ako se dogodi, ali nema tog kluba koji bi propao par liga niže zbog odlaska dvojice, a da nisu investitori.
  • immerwieder
    1.2k
    mislim sam na dambrauskasa i nikoličiusa ako oba odu, onda projekt gubi solidnost, ne kahlinu
  • Neki tip
    19.4k
    mislim sam na dambrauskasa i nikoličiusa ako oba odu, onda projekt gubi solidnost, ne kahlinuimmerwieder

    Jasno, još si i napisao Nikoličius..
    Ma ne znam kaj mi je, zujim ko muha bezveze.

    Prvo dedu ne kužim, a poslije mi jasno ko dan, sad blejim čak i kad je sve eksplicitno pa nisu potrebni ni posve jednostavni zaključci.

    Jest da sam na GO i da je mozak na paši, ali izgleda da je moj lijen čak i za ispašu.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ne znam da li je ostalo zle krvi zbog odlaska tandema Klafurić/Prelec u Legiu, ali mi se Klafurićev CV i odnos sa ljudima u klubu čini vjerojatnijim rješenjem za klupu Gorice nego Cvitanovićev.

    U slučaju da Valdas digne sidro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.