• Baneki
    696
    Pa jučer je dobro odigrao kao i svi ali me opet iznervirao kod izvođenja kornera.
  • Neki tip
    18.3k


    Nisam baš stekao dojam da se po Majeru baš nešto puno "sere" ovdje, dapače, to smo uglavnom samo Neki tip sa Zapada i ja :wink:xavier

    A i to ako pod "sere" misliš na dojam na smatram(o) da nije moderan igrač za velike utakmice. :) To je sve. Nijedan podrugljiv post nisam napisao o njemu. A nije ni Xavier koliko sam vidio.

    Kako god, jučer je dobro odigrao i samo neka nastavi i nek nikad više nijednu negativnu rečenicu o njemu ne napišem. :)
  • xavier
    11k


    Upravo to. Ne govorim ja da je odigrao loše kad odigra dobro nego da nisam uvjeren u njegov (pre)visoki potencijal, a na njemu je da me razuvjeri :smile:
  • Carrasco
    3.9k
    Ovih 10 europskih utakmica nije bilo dovoljno da te razuvjeri? Evo usporedba sa Olmom u onoj sezoni kad smo ispali protiv Benfice.

    331h2zu2polo5j9k.png
  • Carrasco
    3.9k
    ČUDO OD IGRAČA!

    Ove sezone za Dinamo i u21 reprezentaciju - 10 golova i 17 asistencija. A koliko je još čistih šansi kreirao...
  • Nolifer
    5.9k
    Netko je pisao da je igrač za male utakmice, nebitno sada. Meni je on oduvijek bio simpatičan i bio dobar play



    i upravo to Carrasco, statistika govori da polako izrasta u vrhunskog igrača i kaj je najbitnije, napokon je nabacio osmijeh po intervjuima nakon tekmi, nije više onaj mrgud...

    Bravo, bravo i bravo!
  • Carrasco
    3.9k
    Netko je pisao da je igrač za male utakmicebbbjura

    Da... često vidim takve komentare... nemam pojma zašto jer je od 10 europskih utakmica bar 8 odigrao odlično. Po meni najkonstaniji igrač Dinama ove sezone.
  • Eduardo
    16.8k
    13 asista i 7 golova do sada - lijepo :clap:

    giphy.gif
  • Eduardo
    16.8k
    9euous7hw43gapxd.jpg

    Lovro Majer odigrao je gotovo savršenu sezonu, sezonu u kojoj je s Dinamom igrao četvrtfinale Europske lige i osvojio dvostruku krunu u domaćim natjecanjima, plasirao se u četvrtfinale Eura do 21 godine, a našao se i na Dalićevom proširenom popisu za seniorski Euro.

    Majer s Dinamom ima važeći ugovor do lipnja 2026. godine, ali veliko je pitanje hoćemo li ga gledati u plavom dresu i sljedeće sezone, pošto su neki klubovi već ozbiljno zagrizli za našu desetku.

    U svim natjecanjima za 'modre' odigrao je ove sezone 49 utakmica, zabio je 11 golova uz čak 14 asistencija.

    GOLOVI | 2020. - 2021.
    • HNL; 7
    • HRVATSKI KUP; 2
    • EUROPSKA LIGA; 2

    ASISTENCIJE | 2020. - 2021.
    • HNL; 9
    • EUROPSKA LIGA; 4
    • EUROPSKA LIGA KVALIFIKACIJE; 1
  • Eduardo
    16.8k
    Bez ikakve dvojbe početak sezone igramo na pogon plavog princa. Od 9 golova koje smo zabili do sada, Lovro je imao svoje prste u njih sedam - - Četiri asistencije i tri gola
  • Nino Bule
    10.7k
    Decko igra u formi zivota, nikako ga prodavat
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Trenutno naš najbolji igrač.
  • Carrasco
    3.9k
    Tek je počelo, a već je na 4 gola i 4 asistencije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.