• Crusades1986
    9.5k
    bez odobrenja mame nema ništa :wink:
  • Dudu
    2.6k
    Čim se s talentom potpiše ugovor novi, a stari traje dovoljno dugo, znači da je u najavi prodaja :D

    Ako se ne varam Gvardiol, mjesec-dva prije prodaje potpisao novi, pa lagano za Leipzig.
  • deda
    27.4k
    Novi ugovor je signal da si iskoračio preko praga dotadašnjih očekivanja i da se pred tebe postavlja novi prag. U tom kontekstu da, što veći prag dosegneš to ti je bliži odlazak. Konkretno, Majer je imao oko 300 keka i projicirao se odlazak za 5-8 milja. Sad će imat 600 keka, a projicirani odlazak je na nivou 10-15 milja.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nisi dzaba išao na tu ekonomiju :grin:
  • Neki tip
    19k
    išao na tu ekonomiju :grin:marcio amoroso

    Jel to ko ono kad se pisce i novinarske bardove opisuje.. "studirao filozofiju, kulturalne studije i antropologiju"; čitaj - nikad ništa završio. :lol:

    Šalim se, znam da deda ne ostavlja ništa nedovršenim.
  • Bosna86
    11.5k
    Lovro nakon potpisa novog ugovora, otišao i kupio Jaranu iz noćne more hranu, obuću i dao mu para za Božić... Bravo
  • Dudu
    2.6k
    139577640_3819318178091008_2839896252261692430_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=9267fe&_nc_eui2=AeFWvX6KSCuuhFmgE-Q-2l3X_Ybrq1wqUwb9huurXCpTBtKBrPxuiDU78dtgI-6P-RsbK70uNvj47GWL8UcLcM1g&_nc_ohc=ZvHa58rI-bAAX89vjpa&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&tp=6&oh=b4ce10f242bad3c4733a8dcef537d822&oe=602B1744

    Sretan 23. rođendan Lovreku, neka ovo bude godina definitivne potvrde kvalitete :)
  • deda
    27.4k
    Ova slika je apsolutno genijalna kao i ona gdje mali Bruno čuva Rabuzinov pokal
  • Krizy
    35.1k
    Da ne ostane Lovro zapostavljen u odnosu na Oršića:
    "Što se tiče Majera, govorilo se da je on zadovoljan sa svojim uvjetima, ali da niti u jednom trenutku neće forsirati klub, neće mu biti nikakav problem ako ostane u Maksimiru."

    Lijepo vidjeti u odnosu na Šunjića npr.
  • Mali dioničar
    14k
    Lijepo vidjeti u odnosu na Šunjića npr.Krizy

    Imam osjećaj da su Šunjića prodali zbog oslobadjanja prostora za Moru jer su prvenstveno njega htjeli transferirati, a sa Šunjićem u sastavu se ne bi baš naigrao.
  • Carrasco
    4k
    Stvorio više prilika sam (6) nego cijeli Tottenham zajedno (5). Igrač po kojem se na ovom forumu najviše sere... iz Boga pitaj kojeg razloga.
  • xavier
    11.1k


    Nisam baš stekao dojam da se po Majeru baš nešto puno "sere" ovdje, dapače, to smo uglavnom samo @Neki tip sa Zapada i ja :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.