• deda
    27.7k
    That's all folks for this season :shade:
  • hmoody
    128
    Očekivano ispadanje od bolje ekipe.
    Naši su odigrali obje tekme bolje od mojih očekivanja, ali razlika u kvaliteti je ipak dovoljno velika da Olmissum to riješi bez prevelikih šokova.
    Možda je nedostajalo i mrvicu sreće da se izvuče pozitivan rezultat, bilo u prvoj ili drugoj tekmi, ali ovo je realno stanje.

    Sad čekat 5 dugih mjeseci na novo prvenstvo.
  • Zambatine škude
    2.1k
    189366066_4051560438235944_8584128271628248053_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeGcRwAZhb3MwtNC4UKT9wt-ekcZGohemPR6RxkaiF6Y9Dnd_6Qq1YSMoU7_pQmMyIWEUH26DHhsygwo9R5NUQtI&_nc_ohc=Bf4sAXV2sTgAX9fdZBv&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&oh=5cd91cadc5ceb46e446f813fe8204b24&oe=60CC6679

    Ako Bog da pa ovo zlo oslabi, dogodine jedna avantura više.

    "MNK Šibenik 1983 i Mnk Futsal Pula će od iduće sezone krasiti prvoligaško društvo umjesto MNK Uspinjača - Gimka i Futsal klub Osijek.

    Velike čestitke ekipi sa zapada Lijepe naše koja je igrala na pogon naših dragih Ivana Šulentića i Roberta Grbića, a velike čestitke upućujemo i Drugom licu Dalmacije s kojima nas očekuje pravi navijački spektakl!"

    https://www.facebook.com/futsaldinamozagreb/photos/a.735131746545513/4051560434902611/
  • NORTE
    9.1k
    Pula prvoligaš, Brod nije uspio, svejedno dobre vijesti za naš futsal. Ispadanje Uspinjače i ulazak dva nova kluba s obale. Za očekivati je Šalatu s navijačima, gdje god se igralo.
  • Pop corn
    5k
    Šalata ima crvenu naljepnicu koliko se sjećam.
  • NORTE
    9.1k
    Šalata ima crvenu naljepnicu koliko se sjećam.Pop corn

    Curva vjerojatno da, ali tribina iznad svlačionica (sjever) i ona kod teniskih terena (zapadna) sigurno nemaju. Ali zato sam i napisao gdje god se igrala.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Jukić više nije trener Futsal Dinama.
  • nkdz
    829
    Tesko da se moze nekaj zamjeriti Đulvatu ili Juki za vođenje kluba ili vođenje momčadi.
    Unatoc ambicijama tesko je s ovim buđetom konkurirati Olmissumu ili eventualno Novom Vremenu.
    Mi sami stvaramo igrace i to je jedan put za koji smo se opredijelili, a oni uz upumpavanje privatne love onda mogu sloziti "jace" ekipe s više iskusnih igraca ali to im prolazi dok privatna firma tu lovu daje, a kad se pipa zatvori ti klubovi instant propadaju.
    Po meni je ova momcad koju imamo napravila neki svoj maksimum ove sezone, pogotovo ak gledamo da vecinu sezone nije bilo Grbeše.
    Treba biti ambiciozan i ici na osvajanje prvenstva ali treba biti i realan i reci da je s ovim buđetom to dosta tesko ostvarivo.

    Tajming ove ostavke je po meni loš.
    Isto nam se dogodilo prije neke dvije godine kod prošlih izbora koji su bili relativno kasno u ljeto i dok smo mi birali predsjednika ostali klubovi su potpisivali igrace pa je nama ostao dosta ogranicen izbor za dovođenje jer je vecina vec imala klub.
  • Navijač Dinama
    7.3k


    Slažem se sa svime napisanim, samo bih nadodao, da u Olmissiumu su ja mislim svi "pro" igrači, u smislu da zive od toga. A nasima je Futsal velikoj većini hobby. Ali ja sam zadovoljan i radom i načinom, pogotovo jer mislim da je ovo maksium koji ekipa može sa ovakvim rosterom.
  • nkdz
    829
    Otvoren natječaj za člana Nadzornog odbora MNK Futsal Dinamo


    Nakon što je Matija Đulvat jučer podnio ostavku na mjesto predsjednika kluba i raspisao Izvanrednu izbornu skupštinu koja će se održati 8. srpnja s početkom u 18:30 u SC Megaton, danas je ostavku na mjesto člana Nadzornog odbora kluba podnio Nikola Milojević.

    “Ovim putem obavještavam svoje prijatelje i pratitelje, ali prije svega članove i navijače Futsal Dinama da sam počeo prikupljati potpise klupskih članova kako bih se kandidirao za predsjednika MNK Futsal Dinamo u periodu od srpnja 2021 do srpnja 2023. Samim time dao sam ostavku na poziciju člana Nadzornog odbora Kluba koju sam obnašao od 2019. do danas.

    Svoj program predstavit ću u narednim danima, nakon što prikupim odgovarajući broj potpisa, a do tada pozivam i preostale članove Futsal Dinama da se kandidiraju za mjesto predsjednika kluba ili za člana Nadzornog odbora, izađu na izbore i na taj način uključe se u rad demokratskog kluba koji je u vlasništvu upravo Vas – njegovih članova. Volim te Dinamo”, napisao je Milojević u svojem statusu.


    Izvanredni izbori za člana Nadzornog odbora Kluba

    Na Izvanrednoj izbornoj skupštini 8. srpnja 2021. održat će se i izbori za mjesto jednog člana NO kluba.

    Kako se kandidirati za Nadzorni odbor Kluba?

    Člana Nadzornog odbora bira skupština Kluba. Članovi s pravom glasa mogu pisanim putem predložiti svoje kandidate skupštini Kluba. Kandidat mora biti predložen od najmanje 20 članova Skupštine i mora se složiti sa svojom nominacijom. Prijedlog mora biti podnesen najkasnije 10 dana prije skupštine.

    Futsal Dinamo poziva sve članove Kluba da se kandidiraju na mjesto predsjednika kluba u mandatu od 2021. do 2023. te za člana Nadzornog odbora kluba u mandatu od 2021. do 2023. Informacije o izborima možete pronaći u Statutu kluba koji se nalazi na našoj web stranici (O Klubu -> Statut).

    Za sva dodatna pitanja oko Izvanredne izborne skupštine možete nam uputiti na ili u inbox na našoj Facebook stranici.
  • agramZ
    2.3k
    "Prvi član koji je prikupio više od 43 članska potpisa, samim time postao i kandidat na izborima za predsjednika MNK Futsal Dinamo je dr. Nikola Milojević, donedavni član Nadzornog odbora Kluba, Plavi prijatelj Kluba te preko svoje firme Poliklinika Milojević i plavi sponzor Futsal Dinama."
  • Mališan
    1.7k
    Nadam se da će isplivati i određena opozicija na izborima te da neće gospodin Milojević biti jedini kandidat.
  • deda
    27.7k
    Pa Milojević je put u promjene
  • Bosna86
    11.6k
    Kakve? Iz udruge u dioničko društvo :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.