• Navijač Dinama
    7.3k
    U petak je na redu posljednja utakmica ove sezone , i to sa Varaždinom sa kojim Dinamo i službeno završava i ovu sezonu. Kako i mnogo puta u povijesti tako je i ove sezone Dinamo bez neke muke ostvario jedan od primarnih ciljeva , a to je osvajanje domaćeg naslova prvaka. Naš protivnik u posljednjem ovosezonskom kolu je ekipa Varaždin koja je preporođena nakon pauze(6 pobjeda,remi i poraz u posljednjih 8 odigranih utakmica) , treba istaknuti da ih vodi Samir Toprak, koji se nalazi na visokoj poziciji trenerske liste koju bi voljeli vidjet Dinamovi navijači u budućnosti. Ekipa Varaždina u prošlome kolu je porazila Osijeka kod kuće, a Dinamo je odigrao neriješeno u gostima kod Istre. Posljednji susret ove dvije ekipe bio je 06.06 u Varaždinu gdje su ¨Modri¨ slavili rezultatom 3:1.

    Kako za ovu tako i za sve ostale utakmice ove sezone u HNL, zbog pogoršanja situacije donešena je odluka da se utakmice igraju bez prisustva gledatelja.

    Zajedno za Dinamo...
    1. Očekivanje u posljednjoj ovosezonskoj utakmici? (32 votes)
        pobjeda
        22%
        neriješeno
          6%
        pobjeda Varaždina, i još jedan poraz za kraj ove sezone.
        72%
  • Salva
    2.3k
    Ajmo Varazdinci
  • Gelipter
    3.4k
    Toplače, razjebi Mamiće!
  • Infinity
    15.2k
    1.90 kvota na Dinamo. Ovakva kvota na Dinamo u nekoj domacoj utakmici u HNL-u ne znam da je bila ikad zadnjih deset godina. Mizda protiv Rijeke kad su oni bili prvaci, tad i nikad vise. Bas smo ocajni.
  • Bosna86
    11.5k
    Zagorac - Stojanović, Šutalo, Moubandje, Daničić - Đira - Ćuže, Majer, Ivanušec, Marin - Kulenović
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Spavate li mirno? :lol:
  • Dudu
    2.6k
    Postoji li veci panj od Kulenovica?!

    Ne zna zabit, ne zna dodat, ne zna skocit, jedva da zna i trcat.
  • Kwedi
    3.8k
    Nije ni Marin daleko
  • Neki tip
    19k
    A ovaj šetač Kulenović nije morao na teren ak mu se ne da. Pa ljepše mu po obližnjoj šumi tako..Neki tip sa Zapada

    Prije 6 mjeseci.

    O nogometnoj taktici pojma nemam, ali za procjenu igrača samo pitajte.. :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Kakav imate dojam o vizualnom predoćenju dresova?? Tj. kak vam se čine na travnjaku?
  • nkdz
    829


    i dalje su mi bez veze, i ne sviđaju mi se
  • Kwedi
    3.8k
    Mislim da bi Majer bio puno bolji igrač da je 100% u utakmici. Ovako barem dvadeset minuta izgubi na popravljanje frizure
  • nkdz
    829


    to popravljanje mi ide na zivce, bas ga jebe taj tik da svaki put mora popraviti zurku.
    Ili je pošišaj ili prestani stavljati jebenu trakicu i glumiti idiota s njom ko da si na školskom u rakovom potoku
  • Morales7
    184
    Ovaj Marin može bit takva igračina. Forsirao bi ga cijelu slijedeću sezonu
  • Salva
    2.3k
    Europo pazi se!!
  • Infinity
    15.2k
    Vodimo 2-0 i konacno licimo na nesto i igramo neki ku*ac. Bolji smo na sredini terena i sve je dobro dok lopta ne dodje do Kulenovica. Marin treba malo misicne mase, moja mala rodica je Gattuso za njega. Odbija se ko neko dijete, samo malo misica i danas bi igrao utakmicu zivota.

    Dresovi nijansu ljepsi nego na slikama. Tamnije djeluju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.