• NORTE
    9.6k
    Realno Dinamo je s trenutnim igračima svemirski brod i naravno da je i Keku to prilika za Ligu prvaka. Ambicije su pokazane s ugovorom Theopfileu, ali je pitanje hoće li na silu htjet prodat ostale glavne igrače prije nego odu na Euro 2021. Sad kad nema Jovićevića i njegovih fakina a nova europska sezona se čini moguća možda ne bude totalne rasprodaje.
  • SAS1987
    13.7k
    totalne rasprodaje.NORTE

    Totalne rasprodaje nema več godinama :smile:
  • Crusades1986
    10k
    Razumijem ja i logično je da je Dinamo napetiji i atraktivniji izazov od vođenja Slovenije. Samim time što je razlika između vođenja kluba i reprezentacije ogromna.
    Ono što ne kužim da trener i čovjek poput Keka ide u situaciju imat posla s govnima u upravi kluba.

    Možda će napravit i bolji rezultat od Bjelice, iskreno mislim da može i hoće. Al scenarij će bit isti. Nakon prvog nesporazuma ili svađe, Glava će drugi dan bit ustat na lijevu nogu i odjebat Keka niz štenge. To već vrapci na grani znaju. Naravno da mu neće bit lose, imat ce jeben ugovor i boli ga lijevo uvo. Ako dobije otkaz, uzet će otpremninu i njemu super. Al ne kuzim da neki ljudi nemaju svoje JA i da idu imat posla sa ljudskim ološem.
  • marcio amoroso
    33.1k

    Pa sa sličnim ološima je imao posla u Rijeci. Nemoj mi reći da misliš da je Miško oličenje poštenja.
    Morate shvatiti da ti ljudi rade za novac, i da im je novac u svemu tome najbitniji.
    Evo, mislim da bar netko od nas radi u Holdingu ili nekoj državnoj firmi. Hoćemo dati otkaz jer je Bandić lopov ili zato što je kradeze na vlasti, hoćemo malo morgen.
  • Crusades1986
    10k
    Naravno da nije oličenje poštenja. Al nije bacao trenere kao podrapane čarape ko Glavonja.
    Logično da rade za novac, svi radimo. Al mislio sam da su nekim ljudima ipak neke stvari vaznije od novca.
    Generaliziranje je u svakom slučaju uvijek pogrešno. Pa tako i ovo sa Holdingom.
  • SAS1987
    13.7k
    Budite ozbiljni, Keku je Dinamo posao iz snova. Zagreb je blize od Ljubljane, ekipa poslozena, iskusna i prepuna kvalitete. Vjerovatno ce dobiti ugovor zivota i godinu i pol, dvije mira za kvalitetan rad. Nakon toga ce ga Mamici odjebati uz ogromnu otpremninu.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Generaliziranje je u svakom slučaju uvijek pogrešnoCrusades1986

    Kao i moraliziranje.

    Ljudi rade za novac i to je to.
  • Krizy
    38k
    Neka dovede Mitrovića i Mišića :ok:
  • Crusades1986
    10k
    a di sam ja moralizirao? Jesam i u jednom trenutku rekao da je Kek ovakav ili onakav? Kazem samo da me razumijem zasto zeli imat posla s ovim ljudima u Dinamu. Kad ce dozivjet sudbinu Vahe, Jože, Bjelice... Ak je to njemu dobro da mu ovi kasnije prostituiraju i okaljaju ime i meni je.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Al ne kuzim da neki ljudi nemaju svoje JA i da idu imat posla sa ljudskim ološem.Crusades1986

    Evo. Ali nema veze. Slažemo se valjda da im je to posao i da idu gdje oni misle da im je bolje.
  • Crusades1986
    10k
    Naravno. Njegov izbor i legitimno pravo da radi gdje mu se ponudi prilika.
    Da ne bi krivo ispalo. Ja nemam ništa protiv čovjeka, dapače. Mislim da je vrhunski trener, može donijeti samo dobroga Dinamu. Jedino mi je žao što će ga na kraju baciti kao istrošenu krpu, zato sam i ovo sve pisao. Ali ako on smatra drukčije, njegova apsolutna sloboda.
  • Kwedi
    3.8k
    Zašto spominjete Bišćana kad od toga nema ništa... Bišćan prije par godina javno govorio protiv mamice , i sad da ga glava zovne ? ništa od toga..Luka1986

    Zato je u Savezu koji nema veze s Mamićem
  • Papastrumf
    10.2k

    Ti koji su ga tamo postavili sigurno da nemaju :wink:
  • Beowulf112
    301
    Meni nebi cudilo ni da je niko kovac jedan od kandidata.Na trzistu je.Prije ga je mamic simpatizirao.
  • NORTE
    9.6k
    Ako se tražilo privremeno rješenje za samo tri utakmice, kako iz kluba uvjeravaju, onda je to mogao i trebao biti bilo tko drugi osim Zorana Mamića.

    U porazu protiv Hajduka pomogao je i on sam jer je izostavio Oršića, jedinog igrača koji je nakon što je ušao u igru išao 120 posto, a teatralno lošeg Moubandjea je trpio više od sat vremena. Nakon što je, zahvaljujući Juranovićevoj pogrešci, zabio prvi gol, Dinamo organizirano nije prešao centar ostatak poluvremena i samo slučajno već do poluvremena nije primio dva ili tri komada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.