• marcio amoroso
    31.8k
    Želite li Bjelicu opet na klupi Dinama?
    1. Želite li Bjelicu opet na klupi Dinama? (126 votes)
        Da
        47%
        Ne
        53%
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Mislim da bi bilo dobro dodat i treću opciju ako se može. Da, ali nakon par godina.
  • Zagi
    4.7k
    Kaj bi par godina promijenilo?
    Kaj mu se uopče zamjera?
  • maddaddam
    2.9k
    Koorporacija koja ga je iznjedrila.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Kaj bi par godina promijenilo?
    Kaj mu se uopče zamjera?
    Zagi

    Ja mu recimo ne zamjeram previše ovu epizodu u Osijeku niti njegove izjave. Više mislim da je čovjek izgubio energiju i da nam svima treba nekakav drugačiji tip trenera (čitaj napadački) da se psihički oporavimo svi kao navijači. Jer več vidim da bi krenulo pljuvanje vrlo brzo kod prvog bunkera, kojih bi sigurno bilo...
  • Tundra
    509
    Definitivno naš najkvalitetniji trener u zadnjih 10 godina. Pitanje je samo može li opet biti onaj stari nakon izuzetno loše epizode u Osijeku. Imam osjećaj da nakon toga više nije isti trener i da više nema energije niti kapaciteta biti trener Dinama.
  • Ali
    1.9k
    Ne, a evo zašto:
    1.Financijski , prvo vrati lovu koju si sa hajdukovim odvjetnikom uzet kao otpremninu iz Dinama.
    2. Danas bi ako ga uzmu bio vjerojatno nešto kao i u Osijeku "management engleskog tipa", a rekao bih da se Osijek od te njegove epizode nebu tako skoro oporavio.
    3. Nama sada treba sasvim suprotan karakter. Tihi , samozatajni radnik i osoba koja povezuje sve u radnoj zajednici, a Neno bi se za tri mjeseca posvadio i sa Dariom i sa Mumijom i tko zna sa kojim sve klubovima u hnl, udrugom sudaca, tv komentatorica...
  • vjeko1701
    5.9k
    1.Financijski , prvo vrati lovu koju si sa hajdukovim odvjetnikom uzet kao otpremninu iz Dinama.Ali

    47177B4B-47A9-4BF7-86D3-F2E9F4C2B65D.webp
  • Mali Zeus
    9.1k
    Zamisli čovjek uzeo otpremninu. :D

    Odgovor na pitanje je apsolutno da.
  • Boysica
    435
    Ono pljuvanje po Dinamu kad je otisao nema sanse
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.