• reziser
    5.8k
    dinamo je pobijedio
    igrao kao i do sad, nikakva igra, očaj živi, negledljivo

    već sam zaboravio tekmu

    jedino kaj je valjalo na tekmi su raspjevani boysi od prve do zadnje minute :clap:
  • Dino
    2.1k
    Neocekivani rezultat
  • deda
    26.3k
    Drugo poluvrijeme je bilo sasvim solidno.
  • reziser
    5.8k
    Kao i protiv Osiječana, "kladioničarski", manje od 3 gola,Navijač Dinama

    jesi zaradio za pivu? :up:
  • Majki2111
    2.5k
    Drugo poluvrijeme je bilo dobro. Bit će to okej. Vidi se da se ekipa tegli...
  • Markelo
    2.3k
    Taman koliko je trebalo da ne dobi otkaz vec danas
  • Bosna86
    11.1k
    Pokušavam shvatiti zašto Majer ne igra... Dečko nije ništa pokazao praktično, ali je jedini kreator u ovoj ekipi... Ako se nešto misli s njim napraviti red bi bio da poveze par utakmica pa da se da neki sud o njemu... Ovo s Marinom isto ne kužim, ako se već afirmira mlade igrače ( stavlja u izlog) sto ga se vadi na poluvremenu, pusti ga nek se pati do kraja, pa će možda neki napredak napraviti.... Kulenovic spada u kategoriju najgorih napadača Dinama ikada, a konkurencija nije mala... Dobio je prilika vise nego itko drugi, a dosad još ništa nije pokazao... Sve u svemu, nek nam je Bog na pomoći s ovim trenerom
  • Navijač Dinama
    6.8k
    jesam ,jos mi pola fali i mogu dvoguzlu ispred dućana :lol:
  • deda
    26.3k
    Mali Hrvoj mi se svidio jučer, ali mu je centaršut nula. To mora drastično korigirati.
1234Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.