• marcio amoroso
    31.9k
    @Neki tip sa Zapada
    Svaka ti čast. Samo to :clap:
  • Neki tip
    18.9k
    sljedeći put ću čitat s razumijevanjem.. kak sam objavio maloprije još malo analiza, vidim ponovno onaj tvoj post gore i nije mi jasno kaj sam zabrijao prvi put..

    objašnjavao si visoki postotak najčešće odabrane opcije o stanju u klubu, a koja u zbroju s ostalima, prema tvom tumačenju, precjenjuje uspješnost kluba. i dao si sasvim dobre argumente za to. meni percepcija otišla u nekom drugom smjeru pa sam zazujao, sori. :)
  • Mali dioničar
    13.9k
    precjenjuje uspješnost kluba.Neki tip sa Zapada

    Da.


    Inače pumpanje europskih “uspjeha” bi za nas stare navijače trebala biti uvreda jer je broj odigranih Dinamovih europskih utakmica posljedica strategije UEFE, a ne strategije Dinama. 80tih i 90tih sam vidio Dinamovih europskih utakmica u 20 godina koliko ih današnji navijač vidi u godinu dana.

    Samo onda se ispadalo od Sportinga, Porta, Stuttgarta, Atalante, Steaue, Auxerrea, Spartaka. Od klubova istog ranga se ispada i danas.

    Da se prije igralo protiv Maribora, Sheriffa, Ekranasa i ostalih koje se “gazi” i mi se u mladosti nagledali europskih utakmica.
  • The Undertaker
    3.9k
    Za kakvu-takvu ''objektivnu'' procjenu uspješnosti kluba uzme se onda UEFA koeficijent kluba u zadnjih 10 godina i pogleda gdje smo prema ostalima. Osim sezone 2018/2019 Dinamo nije imao nekih ozbiljnih uspjeha u Europi ali nije imao i velikih padova. Baš zbog te konstante i jest bolji od većine klubova u okruženju.
123456Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.