• vafenss
    233

    Nebi prestao pratit nogomet jer ga obozavam,uvijek volim pogledat utakmicu makar to bio dvoboj cardiffa i swansea u 2.ligi ili maroka i irana na zadnjem sp-u npr., a posto nebi bilo dinama podrsku bi malo vise davao ekipama iz liga petice koje od malena simpatiziram a i malo bi vise pozornosti obratio prema zrinjskom i sirokom


    Cibona
  • Neki tip
    19.6k
    Cibona, Medvescak joj nije ni blizu.

    A nogomet obozavam, kao i kolega @vafenss gledam zbilja svašta, na SP-ima valjda sve tekme koje stignem pa i "najneatraktivnije".

    Znam pogledat tekme NK Dubrave, ali i Ligu prvaka. Neku zatvorenu Superligu ne bih gledao, iz inata, glupi donkihotovski, ali pasivni otpor.

    Navijati ne bih mogao ni za koga kao za Dinamo, al vjerojatno bih nekoga simpatizirao, "utješio se".

    S intenzitetom prve ljubavi može se mjeriti samo vjecnost zadnje.
    Siguran sam da je Dinamo i jedna i druga.
  • Majki2111
    2.7k
    Da nema Dinama....

    Rijeka definitvno za mene. I BVB uz to. I ja sam iz Dubrave, al ne znam, nikad Dubravu nisam pratio...
  • xavier
    11.2k


    Dobro, ako živiš tamo gdje si rekao, onda ti Klaka i nije baš blizu. Zato ti je igralište Čulinca par sto metara od tebe ako taj klub još postoji :smile:
  • Neki tip
    19.6k
    nikad Dubravu nisam pratio...Majki-Papi2111

    Možda ne bih ni ja, da mi zgrada u kojoj sam odrastao, nije maltene do starog igrališta.

    Eto, vidim da je i @xavier u međuvremenu napisao isto to vise manje. :)

    Plus, dok sam bio klinac, Dubrava je zalutala i u 1. HNL. Bili smo gadno gostovanje za Hajduk. :lol: Skupili se mi, balavurdija s Klake, pa grudama snijega po njihovom golmanu.. :lol:
  • Majki2111
    2.7k
    Da da da, živ je Čulinec još, nedavno su im klinci bili u novinama neke dobre rezultate su imali.
  • Infinity
    15.3k
    Mozda bih nakon gasenja Dinama mogao navijati za neki totalno novi klub koji bi se uzeo kao sljedbenik. Navijati za postojeci - nemoguce. Govorim da se desi situacija iz 1945., mada ovako na prvu kad si pomislim, je*eno je bilo tim ljudima prihvatiti to, zato velim 'mozda'. Privazenost je mozda ostala iz razloga sto Dinamo tada nije startao sa dna, nije tovario u petoj ligi. Siroj masi je uvijek lakse prihvatiti pobjednika.
  • Cosey
    450
    Dinamo se ugasio tj. prestao postojati. Prestajete pratiti nogomet ili dajete podršku nekom drugom timu.deda

    Najvjerojatnije prestajem pratiti nogomet jer ionako nogomet, a i sport generalno, slabo pratim.
  • Dino
    2.3k
    Odgovarajte jos na dedino ko nije pa onda razmislite o ovom

    Posto je vrijeme korona krize vi koji radite od doma il idete u skolu, na faks itd, jel bi rade da ne morate nis radit, al da ste bez interneta ili da normalno radite kak je i imate internet i sve kak je?
  • Majki2111
    2.7k
    Ljenčina sam, nebi ništa radio. Alternativa za internet bi se svakako našla.
  • Neki tip
    19.6k
    Zapravo sam pomalo iznenađen koliko ljudi na forumu - nije baš nešto ludo za nogometom.

    Znao sam i ranije, pogotovo među bojsima, da ima onih koji su uz Dinamo više radi ekipe, grupe, zajebancije, nego nogometa, ali opet, nisam mislio da je to baš tako rašireno..

    Ok, i ja sam u ova protekla 2 mjeseca skuzio da mi puno vise fali Dinamo i sve oko njega - ritual odlaska na tekmu, pivo u bircu prek puta pimpeka, sin s milijun pitanja o Petkoviću i Oršiću, penjanje na tribinu i svoja mjesta, nego sam nogomet..

    Mislio sam da cu svisnut sve te utorke i srijede bez LP navecer, ali nekako sam bez toga lako.. Dinamo i tekme uzivo fale puno, puno više.

    Ipak, zbilja mi je strana ta ideja pracenja nogometnog kluba, cak strastvenog navijanja, a da te sam sport zapravo ne zanima.. :brow:

    Ne osuđujem, nemam kaj, samo "naglas" razmišljam.
  • Neki tip
    19.6k
    jel bi rade da ne morate nis raditDino

    Nemrem zamislit da nis ne radim. Onak, van godisnjeg i slobodnih dana. Volim posao, tak da mi je neimanje posla i jos k tome neimanje interneta potpuno neusporedivo s poslom i internetom. :)
  • Bosna86
    11.6k
    Koliko se profesionalni nogomet uopće može smatrati sportom... Za sebe ne bih rekao da ne volim nogomet, ja ne volim profesionalni nogomet.... Za mene su to dvije različite stvari
  • Markelo
    2.5k
    Kako je rekao Voltaire: "Rad udaljuje od nas tri velika zla: dosadu, poroke i neimaštinu. Ne mogu se zamislit da ljencarim po cijele dane i gubim dane bezveze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.