• Infinity
    15.3k
    Gledam jutros TV, na nekom filmu jedan lik pita drugog. Odmah mi palo napamet da ce biti dobro pitanje za nasu A ili B igru :lol:
  • Neki tip
    19.6k
    Prijavit se u Ljubav je na selu ili Brak na prvujosipbbb

    Brak na prvu znam da postoji kao tv show, s Indexa, al ne znam kak funkcionira pa nek bude Ljubav je na selu, to sam gledao najmanje pola jedne sezone. :yikes:

    Da sam rođen negdje pod kakvim brdom s ovčicama, lijepo se prijavim, dovedu mi 4, 5 potencijalnih družica, malo počiste, malo se posvađaju, ja zapnem za najljepšu, al ona me zapravo neće, platili joj da radi show..
    Slomim srce iskrenoj, al ružnijoj pa ostanem na kraju i ja posran, opet sam s ovčicama.

    Super scenarij, naravno da to biram. :lol:

    Proputovati 50 država po 3 dana u svakoj ili 10, ali u svakoj po 2 tjedna?
  • Dino
    2.3k
    Proputovat 50 po tri dana, vjerujem da bi se jedan grad po državi dal dost lijepo razgledat u tri dana

    Ivan Pernar ili Dario Juričan (ili Davor možda, ne sjećam se više iskreno :lol: )
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Dario, i opet njega prije nego onog sta god on bio

    Komunjare(SDP na čelu sa Berniem) ili lažna,wanna be desnica( HDZ na celu sa Plenkinjom)
  • Dino
    2.3k
    A ipak bi i tu lijevu desnicu jer kad cujem da je “Tito spasitelj” od ovih SDPSKH dobijem proljev

    Tekme na polusrusenom Maksimiru ili na Kranjci takvoj kakva je
  • Majki2111
    2.7k
    Maksimir, ak će on zginut, zginut ću i ja s njim.

    Hrpa sitniša ili velika novčnica
  • Baneki
    731
    Hrpa sitniša

    Clash od clans ili Clash Royal
    Brawl Stars ili Minecraft
  • Infinity
    15.3k
    Hrpa sitniša ili velika novčnicaMajki-Papi2111

    Samo da se nadovezem nesto. U BiH je bilo papirnih 0.50KM (2 kune). Koja je to djecija radost bila kad imas 10KM (40 kuna), a sve po pola marke. 20 novcanica. Osjecas se ko seik, a ustvari nemas za germe :lol: Jos na njoj nije pisalo 0.50KM nego 50 feninga, pa si umislis da imas tisucu necega :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.6k
    bilo je i po marku i 5 cini mi se papirnatih imas 10 od po marku osjecas se bagatela :grin:
  • Navijač Dinama
    7.6k

    Nista :lol:
    I ovdje bi ali MC sam igrao dok sam bio manji

    Halid ili Jašar
    Sinan ili Šaban
    Toni Cetinski ili Nima Badrić
    Fosili ili Azra
    Parni Valjak ili Zabranjeno Pušenje
    Bijelo dugme ili Divlje jagode
    Lidija Bačić ili Severina :lol:
  • Ero
    942
    Nijedan
    Ove samo mogu seljačine i idioti slušat
    Azra
    Tony
    Zabranjeno
    Divlje
    Lidija

    Rtl 2 ili Doma
    Hntv ili SPTV
    Gledanje tekmi kod kuće ili u bircu (ne mislim na tekme Dinama)
    Filmovi ili Dokumentarci
    Cobra 11 ili Inspektor Rex
    Peaky Blinders ili Narcos
    Vikinzi ili Game of Thrones
    Putovanje sa ženom/curom bez alkohola ili sa društvom uz neograničene količine
    Ljetovanje u Grčkoj ili u Crnoj Gori
    Roštilj na balkonu električni ili Roštilj u prirodi na drva i ugljen
    Shauma ili Head&Shoulders
    Axe ili Nivea dezodoransi
  • Majki2111
    2.7k
    Meni je žao kaj su iz uporabe kod nas izbacili 5 kuna papirnatu zelenu novčanicu. Fran Krsto Frankopan i Petar Zrinski. Jel ona još vrijedi kao platežno sredstvo?
    kuna-5-1a.jpg
  • gh0c
    256
    RTL2
    HNTV
    Od doma
    Filmovi
    Cobra 11
    Peaky Blinders
    GoT
    Jel ovo nekaj alanfordovski? 100 godina kao bogataš
    Grčka
    U prirodi
    H&S
    Axe


    Slatkiši ili slane grickalice?
    HR rap ili HR punk-rock?
    15 dana godišnjeg oko Oluje i Gospe ili 15 dana godišnjeg oko Božića i Nove godine?
    Windows7 ili Windows10?
    Dres Jarnija s utakmice s Njemačkom '98 ili dres Mandžukića s utakmice s Engleskom '18?
  • Infinity
    15.3k
    Jel ona još vrijedi kao platežno sredstvo?Majki-Papi2111

    Ne vrijede. Imas i neke vece apoene koji ti mozda ludom 'srecom' ne bi prosli, jer je zbog datuma izdavanja povuceno, a u opticaj pustena novija novcanica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.