• deda
    27.7k
    Koliko ja znam ni jedan ni drugi nisu otišli zbog novca
  • Blaz
    350
    Da otisao je zbog para , iako je kroz ovih 13 godina u klubu imao ponude klubova lige petica , mogao dobivat bolje pare, igrat na visem nivou. Koja ste vi govna
  • deda
    27.7k
    Da skratimo muke svima. Orša jw otišao da proba dal moze na tom nivou, a Aki jer ne želi biti na teret pošto je svjestan da Dinamov ritam ne može pratiti na nivou kojem bi on sam želio da bude.
  • vjeko1701
    5.9k
    a Aki jer ne želi biti na teret pošto je svjestan da Dinamov ritam ne može pratiti na nivou kojem bi on sam želio da bude.deda

    Ja apsolutno razumijem želju da ti vlastito ime ne postane teret koji je pretežak i tebi samom za nositi i dok vjerujem da to je geneza njegove odluke, ne mogu vjerovati da je isključivi razlog odlaska.

    Tu je moralo biti nešto više, barem od strane uprave ili trenera jer ne mogu vjerovati da njemu netko nije mogao objasniti (čak i ako sam toga nije svjestan) da čak i na treningu, u svlačioni ili na klupi njegov doprinos Dinamu i momčadi nadrasta same kilometre koje je sposoban pretrčati, golove koje je sposoban zabiti ili duele koje je sposoban dobiti.
  • plavi67
    920
    ajde pazi na rječnik malo
  • Keyser Soze
    8.1k
    Da, nije on odjednom postao toliko loš da mora otići usred sezone. Meni nije jasno zašto nije ostao do kraja sezone pa neka onda bira gdje će ići tak da isto mislim da je tu nešto više u priči.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    ja mislim da ona prica o pritisku govneta iz Medugorja ima udio. Dijele onaj proljev da ga podrzava masovno po komentarima i fejsbuku.
  • og1986
    2.9k


    Samo zato što nije prije odlazio za novcima ne znači da sada to nije slučaj.

    Da, mogao je ostati do kraja i umiroviti se sa manje novaca, ali je odabrao kinu i milijune. Kaj je to nego odabiranje novaca pored Dinama ?

    A ovo o pritisku iz međugorja mora sam Ademi reći i razjasniti, ovako se jako lako može steći narativ da je otišao jer mu je Mamić tako rekao.

    Najlakše je reći da on ima svoje razloge zašto je otišao, naravno, svi igrači prije su imali neke "svoje" razloge. To mi je najjača rečenica, to lijepo kažeš i svi te moraju pustiti na miru. Jadni odlaze iz Dinama trbuhom za kruhom, mislio sam da su euri iste vrijednosti svugdje u svijetu, ali valjda ne.

    I naravno planira se jednog dana vratiti u Maksimir na neku drugu funkciju. Kao i 20+ bivših naših igrača pa prc.

    I sam sam pred nekoliko mjeseci ovdje pisao kako tek sada kužim kada je oršić otišao kolika je Ademi veličina i igračina... Valjda sam morao sačekati nekoliko mjeseci samo.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Hmm Ademi ne MORA nista. Nakon 13 godina u klubu nema se sta kome opravdavat. Naravno da nas sve zanima motiv i tajming, ali treba malo povuc rucnu i pustit covjeka da dise.
  • deda
    27.7k
    Imaju neki od vas ovdje opaki narativ osude bez da je branjenik rekao svoju obranu. Mogu reći samo da to vama ide na dušu. Aki će sigurno sve detaljnije objasniti u budućnosti. Ono što kao čovjek koji sam ga upoznao mogu dodati da takva ljudina nije hodala Maksimirom desetljećima i da od mene ima bianco izbor odluke o radnom mjestu sutra u Dinamu. Na njemu je da dokaže jednog dana da li ima kapacitete za te stvari.
  • nemapredaje
    1.9k
    Možda i može u nepopularna mišljenja, ali na Ademiju se vidilo još od prošle sezone da je u padu s igrom. Svakih par utakmica je bio ozlijeđen i trebalo mu je par mjeseci da može odigrati cijelu utakmicu. Pa i sad protiv Rijeke zadnjih 10-15 minuta prije izlaska se vukao po terenu.

    Po samom oproštaju se vidilo da odlazi kao legenda i u najboljem trenutku. Da je ostao još i sljedeću sezonu već vi vjerojatno nastao problem s time kako njega ukomponirati. Preveliko je on ime da sjedi na klupi i čeka priliku
  • Papastrumf
    9.5k

    Pričaš pizdarije. Već je 100 puta ovdje zamoljeno da ne pišete o nekim stvarima i ne širite laži i glasine ako ne znate istinu.
    Ademi nije otišao zbog novaca jer mu je dinamo nudio nešto manje love od Kineza, ali ugovor na više godina, tako da bi uzeo skoro isto ili malo manje ovdje.
    Imam tu čast i zadovoljstvo da ga znam osobno, uz još par pojedinaca ovdje s foruma i znam da je isključivi razlog njegovog odlaska onaj o kojem je pisao Lesički neki dan. Nikakve veze s tim nema niti novac niti ova uprava.
  • Jurki
    8.5k
    Covjek je otisel na vrhuncu i dao je sve Dinamu. On sam zna najbolje svoje trenutne fizicke sposobnosti i vidi da vise nije to to. Isto tak se i tu na Zoni pocelo potezati pitanje njegovih fizickih sposobnosti.
    Ocito je i sam svjestan cinjenice u kojoj i kakvoj zemlji zivimo da bi mogla uskoro krenuti pljuvacina po njegovim izvedbama na terenu.
    Mi mozemo biti ljuti, nezadovoljni njegovim odlaskom, međutim covjek je otisel na vrhuncu i svi cemo ga pamtiti kao pobjednika jer to on i je.
    Smatram da je stvarno uzasno kad moze covjek procitati i tu na Zoni da je njemu bitnija lova od Dinama.

    Kapetane sretno u Kini.. i kak je rekel Petko "uzmi im pare i vrati se".
  • LovroZG
    1.3k
    Ja uopće ne kužim čemu takve rasprave o odlasku? Ko da smo Sjeverna Koreja pa niko ne smije otić od nas...

    Nemojte bit uvrijeđene frajle kad igrači odu. Kužim razočaranje kad ode drag igrač, al rigat vatru na nekog jer nije ispunio zamisao iz tvoje glave da će u klubu ostat vječno je čak bezobrazno. Nije Ademi potpiso ništa šta ga obvezuje da mora završit karijeru u klubu i provest X godina kod nas tak da mu se to ni ne može stavljat na teret.
  • og1986
    2.9k
    Sjeverna Koreja pa niko ne smije otić od nas...LovroZG

    Nismo ni sjeverna Koreja pa da ne smijem propitikivati razloge odlaska koji se kriju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.