• Ludovic IX
    5.3k
    Kad imaš malu djecu pa ne možeš gledat što želiš i kad hoćeš, onda sam ovo pogledao sad. I iskreno, tužniji sam sad bio kad je izlazio sa terena nego u nedjelju.

    Na kraju gledaš smekera petka suznih očiju i još zi bude jasnije koliko je značio nama ali koliko i svojim suigračima.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Divota od intervjua. :fear:
  • Mali Zeus
    9.5k
    Umro sam na Mišića kak je ponavljao scenu. :grin:
  • VE86
    46
    xzlaijpkbmir412e.jpg
    Najvrijednija traka U mom životu
  • Oluja
    3.6k
    Kloektivno smo sjebani kao da nas je ostavila zena koju smo voljeli najvise na svijetu i to zbog nekog malog bagljavog Kineza. Zapravo čini mi se da nas ima koji smo vise zaljubljeni u Kapetana nego u bilo koju ženu.
  • plavi67
    920
    kad sve ovo čitam, pitam se koju pm je morao otići, izgleda kao da ide na služenje zatvorske kazne, ne kužim, ko ga je tjerao ,zašto je morao otići ,ne razumijem...niko nije želio da ode pa ni on, i onda ode, pa koji k...ne razumijem, zašto....pa jel jedan gerrard ostao do zadnjeg u lfc, ko te tjera??
  • Boysica
    441
    Ima i zena kojima je vazniji Ademi i Dinamo od muzeva tak da razumijem .
    Kod nas je kompromis vole se Motori moto susreti i Dinamo
    Sam nek mi jos mezimac Petko ode ja tonem u k...c dolazit cu na maksimir al opet nije to to
  • Mali Zeus
    9.5k
    kad sve ovo čitam, pitam se koju pm je morao otići, izgleda kao da ide na služenje zatvorske kazne, ne kužim, ko ga je tjerao ,zašto je morao otići ,ne razumijem...niko nije želio da ode pa ni on, i onda ode, pa koji k...ne razumijem, zašto....pa jel jedan gerrard ostao do zadnjeg u lfc, ko te tjera??plavi67

    Čitaj malo forum, bilo je već riječi o tome.
  • plavi67
    920
    čitam i gledam i baš zato još više ne kužim.
    zbog para? pa kak ti nije dosta? koliko je zarađivao tu?
    zbog pada forme? pa evo sad unazad nekoliko kola dokazao je da je jedan od najboljih. i da si loš, to je normalno zbog godina pa i gerrard je bio lošiji. pa ako ti toliko znači klub i ti njemu i igračima i navijačima, pa daj ostani, kud ces u šugavu kinu, ajde u ligu petice, pričekaj ponudu.
    zbog toga što mu nisu ponudili novi ugovor? sumnjam u to.
    jel ga neko tjerao? sumnjam.
    jel mu neko prijetio? sumnjam.
    jel mu prijeti ovrha? sumnjam.
    zbog koga onda? ako zbog para onda nemam riječi. pa kak ti nije dosta bubam 4 milijuna kn godišnje, fućkaš pare ak ćemo svi plakat na kraju....

    kako bi rekao jedan graf na ulici kod kvatrića: mrzim novac, volim dinamo!
  • NitkoBitan
    12k
    zbog koga onda?plavi67

    Zbog Antolica i Cacica. Mislim da su oni bili okidac za odluku, a sad koji je glavni razlog ne znam.
  • plavi67
    920
    predlažem adminima da u ovim slučajevima kad neko trola da ga se bana na par dana
  • NitkoBitan
    12k
    Ja trolam?

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/ademi-zatrazio-odlazak-iz-dinama/108827

    "Saznajemo kako je kapetana Ademija iznimno pogodila glasina da je član Uprave slao prije nekoliko mjeseci slao poruke novinarima u kojima dovodi u pitanje kvalitetu kapetana..."
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Upravo pogledao intervju :clap: Petko majstor je to najbolje sazeo - uzmi pare, vrati se :blush:
  • plavi67
    920
    ček ozbiljno? zbog tih klošara je on otišao? pa majku mu ak oti toliko znači klub i ti svlačionici i navijačima, onda nisu vrijedni ti lopovi da odeš...
    antolić je otišao ,a uskoro će i brko i tako redom...
  • og1986
    2.9k
    I oršić i Ademi otišli jer valjda ima nešto više od Dinama... Novci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.