• Mrvica
    3.2k
    Koja je ljudina Baka!

    [url]http://Screenshot-2023-03-21-00-52-14-531-com-instagram-android-edit.jpg
  • masacusec
    3.1k
    Taj me Andrić fakat ugodno iznenadio.
  • Oluja
    3.6k
    Kad vidim koliko Andric cijeni Dinamo pozelim da se vrati i postane standardni prvotimac, naravno uz podizanje kvalitete igre.
  • Infinity
    15.2k
    Komnen je ljudina, uvijek je odisao tom nekom pozitivnom energijom. I njemu samom je odlazak iz Dinama jako tesko pao. Uvijek cu ga cijeniti, jer je davao sve od sebe, mada tu realno nije bas neki kvalitet za Dinamo. Bio je tu neke dvije godine i mislim da smo u njemu dobili covjeka koji ce uvijek biti nas navijac. Malo je onih koji ce nakon odlaska napisati 'nas klub i nasi navijaci'.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Da, Andrić se baš saživio s klubom i to vrlo rano, veliki borac i baš ljudina.

    Što se tiče Ademija, puno je priča uvijek što čini kapetana, samo one dvije scene protiv West Hama i Cityja gdje tjera njihove igrače dalje od sjevera govore same za sebe. Puno puta vidiš slavlje protivničkih igrača pred domaćim navijačima i provociranje s prstom na ustima kao budite tiho ili uši di ste sad itd., ali rijeko, jako rijetko vidiš kapetana domaće momčadi da ulijeće sam među njih i dovodi ih u red.

    To može samo kapetan s velikim K.

    (sad kad sam napisao skužio sam da se može dvoznačno shvatiti :D )
  • Krizy
    35.7k
    Komentar Dilavera na Andrićevu objavu, lijepo da je svima Dinamo ostao u srcu
    bb00eizpckamqkyy.jpg
  • Laugreano
    1.3k
    Nakon ovakvih reakcija suigraca, sadašnjih, a pogotovo bivsih,postanes svjestan.. Jebote kakvu smo mi generaciju imali.
  • plavi67
    920
    nakon svega ovoga pitam se zašto su morali otići...očito nitko nije bio svjestan te ekipe i zajedništva osim igrača...šteta, polako će i ostali otići...šteta za Andrića i Ademija..Orša je htio otići valjda...
    šteta...
  • Keyser Soze
    8.1k
    Pričamo o generaciji koja je dvaput odigrala jako dobru LP, došla do šesnaestine, osmine i četvrtfinala Europske lige, šamarala Tottenham, Atalantu, Sevillu, Chelsea, Feyenoord, West Ham...
    Usudio bih se reći, najveća generacija još od one iz 1967.
  • deda
    27.7k
    Sigurno najveća generacija nako 82, ali vrijeme prolazi, moraju dolaziti novi ljudi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.