• Efes Pilsen
    7.1k
    Ja mu za Livakovica jos uvijek ne mogu zaboravit :lol: Svaka mu cast na iznosenju svog misljenja, kontriranju, al treba se i nosit sa izrecenim poslije.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Kakav je Livaković u odnosu na field?
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Los koji unatoč tome što zna milijun nebitnih statističkih podataka o nogometu pojma nema. Vjerojatno ga u životu nikad nije ni igrao. Samo nekom ko nogomet kuži vrlo malo, Los može biti nekakav vrhunski novinar i "znalac"kinfa95

    Možda Los nema pojma o nogometu a možda i ima ali je njegov način vođenja podcasti najbolji jer uistinu propitkuje stvari koje gost kaže i kontrira ako je potrebno.

    Recimo ako gost kaže ''Hajduk ima najbolju publiku na svijetu, uvijek smo imali i imamo pun stadion i najvjernije navijače. Toga nema nigdje na svijetu.''

    Los će odmah gostu odgovoriti: ''To nije istina. Hajduk u zadnjih 15-20 godina ima prosjek od 7-8 tisuća što je popunjenost stadiona od nekih 20-ak posto. Također nije istina da toga nema nigdje u svijetu jer cijela 2.Bundesliga, cijeli Chamionsgip te pola 3.Bundeslige i pola engleske treće lige u proteklim sezonama ima veće prosjeke gledatelja od Hajduka.''

    Znam da će netko takav stil smatrati nepristojnim i da će se neki naći uvrijeđeni i šokirani jer je voditelj ugasio gosta koji ostade posran ali ja nisam toliko osjetljive ćudi. Veliku većinu ostalih tv i podcast novinara može zamijeniti i jedan ekran na kojemu bi se ispisivala pitanja za gosta koje bi gost sam čitao te odgovarao na njih. Ne znam kome može biti zanimljiviji takav format u kojem je voditelj samo automat (robot) koji čita pitanja od ovoga gdje postoji živa rasprava i gdje i voditelj ima glavu i jezik.

    Preporuka svima da nađete neki podcast iz vremena Tribine kada je tamo bio Los i kada je sa njim bio Miho Topić. Zakon mi je vidjeti koliko je Miho pored Losa bio tih, uvučen u sebe, defenzivan, kao mala bubica ali kada je Los otišao Miho se okružio klimoglavcima. Napunio je emisiju šonjama (poput onog komentatora zagrepčanina koji se usred Zagreba boji reći da navija za Dinamo) i sada je Miho potpuna suprotnost od onoga što je bio kada je Los sjedio kraj njega. Sada je glasan, samopouzdan, baca fore na račun ostalih, njegova je uvijek zadnja itd.
  • gledatelj
    314
    @Maksim Maksimirski svaka čast na postu. Točno tako i sam mislim. I još si samo zaboravio dodat za Stjelju kako mora za svakog naglasiti da mu je veliki prijatelj.
  • NitkoBitan
    13.1k
    U posljednje vrijeme mi na youtubu dosta cesto izbacuje shortse Tribine.hr . Momci mi djeluju kao da se zele slihtat svima, a "energija" kojom odisu mi je na razini padanja u depresiju. Sorry, ali to mi je za preskocit.

    Rade pogledam tu i tamo Utakmicu po utakmicu gdje ima neke zajebancije i rasprave medu sudionicima koji su navijaci razlicitih klubova.
  • Majki2111
    2.7k
    Nije, ja Tribinu redovito pratim ima već 7 godina. Kad treba kritiziraju, kad treba pohvale.

    Energija je mirnija, Više je za ljude koji vole brojke i analitičniji pristup, bez nekih priča za obogatit podkast.

    Prezadovoljan sam tim podkastom i kaj imamo takav sadržaj u Hrvatskoj.

    Hrpu puta sam se ja čak i nasmijao uz njih. Kužim njihovu brijicu skroz.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Antonio Franja večeras u 20:00 u podcast inkubatoru
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ivica Prasičko u petak u podcast incubatoru :lol: :vomit:
  • Noel
    4.2k

    Veličanje Tatte u petak u 20. I naravno dnevna doza kmečanja.
  • bbb medimurje
    3k
    Slusa neko blazicka u podcast inkubatoru?
  • Captain America
    14.7k
    Slusa neko blazicka u podcast inkubatoru?bbb medimurje

    Blaž je bio polarizirajuć kao i uvijek. Osim o Dinamu, govorio je i o skijanju, Zagrebu, formuli, karijeri...

    Mara je to najbolje sažeo: "Ti si dinamovac, za neke stvari se slažemo, za neke ne."
  • Sixthway
    277
    Kaže Blažićko da se umni novinari Zagreba pitaju zašto nema navijača na utakmici. Odgovara im "Zato jer ste 15 godina gadili klub" I kako mediji imaju jako veliku ulogu u krojenju mišljenja I atmosfere u I oko kluba.
    Spomenuo je I AeK I prodaju Ljubičića I ako su već ga prodali u klub s kojim nebi trebali imati kontakt da su barem mogli probati to objasnit. I ostale stvari.
    Osobno sam mu pjevao prije 12 ,13 godina kolko već mamiceva picko , ali mislim da bi se sad u ovoj situaciji dobar dio ljudi na zoni slozilo s njim u nekim stvarima , ne sve naravno. On je sam rekao da je on dinamovac I da neće prestat navijati ko neki jer nema mamića Ili jer po njihovom idioti vode klub.
  • Jaro
    5.9k
    on je jeftina kujica imoralna prostitutka koja se prodala Mamicu za veceru u Temisvaru ili gdje vec. Istom Mamicu koji mu je tjedan dana prije doslovno jebao mater na nacionalnoj TV.
    To je osoba koja je nakon Mamica i svite iz HNS nsjvise izvukla iz HNLa kao pojedinac a da mu nista nije dala. To je osoba koja je preko F1 od svih nas krala novce preko HRTa...
    Po njemu su novinari koji su pisali o kriminalu krivi jer si kvarili atmosferu? Koju atmosferu kad je klub aktivno radio da mu dolazi sto manje ljudi, klub cije su zaposlenice puhale u vuvu-jebene-zele da se nebi culo skandiranje navijaca koki su ipak dosli, klub koji je cak pokusao i zabraniti dolazak svih navijaca na svoju utakmicu...
    Prasicko je i dalje ono sto je bio - obicna Mamiceva kujica...

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.