• Bosna86
    11.6k
    Pa upravo zato... To kako se Dinamo financirao 80ih i 90ih bi danas rezultiralo sudskim procesima... Takva su vremena bila da su se igrači dovodili tako sto starom ubaciš pare u džep, a sinu riješiš stan... Znam da nisi ti jedan od njih, ali ima dosta ljudi koji iz neznanja romantiziraju to razdoblje smatrajući ga čistim i poštenim...
  • Blue 67
    212
    Kakvim sudskim procesima danas? Pa naravno da su se igrači dovodili i zadržavali na razne načine i tada se igralo za neku plaću ,al za usporedbu s ovim danas goli *urac.
  • xavier
    11.1k
    Morate shvatiti da su to bila sasvim druga vremena. Većina ljudi se s unutarnjim funkcioniranjem nogometnog kluba upoznala kroz FM, ali to čak ni danas u stvarnom životu nije tako. U ono vrijeme da ni ne govorim.

    U bivšoj državi, a ni 90-ih se tu nije preko noći sve promijenilo, plaće su bile drastično manje nego na zapadu pa se to kompenziralo na razne načine. Klubovi su, kao i sve ostalo u državi, bili javna društva i kao takvi premreženi s lokalnom upravom i državnim firmama. Igrači su znali biti plaćani lokalima, stanovima, pa čak i autima. I tu je bilo jako puno prostora za razne radnje u mutnom.

    Čisto i pošteno sigurno nije bilo :blush:
  • Crusades1986
    9.8k


    Top lik :lol:
  • Crusades1986
    9.8k
    Pogledajte podcast sa Šveđom iz Cibone (Podcast inkubator)... Od 17. minute priča o Dinamu, a negdje od 20. minute priča dogodovštine sa gostovanja na Poljudu 2011. Išao je sa Krunom Simonom na tekmu, Simona priveli na Dugopolju :lol: :lol:
  • Nolifer
    6.7k
    Šveđo legenda!

    Neće ostavit frenda zbog frke, to je respekt! :strong:
  • Crusades1986
    9.8k
    Al bas je legenda, lik je tesko plakanje :rofl:
  • marcio amoroso
    32.5k
    Simona priveli na Dugopolju :lol: :lol:Crusades1986

    @deda @Papastrumf
    Sjećate se :rofl:
  • Dudu
    2.6k
    Teška legenda
  • SAS1987
    13.5k
    Shvacam da "netko iz ulice" misli da je Mamić uspješan i faca ali kada to misle javne osobe onda znas da je društvo u problemu. A kada predsjednik države prica da je osuđen kriminalac "puno dao nogometu" onda znaš da je je sve otislo u 3pm.
  • Mulec86
    389
    Izgleda da će inkubator ugostit kriminalca. Tj. on će ugostit njih s obzirom da ne može brdo Muhamedu. Ne znam kome je u i teresu takvom čovjeku uopće davat medijski prostor. To je ujedno i pokaz kolko nam je društvo otišlo mp3
  • Bosna86
    11.6k
    S Ratkom imam neke zajedničke prijatelje i bas svi privatno komentiramo da je ovo sranje... Bas me razocarao.... Nije se sramotio dok mu je račun bio blokiran... Stvarno ne znam sta mu ovo treba
  • r1oma
    1.5k
    Kaj nije Ratko već jednom u podcastu rekao da ga nikada ne bi ugostio niti mu davao medijskog prostora? :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.