• Ludovic IX
    5.4k
    Ali se veselio gojakovom golu ko da je on zabio..usto sa klupe i pljeskao
  • marcio amoroso
    32.3k
    Ma on je prva liga momak i ja ne kažem da tankira ili da se zajebava. Samo sam primjetio da se pazi u duelima, bas je bilo očito.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    dobro to može biti i zbog toga što nije odradio pripreme, plus u utorak je tekma s Mađarima
  • Beowulf112
    301
    Mozda bi trebali razmislit o jos jednom stoperu radije nego markovicu.Lesko nam nije bas najpouzdaniji a nas stup obrane Dilaver je cesto ozlijeden u zadnje vrijeme.Trenutno je bez kluba Timothée Kolodziejczak.Cini se dobar stoper.27 godina.Lani je igrao za st etienne.36 nastupa lani 3 gola i 3 asistencije.Vrijedi 6 miliona eura po transfermarktu.Zvuci kao kapitalac za nase prilike.Ako bi pristao za neku normalnu placu vrijedilo bi probat.Mozda bi Katica mogao reci koju dobru rijec o dinamu :smile: pa bi covjek i dosao

    Edit:Jako tesko da ce doc.St etienne je lani bio cetvrta ekipe francuske.Imao je 800 tisuca eura placu.Nevjerujem da bi sad pristao ni ista manje od milijun eura.
  • Eduardo
    17.5k
    Ma on je prva liga momak i ja ne kažem da tankira ili da se zajebavamarcio amoroso

    Ako tankira u 90 odigranih minuta sa učinkom od 2 gola i 2 asistencije neka samo nastavi :grin: Ademi će nadoknadit agresiju u duelima :yum:

    Dugo mi nije bilo žao toliko zbog nekog igrača koji odlazi :broken:
  • Ludovic IX
    5.4k
    Dok ne ode, naš je igrač i ne treba unaprijed plakati. Real, Barca i Atletico ga neće uzeti. Sevilla je već potrošila previše kao i Valencia a tamo je ionako rasulo. Englezi neće stići a Bayern vjerojatno ima druge planove. Sumnjam da će otići u neki klub koji ne igra ligu prvaka
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ne znam di da ovo napišem, pa evo ovdje budem. Ako ode u Real onaj Van der Beek Ajax će od onak 4 igrača zaradit 200 miliona eura... znači to bi nama bio buđet za 5 godina plus stadion od 35 tisuća stolica. A ovi kreteni razmišljaju da stave Olmu klauzulu od 30 miliona eura u ugovor što je doslovno sitniš kad pogledaš koliko vrijedi. Mi smo na dobrom putu da uskoro se približimo toj razini (iako ne vjerujem da budemo došli do te razine jer smo nažalost u hrv i HNL je banana...), ali da bi do toga došli moramo počet i novac trošit, što je problem kad mafija sve pokrade al jbg. I ovim ne zazivam prodaju nego upravo suprotno, želim prikazati da se puno bolje isplati ostaviti igrače i odigrati dobru sezonu u LP ili EL nego ih odma ič prodavat jer "što ako se ozljede"...
  • Kwedi
    3.8k
    Diši duboko, sve će biti u redu, Dinamo i Ajax ne mogu u istu rečenicu
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    A gle opet neki bi rekli da Ajax ne može u istu rečenicu s PSG om, Realom ili Juventusom pa je Ajax eto igro polufinale Lige Prvaka prošle godine, a nitko od ovih nabrojanih nije. Ne kažem ja da je Dinamo trenutno ni blizu Ajax-a ali zašto ne bi mogli biti? (blizu mislim) Nas jedino sprječava manjak sponzora što nam ograničava malo dizanje lige. Isto tako ljudi govore da ne možemo u istu rečenicu s Benficom koja je prodala Felixa za koliko 120 miliona ili tako nešto, a gle čuda skoro smo ih prošli u EL prošle godine. Nije Dinamo ni tako slab, ni tako nepoznat i nepopularan kako to mediji pokušavaju prodat (jer svi znaju za Dinamo u nogometnom svijeto skoro) Samo treba nastaviti raditi kvalitetno kao prošle godine i zadržati Bjelicu i što više dobrih igrača što možemo (a za one koje ne možemo dovesti kvalitetne zamjene) i ne vidim zašto Dinamo ne bi jednog dana mogao stati uz bog Ajaxu, Portu ili Benfici. Evo ja sam optimističan što se tog tiče jer me još dere euforija od prošle sezone, sad budemo vidili jel se bude nastavilo istim smjerom ili budemo se vratili u stari Dinamo mode...

    (naravno sprječava nas i ta mutava uprava, ali jbg sad tobože su počeli ok radit pa se možemo nadat da su se opametili malo, plus Bjelica je tu)
  • Mr Anderson
    5.4k
    Imamo problema sa stoperima, a Lovren izgleda otpisan u Liverpoolu. Dovest ga na posudbu pola sezone, već za play off.
  • Jaki
    100
    Lovren ima 5 milijuna eura tamo malo realnosti.
  • Kwedi
    3.8k
    Dovesti to govno koje je sudjelovalo u pljački kluba mi je isto kao da pred zapadom se prostre crveni tepih i napravi špalir uz pjesmu "Zdravko vrati se"
  • Mr Anderson
    5.4k
    Jebi ga, kad ljudi ne shvaćaju ironiju. Dovesti Lovrena je realno koliko i dovesti mene za stopera. S tim da bi ja igrao badave.
  • xavier
    11.1k


    Rekao bih da je ipak puno realnije dovesti tebe iz razloga što u klubu na žalost uvijek ima određeni broj igrača čija nogometna kvaliteta nije bila nimalo bitna prilikom potpisivanja ugovora.

    Ne mislim ovim ništa loše o tvojim nogometnim mogućnostima. Ne znam tko si, možda imaš potrebnu kvalitetu za igrati u Dinamu :smile:
  • Mr Anderson
    5.4k

    Sad sam već u veteranskim godinama, ali s obzirom kakvi su igrači prošli kroz Dinamo našlo bi se i za mene mjesta da imam 15 godina manje. Makar i uz kakav rikverc
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.