• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Igrački ga možda možemo zamjeniti. Ali njegova sama pojava nam puno znači, ako stvarno on traži odlazak nešto je tu stvarno trulo...
  • Fićo1986
    973
    Na utakmici protiv Gorice kod ne dodavanja špikića gledajuci Ademija dobio sam neki filing da nekaj nije u redu makar mislim da su ovo samo medijska sranja
  • Dammir10
    266
    Neki igrači su sigurno bliži Mamićevoj struji i ne šmekaju Antolića niti ikoga iz njegove struje.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Saznajem da je Arijan Ademi danas posjetio prostorije maksimirskog kluba i zatražio ispisnicu. :rofl:

    Cuj ispisnicu, mislim ono mogao je barem napisati da je zatrazio transfer, a ne ovako, pa nije ovo zupanijska razina do dodjes po ispisnicu.
  • Sunja86
    1k
    Čuj nek ide nabijem na onu stvar tv servisera,korumpiranog policajca i našmrkanog krimosa oni da tjeraju Ademia iz klub nek se gone svi
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Što je najgore mislim da ovaj (možebitni) egzodus nema čak možda ni veze s ovom igrom prijestolja vec s Čaćićom...
  • Nino Bule
    11.6k
    Cuj ne šmekaju antolica ali eto zdravkove metode i ponasanje im je bilo ok, ozbiljne oni pare dobivaju da bi im to bio razlog, prije da se boje kaosa i raspada u klubu pa zele pobjec na vrijeme ili je stvarno cacic raspizdio neke, samo mi nije jasno da onda senatori tipa ademi, livi, petko odu pred upravu i kazu cacic je kompromitiran zelimo novog trenera
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Vjerujem sa je problem Čačić, ako nama ide ova igra i taktika na živce, moš mislit kako je igračima isto...
  • Captain America
    14k
    Sve već viđeno u repki. Srećom pa je na ugovoru 1+1. Oh wait...
  • Nino Bule
    11.6k
    Sto se tice igre i taktike nemaju se oni sta tu puno zalit, placen si da slusas trenera a on ima rezultate. Problem je ako je stvarno cacic klaun i socijalno retardiran pa sere po pola prvotimaca
  • Praskaton
    1.8k
    Ako je problem sa Čačićem seniori svlacionice to vrlo lako rijese..
    Taman je čačko potpiso novi ugovor bit ce lijepa otpremnina.
    Šalu na stranu ako je ovo istina da cemo ostat bez kapetana,u debelim smo problemima
  • Dammir10
    266


    Ja mislim da je splet okolnosti uzrokovao ovo.

    Činjenica je da je mnoge igrače uključujući i Ademija u klub doveo Mamić. Ademi je u klubu 13 godina, Zoki mu je bio trener u 2 navrata, godinama je svaki dan bio u njihovoj blizini i dojma sam da je Ademi ostao u dosta dobrim odnosima sa obojicom Mamića. On je i u medijima znao reći lijepu riječ o njima.

    Druga stvar: šuška se da je Antolić prgav i bahat tip koji u radnu zajednicu unosi lošu atmosferu. Je li to istina ne znam, procijenite sami. Svakako atmosfera u klubu u zadnje vrijeme nije idilična pa koji god bio razlog.

    Treća stvar: moguće da Ademi ima dobru ponudu (Valencia ili arabijski dolari) i da mu je to primamljivo.

    Kad zbrojimo sve skupa nekako je logično da Ademi u najmanju ruku nema ništa protiv odlaska.
  • Jurki
    8.8k
    Nekak mi se cini da su to samo medijska sranja. Sad je najlakse srat kad je atmosfera poljuljana.
    Edit: isto tak znamo svi da je Ademi zahvalan klubu kaj je klub stao iza njega nakon suspenzije. Cisto sumnjam da je ovo istina
  • Keyser Soze
    8.2k
    Uprave i igrači prolaze, ostajemo samo Dinamo i mi, to je jedina istina u svemu ovome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.