• Bosna86
    11.6k
    Ne znam kako vama, ali za mene netko tko je ljubio grb Partizana nema sta raditi u Dinamu... Da je u formi, da moze doprinijeti Dinamu mozda bi i progledo, ovako kupujemo tempiranu bombu
  • Papastrumf
    9.7k
    Zato što je besplatan, čovjek je u jednom trenutku vrijedio 20 milijuna eura, sigurno ga nije Liverpool platio toliko jer je direkt.. Po meni isplati se riskirati 1,5 milijun eura plaće za 2 godine za igrača na kojeg je dosad ukupno potrošeno 35 milijuna eura.. Da ga treba otkupiti od nekog to bi bila druga stvar, ali ovako zašto ne pokušati..Dudu

    Mislim da ima puno boljih opcija za riskirati 1.5 ili 2 milje € (iako je besmisleno pričati o novcu kada je dinamo u pitanju) nego u Lazara Markovića, koji ozbiljan nogomet nije igrao od Benfice zapravo.
  • Dudu
    2.6k
    Kako me ne zanima čiji je dres ljubio Moubandje, Pinto, Olmo ili Moro, pa tako me ne zanima ni za njega. Zanima me samo da igra srcem za Dinamo i da daje 100% na terenu, ako Bjelica misli da mu je potreban i da mu može oživjeti karijeru, zašto da ne...



    Ako ćemo tako, Petković nije igrao ozbiljan nogomet nigdje osim možda u Trapaniju, ali ono Trapani :D

    Igra ga tek u Dinamu, plaćen je milijun eura Bologni i ima dobru plaću i vrhunski je igrač.
  • The Undertaker
    4k
    Čava Dimitrijević je isto ljubio Partizanov grb. Ako nije četnik i ako se Bjelica slaže, dobrodošao. Dinamo si ne može priuštiti igrača te klase kad je u formi. Ovako, Bjelica ga može rehabilitirati kao i Oršića, Petkovića ili Hajrovića. Plaće se može riješiti i preko bonusa. Po meni, šteta propustiti dobrog a potencijalno i vrhunskog igrača.
  • LovroZG
    1.3k
    Po meni isplati se riskirati 1,5 milijun eura plaće za 2 godineDudu

    U klubu niko živ osim Bjelice nema preko 800 soma godišnje i ti bi onda igraču koji je propo dao 750 soma godišnje? Čovjek je prošle godine doslovno poluvrijeme odigro za Fulham i dvije tekme za U23 momčad Liverpoola. Niko ga ne želi potpisat, posudbe mu traju pola godine i nigdje nije bio najvažniji igrač. Zgleda ko neko ko ima problema s glavom, a takvi nam uopće ne trebaju.

    I da, platio je L'pool za njega 20 milja, al to je bilo 2015. i otad ga se pokušavaju riješit i to su tek sad uspjeli kad mu je isteko ugovor.
  • BluePhone67
    3.2k
    Lopovska posla, taj Markovic od strane Ramadnija koji je jos gori od Mamica.. Iskreno bez obzira na igracke sposobnosti i dali je u formi, nebi ga niti blizu Dinama.

    http://mondo.rs/a1144727/Sport/Fudbal/Lazar-Markovic-transfer-Partizan-Benfika-i-Liverpul-Football-leaks-i-Pini-Zahavi.html
  • xavier
    11.1k
    @LovroZG

    Upravo to. Nije problem riskirati s igračem kojeg platiš u rangu rezervi pa ako pogodiš, super, a ako ne, opet nikom ništa. No Lazar bi s tom plaćom bio jedan od najplaćenijih igrača u klubu, a to baš i nije dobra startna pozicija za nekog za koga nemaš pojma na kojoj razini uopće može danas igrati nogomet.
  • Dudu
    2.6k
    ti bi onda igraču koji je propo dao 750 soma godišnje?LovroZG

    Ne bih ja ništa dao, kao ni ti. :D

    Ako Dinamo i taj isti Bjelica procijene da mu treba dati, dat će mu, ako ne onda ništa. Ja samo komentiram da ne bih imao ništa protiv toga da on kao Srbin i nekad ogroman potencijal zaigra za Dinamo.
  • LovroZG
    1.3k


    A ja baš mislio da nas dvoje moramo dat 750 soma svaki...

    Ja nacionalnost uopće nisam spomenuo, samo sam se osvrnuo na tvoje razmišljanje da je takav igrač dobar rizik, s čime se nikako ne slažem.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ali računajte na to da bi on došo besplatno isto, znači ne daje se ni kune za transfer, ali se daje za plaću. Sad ako je toliko zagrizo stvarno za Dinamo onda očito želi tu igrati i ne brine me jel ljubi dres Partizana, Benfice (gamad jedna izbacila nas iz EL heh) ili bilo koga drugoga. A plaća se može isto riješiti bez problema na druge načine, tipa sa klauzulom u ugovoru za zabijene golove, asistencije ili takve stvari, ili tipa porast plaće ako bude u momčadi prvenstva (na kraju) ili tako neki vrag.Sad i da bude promašaj, igrača s takvim referencama možemo prodati za 2 milijuna sigurno bez problema i to nam vrati plaću tu ako smo već i pogriješili. U svakom slučaju bi ovo bio win-win.

    Jedino što bi u slučaju njegovog dovođenja trebali je prodat Kadziora jer bi bio višak na krilu, a Kadzior po meni nije neka konkurencija Hajri zato ovaj i je previše opušten i nemotiviran.
  • Dudu
    2.6k


    Haha, dobro, poštujem tvoje mišljenje.
  • platini
    230
    Bolje da smo za te novce pokusali Rogu ozivjeti karijeru
  • Dudu
    2.6k


    Rog je prodan za 15 milijuna eura neki dan :D
  • platini
    230
    Jebote pa Cagliari je novi PSG
  • Goran
    80
    Još su 25.7. SN najavile mogućnost Lazara u Maksimiru, sad se kampanja još zakuhala, pa možda i nešto bude od toga.
    Ne znam, Dinamu bi dobro došla pojačanja, ali on to trenutno nije, još mu dati plaću kao najboljim igračima, previše neposlovno.
    S druge strane, kampanja je tu, a već si neko vrijeme Međugorac gradi posao prema istoku, miriši na deal.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.