• Mali dioničar
    14.7k
    Daley Blind (možda i posprdno)namodi grebza

    Ne posprdno nego onako za razbibrigu. :smile:
  • Fanboy
    2.2k
    Zazivate Rukavinu i kako zaslužuje priliku da zamijeni Oršu. Oršu koji igra u oba pravca i ima 28 golova u euronatjecanjima treba zamijenit junior nakon 6 mjeseci HNLa koji još nema nastup u seniorskoj konkurenciji.Captain America


    A gle, Oršić je pred dolazak bio igrač iz J.Koreje za kojeg nije čulo 90% ljudi koji čak prate nogomet, možda oni iz Zaprešića i da to je bio igrač od 26 godina u svojoj 27-oj godini tj vrlo brzo je navršio tih 26 godina.
    Da ne govorim da se povlačio po talijanskoj B ligi, Celju it sa svojih 20-ak i kusur godina, istoj toj slovenskoj ligi gdje se za Tolića govorilo da će biti daleko najbolji igrač lige.

    Oršić je jako puno značio Dinamu i jedan je od najboljih igrača koje je klub imao, da se ne lažemo bilo je ovdje barem 10-ak boljih igrača koji su napravili veću karijeru kao pojedinci u svjetskim okvirima, a i oni su puno značili Dinamu i donosili trofeje. Međutim, Oršić je bio dio ekipe kada se dosta toga poklopilo od toga da je došao Bjelica, došao je Petković, KTC, tu je bio Olmo koji je eksplodirao. Nadovezali su se sjajna pojačanja u vidu Šunjića, Jakića, Mora tu je došao Majer te Ivanušec. U obrani Šutalo, da ne govorim jedan Gvardiol...Govorim o svih ovih par godina kada je Mislav bio ovdje.
    Puno se je tu klasnih igrača poklopilo, a Oršić je bio šlag na tortu u tom čitavom sustavu.

    Međutim, do jučer je tu bio jedan Gvardiol, Majer, Olmo....Svako u neku ruku nezamjenjih, pa je opet došao jedan Šutalo, jedan Baturina...

    To je Dinamo, ono što mene smeta jedino da uprava nije pronašla juniorima mjesto u ligi ili van zemlje kao u Sloveniji gdje će se razvijati. Taj Rukavina bi trebao ići istim putem kao Šutalo u Istri. Jedna godina razvoja, ista stvar i za ostale igrače. Jedino tako mogu uskočiti odmah u vatru.

    Treba Rukavinu uvoditi, jedan od većih potencijala. Menalo je dobro izgledao do povrede, Špikić je velik po meni potencijal. Imao je i on dobrih nastupa. Neki dečki kasnije sazrijevaju. U svakom slučaju nitko nije Oršić, no tu su neki novi dečki koji trebaju preuzeti ulogu Oršića. Važno je uvijek zadržati najveći dio kostura momčadi i paralelno razvijati mlade talente u nekom drugom klubu.
    Ne smije se dopustiti raspordaja što je radio. Z.Mamić kada je klub služio kao privatni novčanik, a igrači se prodavali pred europske utakmice u skupinama. To bi nas sad "uništilo" čak i u domaćem prvenstvu.
  • Krizy
    37.9k
    https://www.google.com/amp/s/www.24sata.hr/amp/sport/orsic-mozda-i-nije-najbolji-ali-je-jedan-od-najvecih-dinamovaca-a-modri-sanjaju-tri-napadaca-883761

    U Dinamu čekaju da se realizira Oršićev transfer u Southampton, a onda će u Maksimiru na red stići i pojačanja. Situacija je jasna, Dinamo želi vratiti dva bivša igrača, te uzeti jednog U-21 reprezentativca...


    Ako se ne varam, Tironi je čak i imao točnih informacija.
    Budemo vidjeli
  • BBBaranja
    2k
    Koji su igrači u pitanju?
  • Olmic
    2.8k
    Ako su sva 3 napadaci moze bit rijec o brekalu,pjaci i kacavendi
  • Mlađi referent
    11.1k
    Ako se ne varam, Tironi je čak i imao točnih informacija.Krizy

    Čini mi se da je za Boška on prvi rekao da uopće postoji mogućnost, a onda i ispratio cijeli transfer
  • Armagedon13
    958
    Pojava,Brekalo i Beljo
  • Olmic
    2.8k
    Beljo i Petko nemaju smisla
  • miro
    3.3k
    imaju ako se Petka proda :joke:
  • Orc123
    5.5k
    Ovi su ludi .....
  • Orc123
    5.5k
    Kako ces namiriti 4 napadaca Beljo, Emreli, Petkovic? Koji ce nam k... Pjaca ako se nije uspio etabilirati nigdje u seri a i sire poslje ozljede, Beljo? Znaci cca 5 mil eura ispod toga nece ici...po meni ne vrijedi toliko....opet cemo preplatiti sve i baciti eure u vjetar....brekalo je nerealan iako jedini os ove trojice kojeg bi doveo iako i u tom alucaju ocekujem da ce dobiri najvecu placu os svih u svlacionici, pa onda krece nezadovoljstvo drugih itd itd....sta zelimo postati atletico bilbao? Imamo nesto protiv stranaca? Da mi ne mozemo ostvariti neki posteni europski transfer nekog talentiranog igraca, nego moramo pobrati sve u hnl i naravno vratiti sve bivse igrace! Ma top! Nakracat cemo se napadacima a obranu tko je vidio da se jos igra, ionako svaku hnl tekmu primimo gol....ili se sprema jedna fina rasprodaja pa mazanje ociju vracanjem bivsih ljubimaca i naravno treba zadrzati kontinuitet preplacivanja barem 1 hnl igraca.....
  • xavier
    11.2k


    Dobro, koliko ti imaš godina i čime se baviš inače u životu?

    Gori si od one dvojice iz Muppeta. Ima li išta čime nisi nezadovoljan?
  • Olmic
    2.8k


    Cuo sam ipak Ojeda dolazi…
  • Crusades1986
    10k
    Gori si od one dvojice iz Muppeta.xavier

    Ne znam jesu li mi postovi gori sadržajno ili gramatički, fakat je velika nedoumica između tog dvoje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.