• Krizy
    36.7k
    Zanimljivi su reprezentativci Kosova kojima istječe ugovor. Pogotovo lijevi bek Paqarada koji je kapetan St. Paulija. Stalno su u vrhu druge lige ali čini se baš dobar igrač par utakmica što sam uhvatio.
    https://www.transfermarkt.com/leart-paqarada/profil/spieler/107219

    Možda zamjena Ristovskom umjesto Moharramija.
    https://www.transfermarkt.com/florent-hadergjonaj/profil/spieler/238809

    Ako ode Ivanušec:
    https://www.transfermarkt.com/adrien-thomasson/profil/spieler/215977
    Majka mu je Hrvatica, nikad nije igrao Ligu prvaka pa bi možda bilo dobro pokušati.
    Vrlo dobar ofenzivni vezni koji je dosta igrao i centralnog veznog te na oba krila.
    262 utakmice, 37 golova, 35 asistencije u Ligue 1.
    Ima jako puno utakmica na oba krila (po 50), kao središnji vezni a najviše kao ofenzivni vezni pa bi se moglo dosta rotirati i tražiti idealna pozicija.

    Uz Brekala bi nam dobro došao i Pongračić, vjerujem da ga se može dobiti za 3 milijuna jer ga se žele riješiti zbog izjava. Inače Dinamovac:

    Plava vam je boja suđena?
    "Znam na što ciljate, i ispada da jest. Jer, otkad znam za sebe, tata mi je usadio ljubav prema Dinamu. On je vatreni, vjerni dinamovac, i sjećam se kad me kao klinca vodio na Maksimir, pobijedili smo u Europskoj ligi Hearts sa 4-0, a onda smo kasnije išli i u Vinkovce, što nam je iz Broda bilo bliže nego ići u Zagreb. Danas toliko ne stignem sve pratiti, ali jest, plava je boja standard" - smije se.

    Njemačka ili Hrvatska?
    "Za mene je postojala samo Hrvatska, pričali samo hrvatski, išao sam u hrvatsku školu, pratio sam reprezentaciju i Dinamo."

    To bi bili neki igrači koji bi nam mogli pomoći ako gledamo tržište koje se koristilo zadnjih par godina.

    Ovo bi bio zanimljiv kadar
    35kiqyy1lsez6ivi.png
  • Captain America
    14k
    Promijenilo se da sad u Dinamu možeš uzimati milijun eura godišnje.marcio amoroso

    Vidiš to i po primjeru Ivanušeca, Livija ili Petka koji su na vrijeme shvatili da im je pametnije bit doma i finu lovu uzimat uz redovne nastupe u Europi nego otić u prosječni ili ispodprosječni klub lige petice, gdje će imat duplu plaću, ali borit se za opstanak i stalno bit pod pritiskom (još su nerealnija očekivanja jer su stranci).
  • Infinity
    15.3k
    Petkovic, Orsic i Livakovic su u Dinamu proveli godine u kojima se Brekalu prerano vratiti. Dali su Dinamu svoj vrhunac karijere, a ne ostatke koje bi davali neki kojima su usta puna Dinama.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Vidiš to i po primjeru Ivanušeca, Livija ili Petka koji su na vrijeme shvatili da im je pametnije bit doma i finu lovu uzimat uz redovne nastupe u Europi nego otić u prosječni ili ispodprosječni klub lige petice, gdje će imat duplu plaću, ali borit se za opstanak i stalno bit pod pritiskom (još su nerealnija očekivanja jer su stranci)lCaptain America

    Orša, Ademi ili Livi su doživjeli skandiranje svoje najdraže tribine, pisali su povijest sa klubom za koji navijaju, njihovi se dresovi nose po njihovom gradu. Oni će to pričati unucima ili djeci. Šta će pričati Brekalo? Zabio sam 11 golova za Wolfsburg? Koga boli klinac za to?

    Ja mislim da će igrači onu macolu ili ono navijanje sa parkinga nakon Tottenhama pamtiti cijeli život. Gol protiv jebenog augsburga se zaboravi sutra. Oni imaju memorije iz svog rodnog grada, a on možda 3 milijuna vise na računu. Uvijek bi birao njihov život i sigurno su i oni svjesni da ne “cveta cveće u svako preduzeće”
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Marcio, evo bas sam gledao sada brojke Brekala, u wolfsbrugu je sezonu prije imao 7 golova i 4 asistencije u 29 utakmica od moguće 34, sa 63 minute prosječno na terenu i završili su 4. Sezonu prije su bili 6 i isto je bio standardan. Wolfsburg je top 5-6 klubova u Njemačkoj i godinama je on tamo vise manje standardan bio do sada tako da po meni krivo tvrdiš kad kažeš za Wolfsburg da je buranija od kluba. Nije onaj tip najjačih klubova, ali je odmah po meni to jedan od onih klubova iz drugog ešalona. Ali sve u svemu zanimljiva tema moram priznat i mislim da bi dolaskom Brekala još vise pokazali da smo space shuttle za sve na području Balkana
  • marcio amoroso
    32.5k
    Wolfsburg je top 5-6 klubova u Njemačkoj i godinama je on tamo vise manje standardan bio do sada tako da po meni krivo tvrdiš kad kažeš za Wolfsburg da je buranija od kluba.Odglavedopetedindijete

    U zadnjih 5 godina su 12, 4, 7, 6 i 16.Daleko je to od top 5 frende moj. To je u prosjeku deveti klub Bundeslige.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Marcio, ma dobro ja sam se referirao na taj dio kad si rekao da nije za top 7/8 klubova a 2 sezone je plasirao se s njima u Europu i jednom u ligu prvaka od 4 koje je igrao tamo. A u svemu sto si rekao za Petka, Livija, Orsu i to definitivno sve stoji i po meni od njihovog života ne može ljepše i bolje, žive u svojoj državi sa svojim ljudima, uzeli su i tu lijepe novce. Samo sto mislim da su i oni htjeli dosad otići bar 5-6 puta jer svaki prijelazni rok se priča da žele ići i da će ići ako dođe prava ponuda
  • marcio amoroso
    32.5k
    Samo sto mislim da su i oni htjeli dosad otići bar 5-6 puta jer svaki prijelazni rok se priča da žele ići i da će ići ako dođe prava ponudaOdglavedopetedindijete

    Velika je razlika htjeti ići i prisiliti klub da te proda. Oni to nisu napravili niti jednom i to je još jedan razlog zašto ih ljudi cijene.
  • BBB Sibenik
    4k
    Da bi doveli igrače ka Brekala nazad u ovim godinama, da se vrati u HNL za manje love. Moramo mu napravit priču sa emocijama i europskom iskoraku još većem za Dinamo. Nešto šta tovari rade doli ovim svojima samo bez pokrića, a mi ga itekako imamo. Nadam se da me kuzite šta želim reci. Moramo igračima nudit neku priču ne samo cifre na papirima. Jer očito danas nije samo da gledaju isključivo ugovor, bar ne svi.

    Uz Brekala bi nam dobro došao i Pongračić, vjerujem da ga se može dobiti za 3 milijuna jer ga se žele riješiti zbog izjava. Inače Dinamovac:Krizy

    Ja ga isto želim vidit kod nas, zagovara sam ga u prošlom prijelaznom roku, slažem se!
  • Maki17
    174
    Treba dovoditi takve igrače (Brekalo, Pongračić) provjerene, reprezentativce ili koji su bar blizu. Mislim da ispod 3 milje više ni nema igrača koji bi bili pojačanja, jedino neki mladi iz HNL a. Bolje jedan takav tipa Šutalo nego 3 Jurića, Štefulja i takvih
  • blue heart 72
    1.4k
    Pošto se, najvjerojatnije uskoro rastajemo od KTC-a i Dilavera, a moguće i J. Šutala, ima jedan zanimljiv mladi stoper u FC Zürichu. Radi se o Bećiru Omeragiću, mali je stvarno odličan. Trenutno je "na ledu" jer ne želi produžiti ugovor. Službeno je kao nespreman nakon operacije meniskusa, dok je stvarni razlog ugovor. Dečko bi sigurno bio pojačanje sa time da bi ga za dvije do tri godine najvjerojatnije više nego dobro vratili uloženo
  • Maki17
    174
    Po 24 sata Marin bi mogao u Šahtar kod Jovićevića
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ajme majko na sta je taj Shakhtar pao.. nesto love + 20% ili nula love + 50% i nosi :rofl:
  • Oluja
    3.7k
    Ajme majko na sta je taj Shakhtar paoEfes Pilsen

    Pao je na to da usprkos neigranju u svom gradu vec 8 godina iz ratom poharane države i dalje igra bitnu ulogu u europskom nogometu. Cudili smo se i dovođenju Jovičevića.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Je, ne zivim pod kamenom, ali rezerve Dinama.. bolje da forsiraju ukrajinsku djecu nego ovo.. no dobro, bolje za nas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.