• deda
    28.1k
    Koliku plaću je imao gore?
  • deda
    28.1k
    Možda ode u Tursku na 1,4
  • marcio amoroso
    32.5k
    Sad sam gledao Jedvaja. Imao je 1,5 u Leverkusenu. Sad ima 2,5 u Rusiji.

    Brekalu realno najpametnije igrati kući za milijun. To što zaradi više u Njemačkoj da na poreze i na letove kući.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Cisto sumnjam da je njemu u primisli uopce se vracat u HNL. On je Torino odbio jer je mislio da moze bolje. Dobit ce sad i malo vise para za potpis s obzirom da nema odstete.. Nekako ga vidim u Turskoj.
  • Infinity
    15.3k
    Izostanak poziva za SP bi ga moglo navesti da malo drugacije razmislja. Eventualno da toliko vjeruje u sebe pa da ode u neki klub gdje opet nece igrati.

    U najboljim je godinama, ima kvalitetu i sigurno bi nam puno znacio. Stigne opet jos neki transfer napraviti ako mu je do toga.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    I ja bih ga jako volio vidjeti u Dinamu, ali po meni mislim da se on tu nikako ne vidi, a i da mu je prerano vratiti se.A i u wolfsbrugu ako 1.8 ima ko sto je neko gore spomenuo, onda sigurno ako ide za džabe ne bi išao za manju placu nego dosta visu. Imao je odličnu prošlu sezonu u Torinu, 12 milijuna eura je Torino htio platiti za njega. Mislim da je planirao doći u Wolfsburg, ne produžiti ugovor s njima i da će mu Kovač biti garancija i da ne produži ugovor da igra bar do svjetskog. Ali očito Kovač nije dao njemu da igra zbog toga sto je u zadnjoj godini ugovora jer Brekalo je bio standardan u wolfsbrugu i kad su bili u top 4, uz puno jaču konkurenciju tako da sigurno nije do kvalitete nego do toga sto je zadnja godina ugovora, a svi znaju da je želi produžiti. Mislim da ce na zimu pronaći klub, možda i ima nešto od prije već dogovoreno za zimu da potpise i ode za veće novce. Samo steta svjetskog jer krila nam fali, znamo da ce Perisic lijevo, sto znaci da Oršić neće igrati nimalo, a desno nikoga nemamo.
  • marcio amoroso
    32.5k
    I ja bih ga jako volio vidjeti u Dinamu, ali po meni mislim da se on tu nikako ne vidi, a i da mu je prerano vratiti se.Odglavedopetedindijete

    Sve veliki Dinamovci.
  • Infinity
    15.3k
    a i da mu je prerano vratiti seOdglavedopetedindijete

    Ima 24 godine. Kad bi se vratio? S 33? Dinamo je to prerastao i hvala Bogu da nam ti istroseni igraci vise nisu ni u kakvim opcijama. Moze neki Corluka plakati da se htio oprostiti u Dinamu, imao je kad vratiti se i nije. Sutra nek place i Brekalo, mada moze negdje odraditi jos tri sezone i uhvatiti zadnji voz za Dinamo.

    Arijan Ademi je sve manje igrac za Dinamo. Istrosen je, nema energije, stalno je ozlijedjen, jednostavno vise ne moze, ali bi tog covjeka nakon svega sto je dao Dinamu gledao do 35. godine u plavom dresu i 'trpio' to njegovo sto ne moze. Ovi sto se s 30+ sjete da su nekad imali san igrati za Dinamo mogu nastaviti sanjati.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Marcio amoroso pod tim prerano vratiti se sam mislio da on tako misli. Pjaca kad nije mogao u anderlechtu igrati nije se htio vratiti, pa isto tako ne vjerujem da bi se i brekalo vratio nakon jedne slabije polusezone. Pogotovo jer voli vise lijevo krilo, a Orša sigurno ne bi igrao desno pa bi se Brekalo morao prilagođavati i igrati desno, a bolji je realno puno na lijevom
  • marcio amoroso
    32.5k
    Marcio amoroso pod tim prerano vratiti se sam mislio da on tako misli.Odglavedopetedindijete

    Na njega sam i mislio kad sam rekao sve veliki Dinamovci. A i na tebe ako misliš da je prerano.
  • deda
    28.1k
    Ma ne treba od toga raditi frku. Tko želi želi, tko ne želi, ne želi. Pjaca recimo više nije igrač ni za Empoli, a kamoli za Dinamo. Žao mi ga je no to je surova istina. Brekalo s druge strane ne igra i trebala bi mu godina konstantnog igranja i stoga bi došao u Dinamo da je pametan, no ja ga recimo ne bih uzeo jer nama ne treba igrač na godinu dana.
  • marcio amoroso
    32.5k

    A i Orša je bolji na lijevom krilu.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    A ja mislim nažalost da igrači puno drukčije razmišljaju nego mi navijači i da bi velika većina otisla van igrati i probijati se, igrati u nekoj ligi petice isprobati se na tom malo jačem nivou konstantno i uzeti malo veće novce. Ne smatram nikoga od njih manjim ili većim dinamovcima jer i nogomet je postao veliki biznis i sve se vrti u njemu oko novca. Ja da sam igrač isto kao i ti mislim da bih igrao u Dinamu doživotno jer volim taj klub od djetinjstva, ali jedno je meni i tebi pričati koji se nikad nismo našli u tome, a drugo tim svim igračima koji se nadu u situacijama da odu ili se vrate u Dinamo. Po toj logici niti orsa, niti Petko, niti Livi nisu veliki Dinamovci jer već 3 godine svaki prijelazni rok sva 3 idu, ali očigledno zbog njihovih godina i činjenice da igraju hnl ne dođe nikad ponuda koja zadovoljava klub pa na kraju ostanu iako bi htjeli ići
  • marcio amoroso
    32.5k
    Promijenilo se da sad u Dinamu možeš uzimati milijun eura godišnje.

    Igrač kao Brekalo koji je već par godina vani i vidi sam da nije igrač za neki od prvih 7, 8 klubova liga 5 nego za tu buraniju tipa Torino ili Wolfsburg, a i dalje se smatra predobrim za Dinamo ne samo da nije neki Dinamovac nego nema ni smisla za realnost.

    Orša, Livi ili Petko su Dinamovu povijest pisali zlatnim slovima, u srcima svih nas su nešto veliko i uspoređivati njih sa brekalom je smiješno, presmiješno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.