• marcio amoroso
    33.1k
    Volio bi da u dinamu raspored golmana bude: 1. neprikosnovena jedinica (Livi), 2. mladac i buduća jedinica (ala Čavlina/Zadro) 3. specijalist za jedanaesterce samo za raspucavanja (ala Horkaš)Mališan

    Da, ali onda imaš veliki problem ako ti se prvi golman ozlijedi. Ja iskreno ne bi volio da nam u Play offu nečega stoji Čavlina na golu.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Ne sjećam se konkretno di, ali prošle godine sam naišao na postotke obrana jedanaesteraca.Mališan

    Po trenutno dostupnoj statisci, Zagorac je na 38% obrana, Livaković na 27%, a Horkaš na 32% (9 od 28)

    Edit: Livi je ispravljen, krivo sam vidio
  • Mališan
    1.8k


    Imas uzorak od Zagija?
  • Olmic
    2.8k
    Tomo Ničota iz SN u Germanijak.. Fee nepoznat
  • deda
    28.7k
    Ovo nisam dobro shvatio moram priznati. Znači mi možemo imati 8 igrača ukupno u svim ligama na posudbi iznad U21. Ćuže, Kule, Milić, Josipović, Čop zasad. Još samo 3 slobodna mjesta. S obzirom da su tu još Đurasek, Đira, Daničić i potrebni rezovi u prvoj bit će dakle još raskida ugovora.
  • Nino Bule
    11.7k
    Ne kuzim zasto se onda cuzeu i copu nije raskinuo ugovor, puno bitnije je da se nađu posudbe rukavini, barisicu, katinicu, itd.

    Edit: zajeb, oni su svi u21, u svakom slucaju treba raskidat silne ugovore s igracima za koje je jasno da nisu za dinamo (đira, cuze, cop, danicic, ...)
  • maddaddam
    2.9k
    80moiot4ntqs2b1q.jpeg

    To bi bilo to. Ne stoji mu zeleno.
  • Nino Bule
    11.7k
    Evo sad i germanijak koji je prvi objavio pricu kaze da je 7.5 mil eura + 15%. Sretno bartole i da te opet vidimo u dresu dinama jednog dana.
  • Jurki
    9.2k
    eh bas dobro velis. Bartole sretno i natjeraj onog zalizanog da te zove u Katar. Vrati se jednog dana.
  • xyz
    840
    E sada bi bilo super da se do kraja ovog tjedna riješi odlazak po jednog stopera i napadača (Perić/Dilaver i Andrić/Jurić)
  • miro
    3.3k
    ostavio bih Dilavera prije nego Perića :grimace:
  • marcio amoroso
    33.1k
    Patrik Klančir u Goricu. Transfer, a ne posudba.
  • Eduardo
    17.8k
    Duvnjak posudba u Istru,Barišić još razmišlja kaže GermanijakArmagedon13

    Duvnjak je transfer s re-buy klauzulom. Nije mi jasno šta Barišić razmišlja? Igrao bi prvoligaški nogomet i Dinamo bi ga cijelo vrijeme imao u blizini i na oku. To zvuči puno primamljivije od boravka u drugoj momčadi. Ili možda želi van?
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Eduardo- Barisic je rjesen u Istru... pusti medije sta pišu, to je sve rekla kazala. Inače top dečko, poznajem njegovog jednog rođaka i upoznao me je s njim stvarno prva liga od momka, skroman se čini
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.