• Majki2111
    2.6k
    Sportske vele ista stvar iz pouzdanih izvora
  • Mali Zeus
    9.7k
    potpuno krivo rezoniraš. Mene ni malo ne zanima tko ga je kupio, za koliki i koliko realno i nerealno vrijedi nego samo koliko vrijedi Dinamu i koliko će štetiti njegova prodaja.
    To je taj bolesni rezon gdje se raspravlja o tome tko ga kupuje i za koliko i onda bi trebali biti sretni ako nekog igrača kupi jači klub za više para. Kako kaže Dasović - dobar posao za Plave...
  • Mali dioničar
    14.2k
    Gattuso je bio očajan zadnjih par sezona u Milanu.platini

    Čovjek je sa 28 godina - nakon tvoje definicije roka trajanja tog igrača, osvojio svjetsko prvenstvo. :smile:

    349n9qpgnnl3q38y.png
  • MM17
    221
    Nema mi goreg nego kad ode dobar igrač nakon 44 utakmice u Plavom dresu. Bolje da je otišao Moro ili Gojak definitivno.
  • reziser
    6.3k

    hvala mu za sve
    legenda dinama
  • ZGBhoy
    1.7k
    Jebem ja njima mater pa Sunjića se nije smjelo pod nikakvu cijenu prodat.
    Ma nisu normalni neka se uguše od Novaca
  • Ludovic IX
    5.5k
    Vidio se u Lisabonu koliko je Šunjić bitan. Ideš na ligu prvaka i onda kad uđemo, odu olmo i lica pa i Petković pa ćemo opet u školu,( deset puta ponavljamo prvi i napokon upišemo drugi i sad ćemo natrag u prvi). Kad će ta pravomoćna?
  • ZGBhoy
    1.7k
    Navodno Dinamo tvrdi da im on ne treba imaju Arija i Moru a tu moze igrati Gojak a ako zaskripi i Gjira

    Koji Gojak koji Moro pa Sunjić je ono kaj bi Ameri zvali Franchise player takve igrace se ne prodaje

    Stvarno mi sjebaše dan
  • BluePhone67
    3.2k
    Vidio se u Lisabonu koliko je Šunjić bitan.Ludovic IX

    Ali onda je imao 22 god plus, a sada ima 23 god.. Nije vise taj kapacitet i potencijal :grimace:

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2348936638506229&id=330398693693377
  • MM17
    221

    Sorry al sa 44 ne možeš biti legenda...
    Osobno mi je bio jedan od dražih igrača, oduvijek sam cijenio kvalitetnog zadnjeg veznog
  • Infinity
    15.2k
    pa ćemo opet u školuLudovic IX

    Toliko igraca i trenera se skolovalo, mnogima je na kraju ta skola dobro dosla, al mene zanima kako to da se uprava iz toga nije skolovala? Vjecno padaju iste ispite.
  • reziser
    6.3k
    Sorry al sa 44 ne možeš biti legenda...MM17

    sarkazam sarkazam....
  • dinamo vitez
    214
    Morat ću kontrirat svima, ali 7 milijuna i 30% od budućeg transfera za rezervnog zadnjeg veznog od 23 g sa dobrih pola godine iza sebe je fantastična lova. Od svih igrača u veznom redu najbezbolniji odlazak po meni. Dobar igrač ali ja ga ne bih platio toliko. Tim više što se sad otvara prostor i Mori, Điri, Ivanušcu,... puno bolje nego da je za istu lovu otišao recimo Ademi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.