• Mr Anderson
    5.4k
    Čitam da navodno i Petković ima ponudu od 10 milja. Nebi me čudilo da i on ode.
  • Infinity
    15.2k
    Da su dali Petkovica za deset milja to bih shvatio puno lakse nego Sunjica za sedam. Petka ce zamjeniti Gavranovic, a Sunjica nitko.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Gle, ako pozicija Šunjića bude problematična, uvijek se sportski direktor može skinuti u dres.
  • reziser
    6.3k
    Sve rasprodat.
    Jos bi mi bilo jasno da s tom lovom naprave stadion, pa ajd.,.
    Al ta lova nestane
    Sve nek prodaju, petkovica, livakovica, olma, ademijam zagorca, moru...hajrovica
  • Majki2111
    2.6k
    Možda je ovo za Šunjića fake news. Zasad samo večernjak objavio. Niko ništa. Tamo ekipa sa njihovog foruma isto gleda naše portale. Ništa njihovi.
  • BluePhone67
    3.2k
    Football manager ekipa prodaj/rasprodaj i dovedi drugog jer je ovaj star sa 23 god :nerd: .

    Ako nejde ugasi playstastion i kreni ispocetka
  • Infinity
    15.2k
    Sport klub je prvi objavio vijest. Gledao sam britanske portale i nitko nista. Jos uvijek se nadam da nije istina.
  • platini
    230
    Dioničaru - Da, i sa 23 su neki igrači već bili nositelji ekipa koje su osvajale lige prvaka i svjetska prvenstva. Ne znam što hoćeš postići sa tim selektivnim biranjem primjera. Ako vrijedi više od 7 milijuna onda bi se vjerojatno trebao pojaviti jači klub od Birminghama i iskrcati novac. Igrači koji su trkači poput Šunjića često svoj vrhunac dosegnu između 22 i 26-27 godine (slično kao bekovi) i čim dođu blizu 30 ne vrijede više jer su izgubili trku i eksplozivnost na čemu im se bazira igra. Svjesni su toga i strani klubovi. Igrači poput Šunjića nisu plemeniti igrači koji će i sa 35 moći igrati na znanje. Igrači poput Šunjića ispadaju iz svih ozbiljnih kombinacija čim na njihovo mjesto u klub ili reprezentaciju dođe neki novi mlađi 20-godišnjak koji može više trčati. I ne napadajte mene osobno, nisam glasnogovornik ni protivnik kluba.
  • Majki2111
    2.6k
    Javljaju se na i oni na vrčernji list.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Igrači koji su trkači poput Šunjića često svoj vrhunac dosegnu između 22 i 26-27 godine (slično kao bekovi)platini

    Recimo Niko Kovač, Gatusso kao vezni trkači, Maldini i Lahm kao bekovi. Imaš pravo. :lol:
  • The Undertaker
    4.1k
    Ovo sa Šunjićem je toliko nelogično da stvarno treba pričekati potvrdu i ne lupati bez veze.
  • Mali Zeus
    9.6k
    znači logika je prodaj prije nego dosegne svoj vrhunac i zato jer s 30 više neće biti isti igrač. Sjajno.
  • platini
    230
    Gattuso je bio očajan zadnjih par sezona u Milanu. Lahm je znalac koji je mogao igrati i u vezi i igra mu se nije bazirala na trci i destrukciji protivničkih napada.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ne, logika @platini je da jedan Niko Kovač, s kojim btw Šunjić igrački ima i te kakve podudarnosti, je vrhunac karijere doživio u Herthi i Leverkusenu i da je nakon toga toliko propao da je morao otići na rezervni položaj u Bayern.
  • platini
    230
    Ponavljam opet - nisam za prodaju Šunjića ali sam svjestan da ne vrijedi onoliko koliko misli većina navijača Dinama. Da vrijedi koliko mnogi misle - ne bi u opciji bila druga engleska liga i 7 milijuna nego bi se već javila nekakva Sevilla (ili barem Betis) sa 20 milijuna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.