• Olmic
    2.7k


    Znam da će Kopić uzet 1 ili 2 nova pomoćnika, moguće baš Cvitu
  • SAS1987
    13.3k
    Trebao bi Krznar postati pomoćnik jer pozna ekipu. I kad Kopić popije otkaz bi mogao postati prvi trener.
  • deda
    27.6k
    Krznar je idealan za pomoćnika.
  • marcio amoroso
    32k
    Nisam znao da je Ojeda po sofascore drugi najbolje ocijenjeni igrač u ligi i da je peti po statistici (gol + asist).
  • Ali
    1.9k
    Niko Kovac et Monaco, c'est fini !

    Niko i njegov brat Robert takodjer, ajmo uorava isprsite se ovo je prilika desetljeca. Sa njim na klupi napadamo skupinu lige prvaka slijedece sezone.

    2klase iznad svih trenutno u hnl kad su u pitanju poimanje nogometa, rad i temeljitost!
    Realno digao je Bayern trkacki i da se njje zamjerio mulleru koji nije mogao pratiti trku i ritam modernog bayerna ali je bavarac i nedodirljiv , ovaj bi imao i titulu LP u vitrini.

    Sad u ofenzivu, jer bolje je dat Niki i Robertu 3mil za placu, nego odstetu za ovog argentinca. Mislim argentinac je dobar ali mi realno nemamo trenera. I niko moze dignuti ovu postojecu ekipu vise nego argentinac i bockaj i jos centarfor ali bez iskusnog trenera...
  • Dautbegović1
    92
    Bome nahvali Sigali Ojedu,a i kaže da dolazi.
  • deda
    27.6k
    Ne znam jel sam ovdje ili u WA grupi napisao, ali bio bih presretan da Leo postane naš zaposlenik i scout za J. Ameriku :ok:
  • Logistika
    1.1k
    toliko puta smo doveli iz JA mačke u vreći i radili neke čudne transfere,da bi se svakako složio sa ovim :) iako ovaj djeluje kao moderan igrač,samo da ne krene rano sa Balenciagom i Moetom :)
  • Zagi
    4.9k
    Di to? može link?
  • Armagedon13
    958

    Tiskano izdanje SN
  • db-izbjeglica
    12.6k
    iako ovaj djeluje kao moderan igrač,samo da ne krene rano sa Balenciagom i MoetomLogistika

    Sudeći po pramenovima, krenuo bi 1/1 :lol:
  • marcio amoroso
    32k
    Ne znam jel sam ovdje ili u WA grupi napisao, ali bio bih presretan da Leo postane naš zaposlenik i scout za J. Ameriku

    Ma nema deda svak oko analitičara.
    Ne kažem da Sigali nema, ali dobar igrač ne znaci da može prepoznati drugog dobrog igrača.
    deda
  • Olmic
    2.7k
    Izgleda da naklapanja o dolasku Argentinca Martina Ojede, 6 milijuna eura vrijednom napadaču Club Godoy Cruz u GNK Dinamo Zagreb nisu pusta priča. Potvrdio je to bivši dinamovac Leonard Sigali: "Mislim da će Ojeda doći u Dinamo! S njim sam prijatelj, skupa smo igrali u Racingu prije nego što je otišao u Godoy Cruz. Razgovarali smo na temu Dinamo, on bi htio doći, a koliko ja znam, taj posao ide prema svom završetku...Ojeda je vrhunski napadač, tu nema nikakve dvojbe. Ove sezone je zaista blistao, a nije samo vrhunski nogometaš, već je i sjajan dečko. Pametan je, miran, pravi profesionalac. Po onome što smo pričali, on dolazi u Dinamo. Za njega je zaista najbolje da krene igrati u Europi, u Dinamu. Jer Dinamo je veliki klub, zna to i on. Jedva čekam da dođe u Dinamo, bit će to veliko pojačanje za moj bivši klub...Također vjerujem da će odšteta ipak biti nešto manja od 6 milijuna eura..."

    (CF)
  • SAS1987
    13.3k
    Ja bi radije da se za te novce kupi Kačavenda jer je puno mlađi a i znaš što kupuješ.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.