• Carrasco
    4.1k
    Otkud taj Ojeda stalno ga spominjete, ja nigdi nisam vidija da ga se povezuje sa nama?BBB Sibenik

  • BBB Sibenik
    4k
    Hvala na inf. Nez meni se ti Južnoamerički igrači nikako ne sviđaju. Ne sumnjam u njihove nogometne vještine al kroz Dinamo šta je sve prošlo nekolicina je ostavila dobar dojam. Ja nez il mi ne znamo ubost kvalitetnog ka šta to znaju radit klubovi iz Španjolske lige il ih dovoljno ne istrpimo? Ugl skloniji sam našim igračima i europskim pojačanjima a ove friske sezone unazad su nam dale dobar pravac za transfer politiku.
  • deda
    28k
    Malo su divlji, ali zato je jedan Sigali bio apsolutni pogodak. Volio bih vidjeti tog čovjeka da nam postane scout za Argentinu. Vjerujem da bi znao odabrati karaktere.
  • Nino Bule
    11.5k
    Rijeka pokusava smolcica utrpat negdje, to im je najpametnije. Mislim da se lakse njega zamjeni nego murica ili pavicica.

    Mi osim tog ljevog wingbacka (kojeg smo rjesili bockajem) realno ne trebamo nikakva pojacanja ako planiramo igrat 3 5 2, zato je jos tuznije da se nije ulozilo tamo di je trebalo a to su trener kapitalac i strani sd.
  • Dautbegović1
    92
    Neznam koliko je Ojeda realan,odšteta oko 5M ?
  • xavier
    11.1k
    Nije li nekakav konsenzus ovdje da Kopić planira igrati 3-5-2? Što će nam onda igrač koji je primarno ofenzivno krilo? Posebno nakon što je doveden Bočkaj za (valjda) lijevog bočnog.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja mislim da će se ići između 3-5-2, 3-4-3, i 4-3-3 ovisno o protivnicima i formi igrača.
  • deda
    28k
    A valjda trener i SD znaju kog trebaju. Ipak je to sad jedna osoba.
  • Zagi
    5.1k
    Kopiću je omiljena formacija 433. Na 352 se išlo jer od prodaje Kastratija/Majera nemamo desno krilo. Detektirao je to i Krki ali se ukenjao nakon jednog lošeg poluvremena protiv WHU.
  • Olmic
    2.7k


    Piše da smo ponudili otkup 90% prava na igrača, kako to već ide sa južnim amerima
  • Dautbegović1
    92

    Ma sa njima je uvijek sranje i natezanje,prošle godine smo se natezali za onog stopera Franca,pa je otišao u MLS za manji iznos.Bumo videli
  • Eduardo
    17.6k
    Piše da smo ponudili otkup 90% prava na igrača, kako to već ide sa južnim amerimaOlmic

    Može link?
  • superhik
    10.4k
    Koja je njegova primarna pozicija? Sofa kaže da može igrati i lijevo i desno krilo
  • Nino Bule
    11.5k
    netko je ovdje pisao da ove sezone igra uglavnom desno krilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.