• Infinity
    15.2k
    Gledajte to ovako. Kastrati je prodan za 10% cijene Ronalda. Da imamo deset Kastratija i da ih prodamo mogli bi platiti Ronalda. Ne zvuci lose :rofl:
  • SAS1987
    13.5k
    Kastrati je prodan za 10% cijene Ronalda.Infinity

    Još jedan dokaz da je Ronaldo precijenjen :grin:
  • Jurki
    8.7k
    U Kastratija je uloženo oko 2,7 milijuna eura(sa plaćom), a odlazi za duplo manjeCarrasco

    Da ulozeno je toliko međutim on je limitirani igrac i njegovo dovođenje u Dinamo je bila greška.. on nije za klub koji u 90 posto i vise utakmica mora probiti blok. Sve u svemu dio novaca je vracen i nek mu je sretno
  • Baneki
    728
    Šteta, za neke utakmice je idealna njegova brzina. Osim toga u Loksi je zabio 18 golova, ima i taj potencijal.
  • Olmic
    2.7k


    U kojoj utakmici Dinama se isplatila njegova brzina?
  • og1986
    2.9k
    Na prste jedne ruke možeš nabrojati njegove "prodore" po boku.
  • Ali
    1.9k
    Mislim da on vrijedi za utakmice kao sto su west ham, pa i genk u gostima.
    Kada protivnik krene svim silama, da imas brzanca koneg vezni ili oetko moze izbacit u sansu. Jer u pravilu ili je zuti karton ili dolazi u priliku. U lokomotivi ke to cesce bio slucaj i vrijedio je zlata, na njegovim kontrama su pobjegli to ljeto i rijeci i osijeku i hajduku.
    Realno mislim da se moglo licitirati barem 3m€ za neki klub mozda zapadnije od poljaka. Jer poljaci rijetko placaju preko 2m€
  • Dudu
    2.6k
    Šteta da ga nije skautirao Norwich, mogli su rušit United i Chelsea na kontre, a ovako će fasovat jadni Gornik i Zaglebie.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma dobre su to pare za Lirima. Imao je on i kod nas neke zapaženije partije, al u globalu nije puno pokazo niti mi dovoljno često igramo onak kak njemu paše.
  • Carrasco
    4.1k
    Igrači Dinama sa najviše kreiranih velikih prilika u HNL-u i Europskoj ligi prošle sezone.

    Mislav Oršić - 15 ( 230 minuta u prosjeku )
    Lovro Majer - 13 ( 234 minuta u prosjeku )
    Lirim Kastrati - 10 ( 178 minuta u prosjeku )
    Bruno Petković - 8 ( 300 minuta u prosjeku )
    Mario Gavranović - 6 ( 344 minuta u prosjeku )
    Luka Ivanušec - 4 ( 681 minuta u prosjeku )

    Dinamo je reprezentativca od 22 godine koji je prošle sezone za Dinamo u prosjeku stvorio najviše velikih prilika u sezoni prodao za 1,3 milijuna eura. Prethodno ga je doveo za 2 milijuna eura.

    Ispričavam se što sam uopće pomislio da je ovo loš transfer...
  • og1986
    2.9k
    Ako su se pod kreiranim prilikama računali prodori po boku pa slanje povratne lopte umjesto ulaska u 16 ili pas na peterac. Onda bolje da je otišao.
  • LovroZG
    1.3k
    A kolko je velikih prilika upropastio/promašio? Kolko je naša igra patila s njim kad se protivnik povuko? Nije on loš igrač naravno, al daleko od toga da je nezamijenjiv i da ćemo loše igrat bez njega. Klubovi poput Lokse i Legije su taman za njega, a ko nam je kriv šta smo ga platili dvije milje?
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Općepoznata činjenica je da statistika pokazuje jedno veliko ništa. Pogotovo u nogometu. Dovoljno je pogledati njegova primanja lopte, pokušaje driblinga i nabačaja da zaključiš o kakvom je igraču riječ.

    Ako se nekome da sloziti kompilaciju, mislim da bi bila jedna od gledanijih stvari
  • Dudu
    2.6k
    Samo cu napisati:

    Armin Hodzic - 111 utakmica za Dinamo, 51 gol, 7 asistencija
  • Jurki
    8.7k
    Ljudi pa čemu naricanje o jednom limitiranom igraču kojem je tehnika specijalnost ko meni atomska fizika. On jednostavno nije kapacitet za klub kao sto je Dinamo. Istina ima jos nekih igraca.. Moubandje, Gojak, Menalo, Kulen, Andric. Umjesto da budemo sretni sto smo ga se rijesili i sto ce neko od nadolazecih klinaca dobiti priliku u prvoj ekipi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.