• Neki tip
    19.4k
    Bas super kaj takve objave objavljuju prije ovak vazne tekme...svaka castKlasicZg

    Tko? Neki lik s twittera? Ukrajinski menadžer, novinar ili tko već bi trebao paziti na termine Dinamovih tekmi?
  • NORTE
    9.3k
    Neki lik s twittera? Ukrajinski menadžer, novinar ili tko već bi trebao paziti na termine Dinamovih tekmi?Neki tip sa Zapada
    Uostalom bliži se kraj transfernog roka. Livaković se sad ne može pripremiti jer na nekakvom twitteru piše da postoji interes Benfice.
  • og1986
    2.9k
    Znači ide Jakić za 9 milijuna. Ako je istina, nije loše.
  • Bosna86
    11.6k
    Di Marzio potvrdio, čeka se samo službena objava… Svabe se krste u komentarima , ne mogu vjerovati da će dati 9 milja
  • Hamed Kone
    29
    9 milja od Jakića , 15 od Majera , 2 od Gavre , još 5-6 od uefe > 30 milja u zadnjih mjesec dana a problem je kupit stopera. Savjetniku oduzeli minus pa je stabilizacija. FUJ
  • xavier
    11.1k
    9 milja od Jakića , 15 od Majera , 2 od Gavre , još 5-6 od uefe > 30 milja u zadnjih mjesec dana a problem je kupit stopera. Savjetniku oduzeli minus pa je stabilizacija. FUJHamed Kone

    Od Majera nije 15 jer pola iznosa ide Lokomotivi, a Dinamo je u zadnja dva prijelazna roka (prošla zima i ovo ljeto) potrošio 10+ milijuna i doveo gomilu igrača od kojih nitko osim Bulata nije ni blizu prvih 11.

    Kako je netko napisao, suludo je da se u HNL-u igrači za koje znaš da nisu za Dinamo bez pardona plaćaju milijune, a kad treba dovesti pojačanje iz vana, onda se triput razmišlja o 100 ili 200 tisuća eura više i često poslovi propadaju zbog "smiješnih" iznosa. Da se ne bi krivo shvatili, Dinamo je doveo dobrih igrača iz vana, ali neke je propustio zbog recimo pola milijuna eura. Za to vrijeme je plaćeno puno previše za Čabraju, Štefulja, Belog...
  • Dudu
    2.6k
    Bit će zanimljivo ako ode Jakić, ostajemo bez defanzivnih veznih (Ademi je puno bolji kao osmica, nego šestica), pod uvjetom da Franjić igra lijevog beka. Kao eventualne zakrpe iz HNLa na pamet mi padaju Cokaj i Babec.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ma dovest će Pavičića i reći da je on zadnji vezni. Ili Lepinjicu.
  • xavier
    11.1k


    Da pogađam, rekao bih Lepinjica...za 3,5 milijuna eura :cool:
  • Mali dioničar
    14.3k


    Lepinjica...za 3,5 milijuna euraxavier



    ...i 50% idućeg transfera.
  • xavier
    11.1k
    ...i 50% idućeg transfera.Mali dioničar

    A ne, to je rezervirano za poslove s Lokomotivom...ovdje bi bilo 3,5 milijuna plus Rijeka bi dobila još 4 igrača po njihovom izboru :rofl:
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ja smatram da dinamo treba imati isti okosnicu igrača barem tri sezone da bi išta napravio u Europi. Ali također mislim da je dinamo samo nekolicini igrača san snova da bi mogli završiti karijeru u njemu. Većina ipak dinamo gleda kao odskočnu dasku, pogotovo ovi mladi koji nisu iz ZG. Tako da svakih par sezona, dinamo mora izvuć par novih nosioca i prodavat igrače koji su dosegli svoj vrhunac jer mi i ova sezona kaže da smo mi zenit prošli lani. naravno ne mjenjat 10 igrača u jednoj sezoni ali po dva-tri koja imaju potencijal prestić po kvaliteti onog kojeg mjenjaju
  • Nino Bule
    11.5k
    Ne bi me cudilo da se nikog ne dovede nego da na jakicevom mjestu igraju gojak i franjic
  • Hamed Kone
    29
    da , sve stoji ... baš čudno da su invalide platili toliko.. vjerovatno već drugo jutro dio love ide u međugorje. Kako god , prodali su u zadnje dvije godine igrača za brutalnu lovu , i puno jači klubovi bi bili zadovoljni sa cifrom - jedina razlika je što oni kad prodaju nađu adekvatnu zamjenu. Mi smo valjda jedini koji ne posuđujemo igrače iz jačih klubova . Villareal osvoji EL sa 7 posuđenih igrača. Nama je to trošak ( šaban nema tal ) pa valjda nije interesantno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.