• Jaro
    5.9k
    Get a room.... dajte insajderi neke fejk njuz ili nesto...
  • Hnlovac
    302
    Dajte maknite ovog yappera više svima je dojadio
  • Mayo
    146
    Mijenjam jednu Bananu za dva magarca i jednog konjušara.
  • sanjinlego
    2k
    Marko Soldo u Osijeku, 500.000 eura !
  • Captain America
    14.6k
    Marko Soldo u Osijeku, 500.000 eura !sanjinlego

    Da li je ugrađena klauzula kao u Čavlininom slučaju?
  • IstinaZaDinamo
    1.4k


    Korporacija se siri :rofl:
  • Twisted1
    177
    Rekao je Boto jučer da su kupili jednog HNL igrača, ali nije otkrio ime.
  • Krizy
    37.9k
    Kritiziraš upravu koja je tek došla, ali ne prihvaćaš kritike na svoje postove i oni koji se ne slažu s tobom seru, kako si sam rekao.

    To je tip osoba koje zbijaju šale na tuđi račun, pa se naljute kada im se jednom uzvrati.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Uprave dolaze i prolaze, ostaju samo Mirine i Sanjinove insajderske informacije :cool:
  • sanjinlego
    2k
    Ovoga puta mogu reći da izvor ipak nije vezan uz Dinamo. S te strane, nije do ljudi iz Dinama. :)
  • Orc123
    5.5k
    Ako je tako onda to uopce nije los posao! 0,5mil eura je solidan novac za igraca kojeg bi opet morali posuditi nekome....talentiran decko ali ne treba gomilati igrace tako da ako smo ga stvarno prodali za taj novac podrzavam tu odluku! Nije iz one A i B skupine
  • Banana 2
    472

    50% ispod realne cijene za dečka od 20 godina koji uredno igra u HNL-u.
  • Nino Bule
    11.7k
    Vjerujem da soldo nije ni na malom ugovoru s obzirom kakvi su se davali u vrijeme kad je on potpisao, to odma ogranicava odstetu koju mozes dobit jer moras naci nekog voljnog dat mu slican ugovor, meni zanimljiv gledao sam ga dosta, ali realno u ovom trenu ni blizu kvalitete za dinamo.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Soldo je igrački drvo od igrača. Spreman je jako, može dosta trčati, ali kvaliteta nogometna je vise nego upitna. Pola milijuna eura za njega je top posao jer vjerujte mi to nikada neće biti igrač za Dinamo. Trci ko muha bez glave, igrački neinteligentan i tehnički potkapacitiran za Dinamo. Ako smo ga se uspjeli rješiti i dobili pola milijuna eura za njega to je super posao. Pratim mlađe generacije godinama, njega bar 2-3 godine pa znam o čemu pricam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.