• E46
    160
    Kolko sam upucen Miro napise samo kada je 100% siguran i nesto i kada je to to i zna se da ce bit tako.
  • Mr Anderson
    5.7k
    Kolko sam upucen Miro napise samo kada je 100% siguran i nesto i kada je to to i zna se da ce bit tako.E46

    To je točno. Ovi drugi izbace 10 insajderskih, jednu moraju pogoditi.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Neće Lovren doći, još jedan transfer jačeg igrača kojeg ova uprava nije realizirala.
  • mali M
    3.6k
    Neki dan je pisalo da radi kuću za obitelj kraj Bosiljeva. To je valjda za svaki slučaj ak pređe u HajdukMr Anderson

    ma pišu bedastoće, ako ovdje na ploči radova piše: "Naručitelj: Dejan Lovren i Anita Lovren".. samo je to dost u tišini se samo počelo raditi, inaće uvijek se nađe neki kvartovski koji bi to proširio, ovo se dosta kasno skužilo
  • austrijanac
    2.7k
    Dobar je Haza, ukazao je na neke cirkuse oko našeg kluba. Ne dirajte dečeca bez razloga.
  • mali M
    3.6k
    ma dobar je Haza da, al je tak pesimist u svemu da mi ga je teško čitati! ono, nešto kao obavezna lektira u školi
  • KaJJe
    69
    Realno... možemo se mi nadat nečemu, ali ovi svi kad su tu ne uspiju dovršit transfer, a di će sad kad putuje većina u Španjolsku. Ovo da traže trenera pa zato drže još Jakira je isto klasa optimist. Ne bi me čudilo da dođe netko kome još uvijek plaćamo.
  • plavac173
    2.6k
    Neće Lovren doći, još jedan transfer jačeg igrača kojeg ova uprava nije realizirala.Keyser Soze

    Jesi i ti postao insajder ili imas svoje misljenje samo?

    Komedija
  • Mr Anderson
    5.7k
    Jedna insajderska...avion za Sevillu polijeće u 11.30, Sergej je prošao check-in. Jebi ga, nije insajderska iz kluba, nego s aerodroma.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Najbolji insider su oni koji kažu dobio info, od njega ništa. Taj je pogodio 10 od 10:lol:
    Nikad mirniji nisam bio u zadnje sate prelaznog roka. Ovdje na zoni. Toliko su nas puta napravili budalama ovi iz kluba, toliko puta sjebali. Sve čovjek misli ajde, "možda iznenade" onda kužiš da si Idiot što se nadaš. Mogu me 2 puta i jebat ali treći nikako. Sad mi sve ostalo smješno her svi mi znamo kako već ove sheme funkaju. Plaćeni članci, ili što dnovinari ovdje i kopaju pa to izadje u novine. A na kraju kita od svega. Ništa ni od Lovrena, ništa i veliko ništa. Šta je još gore genije doveo Živkovića iako su svi tvrdili da nije spreman još. Ali želi da pokaže da ima veću chunu od svih i da je on taj koji odlučuje. Sad mu taj isti mali ne valja. Ja bi ga na jurio i još tražio pare za malog nazad. A Čavlina mu ne treba, nema potrebe ga dovodit ako će sjedit na klupi. E živote, a najsmješnije je da ga nemogu od jebat jer nisu u stanju naći novog trenera
  • marcio amoroso
    33.1k
    nego s aerodroma.Mr Anderson

    Nema nas puno, ali smo dobro raspoređeni.
  • Blueshadow86
    1k
    Sad će Lovren u Hajduk. Tako to ide, mi se natežemo i kokošarimo danima, tjednima, mjesecima, a ovi šupci dolje to riješe za pola sata.
  • austrijanac
    2.7k
    Nema nas puno, ali smo dobro raspoređeni.marcio amoroso

    Bolja organizacija nego u nekim klubovima.
  • Haza
    658
    Ako Bernauer ne bude u prvoj postavi protiv Betisa, i ako onaj stoper iz Standarda dođe, neću više nikad kročiti na Zonu.
    Slobodno moje komentare možete analizirati.
    Napisao sam prije mjesec dana da Kent uopće nije blizu, da ofenzivni veznjak neće doći, da Wakizakija nitko ne gleda ozbiljno, kaj se tiče provizija menadžera, neka Deda postavi pitanje na Skupštini, njemu ću private poslati sliku raspodjele love za Gvardiola.
    Zašto sam pesimist, jer sam jučer navečer saznao neke stvari koje su me zgrozile, a to je prije svega kakav je Jakir klaun, koji sad kuka da je Živković loš, ali i da Vlatka ne podržava Jakira, što dovodi do velikog upitnika tko uopće vodi Dinamo.
    Isto tako, Mladen Vedriš je osobno mog prijatelja pozvao da bude na listi Barišića, pod uvjetom da ga podrži.
    Naravno da sam onda pesimist da bi netko od tih 35 mogao preletiti na stranu Zeke. To je šansa kao da u pustinji netko nađe izvor pitke vode. Jednostavno je, Barišić, Hanžel, Vedriš i ekipa, svatko će staviti sebi 5 odanih osoba, i one će podržati, kako sada stvari stoje Barišića. Barem je do prije par dana to bio uvjet da budeš na toj listi 35.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Imam mišljenje, ne tresite se bezveze na dolazak Lovrena kad je ova uprava nesposobna za dovest ga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.