• plavac173
    2.6k
    Odličan PR da se kao pokušalo, ali eto, nije bilo vremena, Lyon je tražio puno bla, bla.Mlađi referent

    Komedija da netko misli da je u modernom svijetu moguce ovako nesto, sigurno Lovren i Lyon ne citaju nista o ovom sta se pise, mogli su onda i objavit da je Ronaldo rekao da zeli doci pa da se na kraju nisu uspijeli dogovorit sa Al Nassrom...

    Zašto gledamo igrače koji nisu vrijedni rizika?Mlađi referent

    A tko je vrijedan rizika dolaska u Dinamo Zagreb, u SuperSport HNL ako ne osvajac lige prvaka, premijer lige odnosno najbolje lige na svijetu (provjeri koliko utakmica tu ima i koliko je iskustva skupio) dokapetan jednog od najboljih klubova na svijetu, srebreni i broncani sa svijetskog prvenstva. Tko je vrijedan tog "rizika" onda? Igrac takvog CV-a nikad ne bi dosao u Dinamo a da isti nije hrvat.
  • sanjinlego
    2k


    Tako je! Lyon pravi problem. Jednostavno ne žele ni sporazumni, ni posudbu. Kod njih je još veći kaos ..
  • Mlađi referent
    10.8k
    Komedija da netko misli da je u modernom svijetu moguce ovako nesto, sigurno Lovren i Lyon ne citaju nista o ovom sta se pise, mogli su onda i objavit da je Ronaldo rekao da zeli doci pa da se na kraju nisu uspijeli dogovorit sa Al Nassrom...plavac173

    Prijatelju dragi, jasno je da postoji komunikacija, ono kaj ne postoji je iskrena želja da ga dovodiš. Pokušat ćeš ga sirotinjski dofurat za 50 eura i onda reći, a gle, ovi su sjebali, puno su tražili pa smo uzeli Cipranina, ali to je tu negdje.

    A tko je vrijedan rizika dolaska u Dinamo Zagreb, u SuperSport HNLplavac173

    Pa ja se slažem, ali tebi je očito moj komentar previše apstraktan da bi ga shvatio. Ako je vrijedan rizika, zašto onda ne baciš par milja na njega? Ako nije, zašto ga gledaš? Nađi nekog tko vrijedi tih par milja i dovedi ga
  • sanjinlego
    2k
    Imao Lovren dogovoren Besiktas, predsjednik zaustavio sve.
  • plavac173
    2.6k
    Prijatelju dragi, jasno je da postoji komunikacija, ono kaj ne postoji je iskrena želja da ga dovodiš. Pokušaš ćeš ga sirotinjski dofurat za 50 eura i onda reći, a gle, ovi su sjebali, puno su tražili pa smo uzeli Cipranina, ali to je tu negdje.Mlađi referent

    Znam na sto mislis i to je samo tvoje misljenje koje si dobio zbog misljenja o sadasnjoj upravi.
    A i valjda znas da je bitno kakvu ces reputaciju ostavit u europi pa i time hoces li se osramotiti ponudom i hoce li te onda u buducnosti takvi klubovi gledat ozbiljno ili zaobilaziti. Dinamo jos ima jako dobru reputaciju u europi za svoje standarde.

    Pa ja se slažem, ali tebi je očito moj komentar previše apstraktan da bi ga shvatio. Ako je vrijedan rizika, zašto onda ne baciš par milja na njega? Ako nije, zašto ga gledaš? Nađi nekog tko vrijedi tih par milja i dovedi gaMlađi referent

    Ti ocito od nogometa samo pratis i znas rezultat dok god tako pises. Legendo moja, Dejan Lovren ima ugovor do ljeta 2025 u kojem ima preko 4mil godisnju placu. E sad kad vec ne znas da ti kazem. Kada dovodis igraca, prvo pogledas kad mu istjece ugovor, sto je blizi kraj ugovora to je cijena manja neovisno o vrijednosti na TM (TM primjer iako je nesluzbena vrijednost). To je po pitanju transfera, a Dinamo ga ne planira kupiti ali si sam napisao "zasto onda ne bacis par milja na njega" pa sam i to dodao.
    Sad idem po onome kako ga Dinamo zeli dovesti a to je posudba. Da bi doveo igraca na posudbu moras iskljucivo vidjeti koliku taj igrac ima placu i moras se dogovoriti sa klubom kako ce te placu raspodijeliti a u vecini slucajeva punu placu preuzima klub koji te dovodi na posudbu. Dinamo sa ovim budzetom ne moze pokriti ni pola Lovrenove place i prema tome Lovren se mora odreci velike vecine iste ili da raskine ugovor sa Lyonom i potpise za Dinamo.
    Dovodis igraca u gabaritima u kojima ga mozes dovesti..

    Eto, nauci.
  • Peškaman
    2.6k
    Dobro,znači ili jedan ili drugi,što je i logično.
    To znači da nema slanja Živkovića nazad,vjv će Bernauer onda negdje na posudbu.

    Ali i to je mač s dvije oštrice,otvoreno govoriš Cipraninu da je druga opcija a dogovorio si liječnički,dok s treće strane pregovaraš s Lovrenom.
  • bluelions
    250
    Ma ništa od Lovrena.
    Trebao bi se odreći 1.5x godišnje plaće od 4-5 miliona.
    Lyon bi ga možda dao za odštetu od 2-3 miliona. A onda bi se dodalo još i godišnja plaća od 1 mil.

    Kao probalo se, Lyon nije htio pustit, na kraju stiže neki 'Sosa' na brzake...
  • plavac173
    2.6k
    reply="sanjinlego;379847"] Do ujutro


    Ma ništa od Lovrena.
    Trebao bi se odreći 1.5x godišnje plaće od 4-5 miliona.
    bluelions

    Pa jel vi pratite malo ili ne vidite da je Lovren pristao na dolazak, sto ujedno znaci da ce prihvatiti manju placu.
  • Mlađi referent
    10.8k
    ili da raskine ugovor sa Lyonom i potpise za Dinamo.plavac173

    Ili ti je na krivom mjestu jer se tek onda mora odreći velike plaće, ali dobro, potrudio si se

    Sve u svemu, uprava će za sirotinjske pare pokušat dovest Lovrena, u rizik se ne usudi ući i zato će transfer propast

    Zato je propao Brekalo, zato je propalo masa njih. Jer se uprava boji rizika kao vrag tamjana.
  • plavac173
    2.6k
    Ili ti je na krivom mjestu jer se tek onda mora odreći velike plaće, ali dobro, potrudio si seMlađi referent

    To se valjda sporazumijeva, samo se tad uveliko pita klub hoce li sporazumno raskinuti ugovor sa tobom. Pita se i ovako, ali je 'samo posudba'.
  • Orc123
    5.2k
    Zar bi trebali placati neku odstetu za igraca od 35g? Nek se odrekne para, zaradio je dovoljno, i previse. Dinamo mu je dao sve pa bi bila red da mu i vrati ako bas tako zeli doci kod nas...sve iznad 0,5mil po sezoni je pretjerivanje. U karijeri je zaradio sigurno preko 30milja eura...ja mislim da bi mogao nekako prezivjeti sa tim..
    Ako stvarno zeli pomoci Dinamu u ovim teskim trenutcima pohvalno ali nek se odrekne para, ako moze Perisic igrat u Hajduku za 1 euro plus bonusi onda moze i Lovren u Dinamu za pola milje cca.
  • sanjinlego
    2k
    Daj Bože da se sve okrene, i Lyon popusti.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Ne vidim nista lose u tome da nam dode samo Cipranin. Ljevak, dobre godine za stopera, standardan u prvoj postavi vec nekoliko sezona za redom i ima iskustvo igranja bolje lige od HNLa. Zao mi je sto momak trenutno ispada kao neka "utjesna nagrada" a na papiru je skroz korektan igrac.
  • Dubbbrava
    180
    Meni osjećaj govori da će ga Lyon pustit
  • wolfgang14
    1.1k
    Meni osjecaj govori da nece bit dovoljno vremena, da ce bit jos back and forth izmjena ponuda. Osim ako prijelazni rok ne traje i cijeli dan 15.2. onda ajde mozda ali ako zavrsava danas u 23:59 onda sumnjam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.