• NitkoBitan
    12.5k
    Lijepo vam je receno da smanjite sa bespotrebnim slikama i fotografijama jer forum ima ogranicenu memoriju.
  • Droljo
    5.2k
    Pa jel ne deremo slike na neki hosting a ovdje samo link ide?
  • Captain America
    14.1k
    Nadam se još veznom, a da taj nije imao rupturu križnog ligamenta (tri puta).
  • Georg Koch
    3.7k
    veznih imamo dovoljno.
    Jedino ako mislis krilo?
  • Patrik11
    120
    Mislim da bi nam bolje legao njegov suigrac iz mlade ukrajinske reprezentacije Taloverov djelovao mi je da je klasa iznad dok su igrali protiv hrvatske nazalost lask ga je kupio za sicu
  • Captain America
    14.1k
    Jedino ako mislis krilo?Georg Koch

    Mislim u smislu zamjene za Ljubu. Ovisi kako Jakir vidi Vidovića :sweat: Ako ga vidi u vezi, može i krilo.
  • San Lorenzo
    11.8k
    Haha tek sam sada pohvatao da su Francuzu inicijali RPG,a Sergej traži rakete.
    :rofl: Suđeno je.
    Zagi

    Vlatka htjela Koffija, Jakir RPGa.
  • Georg Koch
    3.7k
    ne treba ti zamjena za
    Ljubu, bar po meni.
    Imamo Sucica, Misica, Ademia, Halilovica i Bulata. Dakle 5 igraca za te 2 pozicije.
    I ovako neki se nece naigragi, kamo li kad bi jos jedan dosao.
    Sa ovim kadrom se moze uspjesno dovesti prvenstvo do kraja.
    Nakon toga se moze odradit selekcija, prodati dio koji nije za klub, nadomjestiti drugim/pojacati kadar i sl.
  • crohnl
    29
    Bilo bi bolje mozda dovesti jos jednog lijevog beka i onda imamo po dvije opcije na svakoj poziciji u obrani.

    Jer ako nesto Ogiwari bude zapravo moramo mijenjati dvije pozicije.

    No dobro. Ako dovedemo ipak jos jednog stopera treba li Bernauer otici? Realno bit ce 5. opcija na stoperu, ali opet ako Perkovic bude morao nekad na beka, onda je Bernauer 4. opcija na stoperu. Ja bi ga ostavio jer se ne isplati riskirat, ali postoji cak sansa da ni minute ne dobije (jedino u slucaju ekstremno velikog broja ozljeda i suspenzija).
  • plavac173
    2.6k
    Bilo bi bolje mozda dovesti jos jednog lijevog beka i onda imamo po dvije opcije na svakoj poziciji u obrani.crohnl

    Nema potrebe, Perkovic moze dosta dobro pokriti lijevog beka a ako bude na lijevom beku tu su na stoperu KTC, Zivkovic, ovaj Ukrajinac ako dodje i Bernaeur
  • CastAway1986
    853
    isto Sam napisao danas a Lask je dao 1.6M za njeg
  • sport
    2.3k
    Po nekima svi koji nisu u prvih 11 bi trebali otići a zaboravljaju da se i na treningu igra na dva gola 11 protiv 11.
  • Jaro
    5.8k
    Although he played as a left back for most of his career, Maldini was naturally right footed, and began playing for Milan as a right back. He was switched to the left back position by manager Arrigo Sacchi due to the presence of Mauro Tassotti

    Samo kaj su tadasnji Milan, Sacchi i Maldini ipak svijet za sebe i to sto je nesto teoretski moguce nije primjenjivo uvijek i svugdje...
  • Mr Anderson
    5.4k

    Da, vidiš, dosta sam pratio Milan, ali ne sjećam se Maldinija desno. Kak je igrao, čovjek nikad nebi rekao da je prirodno bio dešnjak.
  • CastAway1986
    853
    Ima li sta oko Miereza insajderi..
    Evo Robert Murić slobodan, dali se on vraća u HNL ako je ja tipujem na Osijek ..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.