• plavac173
    2.6k
    Bio je i ovaj dok nije dosao u Zagreb
  • veselko tenžera
    1.3k
    Jakirov menadžer odradi s doktorima izraslinu na hrskavici, onda se pojavi sa spremnim rješenjem budući da je prvo propalo. :smile:
  • Orc123
    5.1k
    Nek mi netko izvadi podatak koliko je igraca palo na lijecnickom u svim klubovima u hnl zadnjih godina a koliko samo u Dinamu? Kladim se da kod nas duplo u odnosu na sve! Ja se ne sjecam kad je Hajduku pao igrac na lijecnickom!

    Hehe znaci ako ovi ne prihvate onda moze Kava? Hehheh smijurija smo velika od kluba....i nek nas sprdavaju svi!
    Cini mi se da ce netko pobrat pinkicu od transfera Tudora.
  • Nino Bule
    11.5k
    Doci ce tudor i naci ce mu uraslu dlaku i srusit ga na ljecnickom
  • i more je plavo
    891
    Meni je malo iritantna ova kolicina histerije.

    U upravi su govna sto ne vide prije pregleda da igrac ima naceto koljeno, ako ga odbiju onda su nesposobnjakovici jer su mogli zazmiriti da zadovolje histeriju navijaca za sviježom krvi u momcadi, a ako ga dovedu i nakon prve tekme ode na rekonstrukciju meniskusa, onda su hrpa nesposobnjakovica jer nisu vidli da je igrac nacet ?????

    Ako dovedu "Krešu", onda su lopovi jer taj je u xyz agenciji koja je "provjereno" u dosluhu sa Mamicem, ako ga ne dovedu onda su nesposobni dovesti igraca.

    Vecina agenata je radila sa Mamicem, i sad ako ih sve odma sumnjicimo za lopovluk, onda nam zbilja ostaju samo oni koje sami proizvedemo a nisu pokazali narociti talenat pa ih menadjeri nisu uzeli pod svoje ??

    Ako rade sa manje poznatim agentima onda ce nam biti dostupni igraci kod kojih je lutrija jedini pokazatelj sto ocekivati.

    Ako radimo sa velikim imenima, nemozemo to platiti.

    Ja bi volio da mi netko objasni kako bi trebalo raditi a da kolege ovdje ne upadnu u stanje histerije ?
  • Sava Krpa
    208
    je dok ne dođe u nas na liječnički
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ja bi volio da mi netko objasni kako bi trebalo raditi a da kolege ovdje ne upadnu u stanje histerije ?i more je plavo

    Ne može se to objasniti. To je isto ko da pitaš: Što žene žele?:lol:
  • FrenchMontana
    317
    Tudor broj 50, prva stvar koja mi se ne svida dakle potencijalni tovarluk na max. Inace ok igra i u kvalama za LP je bio dobar. Uz Rileta bi bio dobra nadopuna.
  • Nogo
    1.3k
    Tudor ima ugovor do 2027.godine i igra nogomet karijere. Ja ne znam kako naši misle to dovesti za neke "sitne novce". I s druge strane igra desnog wingera, a ne beka. Nije valjda da prelazimo na 352 (Ogiwara i Tudor).

    Već vidim koji nam sljedeći trener dolazi (čitaj Leko).
  • dd29
    241
    Ako je već ovaj iz metza propao, ugodno sam iznenađen da idemo po tudora, mislio sam da ćemo po nekog polovnog stranca opet iz druge lige
    Ako se dobro sjećam na ljeto se pisalo da tudor ide u bundesligu, ponajbolji igrač poljske lige, par nastupa za reprezentaciju pod čačićem, sasvim dobra konkurencija riletu
  • Mlađi referent
    10.7k
    Najbolji defanzivac poljske lige, nema perioda prilagodbe, par jako dobrih sezona na razini koja je nama usporedna.

    Definitivno po meni odlična opcija, pare su upitne. Samo mu moramo još drip provjerit @javolimtebejako
  • ZGBhoy
    1.7k
    Da, Köln, Stuttgart i Union su ga željeli dovest
  • dd29
    241

    Dug put, sreća pa je samo hrskavica, mogao čovjek dobit duboku vensku trombozu u avionu
  • Patrik11
    120
    zar cemo se dovesti u situaciju da imamo problema s desnim bekom kao sa lijevom zadnjih par godina tudor u obrani je na razini trece zupanijske lige cak nije ni bek
  • Nogo
    1.3k
    Tudorov agent Matej Škegro kazao nam je:

    - Fran je bio jako blizu jednog bundesligaša, ali to se nije realiziralo. S Dinamom sam, u vezi Frana, već duže u kontaktu. Igrač također ima ponudu iz MLS-a, a i Rakow mu nudi novi ugovor. Vidjet ćemo što će biti, sve je otvoreno.

    Dinamo zacijelo ima i druge varijante... Možda se aktivira i priča s Jusufom Gazibegovićem iz Sturma, reprezentativcem BIH čija je cijena 1,75 milijuna eura. Barem je dosad takva bila.


    Ovi naši kada polude i iznenade nas pa dovedu 2 beka, a ne jednog :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.