• Petko4455
    26
    pa nije propalo,to sto je pao ljecnicki ne zavisi ,možeš ga potpisat i ak padne..samo sto je onda to rizik neki
    Ili je trik da skinu nešto love
    Sve u svemu potpisat će,bit će lijepo ak će mali dobit koju minutu..nadam se da će Nastavit kao i dosad s igrama..
  • Maximo
    279


    Brekalo?:lol:

    Nadam se da neće bit i rasplet ko sa mykhom

    Edit:

    Opcija sa SN kaže da se očekuje da Tudor bude to veliko pojačanje

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/imamo-potvrdu-bivsi-igrac-hajduka-pregovara-s-dinamom-ceka-se-odgovor-kluba-15422584
  • Mlađi referent
    10.7k
    Sve je pod kontrolom, pregovaračka taktika. Ne zna Metz kaj ih je snašlo
  • GM98
    17
    Moze li ijedan zdrav igrac u zadnje vrijeme doc u Dinamo? Cak i Ogiwara koji je dosao, dosao je ozlijeden. Stvarno postaje gadljivo vec gledat ovu nesposobnost..
  • sport
    2.3k
    Meni nedolazak Koffia uopće nije teško pao jer me na onih 1,5 minuta snimke nije ničim dojmio.Čak nije ni reprezentativac nogometne velesile Obale BjelokostiDobro je uštedili smo.
  • Patrik11
    120
    nasa slatka vlatkica sigurno zna sto radi na kraju ce dobiti crnju besplatno a ozljeda je samo trik jedan od mnogih u sirokom repertuaru predivne tajnice velikog gazde
  • NBC
    18
    Politika dovođenja igrača je u najmanju ruku smiješna.Jedva čekam da se zatvori prijelazni rok i da završi tragikomedija.
    Prije malo više od godine smo igrali ligu prvaka sa dosta igrača koji su i sada tu. Vrijeme je da se igrači probude i da počnu igrati. Dovoljan je i ovaj kadar koji imamo. Vezni red je pokretač svega i vrijeme je da se Mišić digne iz trenutno loše forme te da Baturina pokaže da je igrač.Uz sve to je potrebno da se ljudi pokrenu i dođu na stadion i da se da bezrezervna podrška pa i ako bude koji poraz. Imamo priliku tovare unazaditi još 10 godina, jer će nakon što popuše titulu dolje biti raspad sistema... A nakon toga pametno u svom dvorištu pomesti sve što nam ne treba- loš trener i prosječni igrači. A nadasve i nesposobna uprava...
  • Slush
    99
    Imam provjerene informacije. Dinamo ko pojacanje vraca Mihajelcenka, Marina i Menala.

    Nego, Tudor da/ne? Kakva je vase misljenje?
  • BBBaranja
    1.9k

    Ako nije neka ogromna cifra u pitanju da,vjerujem da je bolji igrač od Koffija..
    A i domaći je,nece mu trebati vremena zabprilagodbu..
  • dinon7
    456

    dakle, ipak ce potpisati? :grin: :grin:
  • hardek
    1.4k
    Di mi samo nalazimo te robe s greškom? Ko našima nudi te igrače? Kako je moguće da je cca 50% palo na lječničkom pregledu? Okej mogu razumijet da 1 od 10 igrača stvarno ima neki problem koji se nađe na detaljnom lječničkom pregledu al kod nas je to ko na ruletu crno ili crveno
  • GM98
    17
    UPDATE: Fran Tudor iz Rakowa je opcija za desnog beka sad.
    Ja ga osobno pamtim po onoj utakmici protiv Hajduka na Maksimiru gdje ga je Pjaca izvozao kao mladog majmuna, ali napravio je cak i solidnu karijeru nakon toga.
  • Nogo
    1.3k
    Čeka se odgovor za Tudora od Rakowa. Igrač dogovorio uvjete. Ako odbiju, dolazi Kava kao Miha.

    Ovo kao scenarij za neki film jbt.
    Kakva noćna mora, uorava je mora za sve nas.
  • dd29
    241
    Tudor je zdrav, šta hoćete
  • plavac173
    2.6k
    Čeka se odgovor za Tudora od Rakowa. Igrač dogovorio uvjete. Ako odbiju, dolazi Kava kao Miha.Nogo

    Izvor?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.