• Mlađi referent
    10.8k
    Ali Jakirović koji početkom prvog mjeseca kaže da mi nemamo vremena čekati nikog, a onda mjesec dana kasnije još uvijek čekamo Kenta koji bi očito rađe sjedio na klupi nego igrao za nas. Pa priča li netko s tim igračima? Pita ih za njihove ambicije i kakvi su im planovi?

    Bila je i njegova izjava da će se veznjak dovesti, ako se proda netko, je li tako? Prodao se Ljubičić, kladim se da nitko neće doći

    Pa je bila priča za desnog beka, ode li Moha. Moha je out, Ristovski još uvijek van forme, a ovo oko desnog beka se očito opet komplicira. Još jedna priča kao Khaoui, Bakrar, Titraoui, Brekalo…

    Ovo je tek početak naših muka
  • Nogo
    1.3k


    Unutarnje rezerve i čekanje povratka ozlijeđenih igrača.
  • sport
    2.3k
    Dobro bi nam legao i Rog.
  • Nogo
    1.3k

    Nešto su mi ptičice javile da je za Roga ponudu poslala Rijeka.
  • Orc123
    5.2k
    Kakav rog, nije igrao nogomet vec 2 godine skoro...dajte se uozbiljite.
  • Mlađi referent
    10.8k


    Mah, frustrirajuće.
    4 boda si od vrha, uz tekmu manje, gazi nas se sa svih strana, iživljava se tko želi i kako želi na nama, a njima ne proradi inat da se dovedu 3 dobra igrača, zgazi ovo smeće od lige i začepi gubica svim idiotima.
  • hardek
    1.5k
    Najveći problem ove uprave (a ima ih puno) je činjenica da nitko nije "biznismen". Nitko nije spreman za poduzimanje bilo kakvih rizika i okreću svaki novčić 15 puta. Odlučuju se za ono što se njima čini kao sigurnija opcija, ali sigurnija opcija rijetko može podignuti plafon ekipe. Uglavnom dobivaš igrača u par deka sa onim kojeg već imaš.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Najbolje je ništa ne očekivat. Ako ne dovedu nikog navikli smo, ako dovedu bit će ugodno iznenađenje.
  • Jurki
    8.8k
    Umara ova nemoć koju osjećaš dok gledaš tuđu aljkavost.San Lorenzo

    Upravo to.. umara i zivcira istovremeno. Da stvarno covjek toj bagri pozeli sve najgore kaj im se moze desiti u zivotu.
    Nakon sranja u ljetnom prijelaznom roku, gdje su svi vidjeli da se zajebalo zesce. I imal sam neku nadu da ce se razrijesiti kesa, dovesti 2-3 jebacka pojacanja kad ono kurcina.
    JEBENI DEBILI nisu sposobni potpisati ni rezervu Metza.
    Nisu doveli sportskog direktora, trener je nesposoban i milimetar od otkaza. A njih lagano boli kurac.. kucketina se smjeska a mi gubimo doma od Lokomotive.
    Mediji se naslađuju nasom nemoci.
  • cibona
    1.4k
    Ali Jakirović koji početkom prvog mjeseca kaže da mi nemamo vremena čekati nikog, a onda mjesec dana kasnije još uvijek čekamoMlađi referent

    Dosta forumasa ovdje je hvalilo njegove presice, govorili su da je uvijek iskren i konkretan, ali on je samo prodavao jeftini populizam. Jakirovic je nista drugo nego populist koji svoj nerad i nesposobnost izvlaci "iskrenim i cvrstim izjavama". Sjecate se one izjave "dajte mi 6 mjeseci i prijelazni rok" ili one cuvene o tetoviranju ako osvoji konferencijsku ligu. Onda je hvalio upravu, misli da je odlicna ideja to sto nije doveden sportski direktor, rekao je da vec 3 mjeseca rade na pojacanjima da bi se na kraju doveli kapitalci iz varazdina i slaven belupa.

    Jakir dobro zna sto radi, prodaje maglu kako bi zadobio povjerenje naivnih navijaca.
  • Nogo
    1.3k
    Napisao sam na nekoj temi ugl. ne može Jakir koji je pred otkazom i svaka tekma mu je odlučujuća zvati igrače po par puta i dogovarati stvari. Šefe ovo, šefe ono kao neki kompići (i Brekala je zvao par puta)..mogu misliti kako se svlačionica kasnije odnosi prema tome.
    Mislim da su Jakireve želje i pozdravi pod stand by do daljnjega.

    I uvijek pitanje gdje je vražji SD za ovakav klub kao što je Dinamo?
  • Markelo
    2.5k
    Zašto se uopće trudimo dovest tog Kenta. Čovjek neće ovdje pa neće. Vidi se iz aviona da i ako dođe da će doći s teškom bolikurčinom. Okreći se nekom drugom, ili imaju dva imena u teci koja bi htjeli dovesti pa s njima "živi i umire" naš transferni rok
  • bbbruxelles
    83
    problem ove uprave je u tome sto su jednaki lopovi uz cinjenicu da su i stoput nesposobniji. Cinjenice.
  • Nogo
    1.3k

    Kent ili Goričan
    Kava ili Bartolec
    Hm, pitanje je sad?
  • Markelo
    2.5k
    Goričan je kod Bare u agenciji. Prije da će onda Kenta dovest
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.