• Keyser Soze
    8.2k
    bolje da ne dolazi.dumitrumitu

    Meni se čini da nitko ne dolazi tako da radije bi Kenta koji bi se isprdao s ligom.
  • i more je plavo
    891

    Nama ni Clark Kent nemre pomoci ak se decki u svlacionici ne trgnu i pocnu davati 110% jer nisu kapaciteti za osvojiti ligu na 70 %

    Ovi malo stariji znaju kaj taj sve može :lol:
  • Ivdzo11
    3k
    Dinamo i AEK u srijedu kasno navečer dogovorili su posao, nakon što je Dinamo odbio 3 milijuna eura, Grci su se ponovno javili, nova ponuda iznosila je prema nekim izvorima više od 3.5 milijuna, navodno i 4 milijuna eura i Modri su to prihvatili, jer bi s bonusima mogli zaraditi i preko 4 milijuna eura. Ljubičić je inzistirao na odlasku, a na njegovu dolasku u AEK inzistirao je trener Matias Almeyda i uvjerio klupske čelnike da ga dovedu. Povrh tiga, će godišnje zarađivati oko 600.000 eura, a grčki mediji otkrivaju da je nekoliko puta zadnjih dana razgovarao s Domagojem Vidom, koji ga je također pogurao prema AEK-u
  • sanjinlego
    2k
    Ma mi smo debili, jer dopuštamo ovo sve! Prvo trener koji veze s vezom nema, drugo transferi (prodaja i novi igrači). Potpisuješ igrače koji ne igraju, koji su ozljeđeni .. oni se ne znaju potrudit’ jednu IGRAČINU potpisat!
  • Neki tip
    19.4k
    scouteraliFacke

    E sad već zajebavaš.. :lol:
  • Olmic
    2.7k
    Koffi Kuaou se vratio u Metz i bio na jutarnjem treningu..
  • Orc123
    5.2k

    Koji smo mi debili jbo te...igrac svim silama zeli kod nas a mi ne znamo jedan jebeni transfer ispregovarati...znaci sa klubom koji se bori za opstanak u 2. Njem ligi ovi dogovorili uvjete a sa nasima nemreju...sramite se!!
  • Keyser Soze
    8.2k
    Otkud se vratio?
  • Olmic
    2.7k
    iz njemacke, kad je propao transfer jer ocito Dinamo jos nije prihvacen
  • marcio amoroso
    32.5k
    Zagorac, Nevistić
    Ristovski
    Theo, Živković, Perić, Bernauer
    Perković, Ogiwara
    Mišić, Sučić, Ademi, Baturina, Bulat, Halilović
    Takuro, Špikić
    Hoxha, Vidović
    Petko, Kule, Brodić

    To je šta imamo. Valjda možemo dobiti sve male do kraja i u splitu i rijeci uzeti bod. To je dovoljno za titulu.
  • Olmic
    2.7k
    da je jos dvije rakete :)
  • Captain America
    14k
    Nakon Ljubine prodaje mi više nismo najskuplji hrvatski klub na TM, a i tu nam Baturina sam nosi skoro 30% vrijednosti. Svaka čast i duboki naklon svima koji su sudjelovali u ovome podvigu :vomit:

    Sve najgore im želim u ostatku njihovih patetičnih života. Stoka.
  • plavac173
    2.6k
    Ali valjda cekamo odgovor Metza jos

  • Mlađi referent
    10.8k
    Koffi Kuaou se vratio u Metz i bio na jutarnjem treningu..Olmic

    Ma dobro, kad malo razmislim možda nam i ne treba desni bek :rofl: :rofl:
  • marcio amoroso
    32.5k

    Jedna nam se vraća za mjesec i pol (Stojković). U transferne rakete ja najiskrenije ne vjerujem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.