• 000
    941
    Kako je onaj Serdarov dospio u Zapresic, i dalje mi nije jasno. Klasicni propuh u glavi, ili splet okolnosti.
  • reziser
    6.2k
    nagađanja i tračeve ne pratim do 31.8. kad završava prijelazni rok
    do tad je uvijek sve otvoreno
  • Eduardo
    17.1k
    Očekujem da iduće sezone vezni red nose Moro, Majer i Šunjić. Znači, odlazak Olma, Ademija i Gojaka i Leškovića naravno.
  • Infinity
    15.1k
    Toliko se spominje odlazak Ademija, a ja imam neki ludi film u glavi da ce on ostati tu do kraja karijere. Ostat ce i poslije karijere kao inventar.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    vidio sam neko spominjanje Bartoleca i kao neka dva pojačanja iz lige pet razine Katarine, samo što mi je to nekako sumnjivo oboje jer nigdje nemogu nać nikakve potvrde
  • 000
    941
    Spominju neki "iskusniji" Dinamo za napad na LP... Sto god im to znacilo.
    Dok Bjelica trazi pojacanja u svim linijama. Mogao bi biti zanimljiv prijelazni rok, mada bih volio da je suhoparan.
  • Eduardo
    17.1k
    Suhoparan što se tiče odlazaka, dok kod dolazaka uvijek može bolje.
  • Infinity
    15.1k
    Dinamo je prilicno dobro pokriven na svim pozicijama i svaki dolazak znaci neki odlazak. Jedina pozicija na kojoj se nemaju dva igraca je lijevi bocni, a i to Rrahmani po meni igra kao da ga je majka rodila uz aut liniju. Malo da popravi igru prema naprijed i to je LB za top utakmice.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Kružit će tu mnogo imena. Badelj, Bartolec, Ćorluka, Ivanušec, Jedvaj, Kalaica, Karačić, Krovinović, Pjaca, Uzuni su neki koji mi padaju na pamet i koji će se spominjati. Mi ako budemo dovodili igrače onda oni moraju biti na nivou Theophila. Mlade potencijale imamo u vidu Šunjića, Majera, Horkaša, Marina itd. Nebi dovodio igrače koji će biti popuna kadra nego samo istinska pojačanja. Ja mislim da su npr Beli i Andrić za ovaj Dinamo samo popuna kadra.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ne znam baš, po meni su Beli i Andrić i više nego solidni igrači

    a sad koje bi igrače trebali dovest, odnostno kako pojačat momčad. Ja bi reko neki igrač umjesto Gojaka/More koji je više box to box bi nam dobro došo, desno krilo jedno kvalitete Hajre ili bolje (ali to su snovi) i recimo desni bek jedan solidni i jedan stoper kao zamjena Leškoviću, a Rrahmanija prebacimo na lijevi bok i eto imamo momčad koja je snažnija i potpunija nego ova
  • marcio amoroso
    31.8k

    E pa to si dobro rekao, SOLIDNI. Za ovaj Dinamo solidni nisu dobri.
  • reziser
    6.2k
    Amoroso, slazem se. To sam i govorio kad su 8h doveli.
    Jedno je igrati u interu, gorici, drugo u dinamu.
    Za,ovakav hnl, solidni i nista vise.
  • LovroZG
    1.3k
    Dajte prvo vremena Atiemwenu i Andriću. Pripreme su kod momčadi koje igraju timski vrlo važne, a Andrić je došo na zadnji tjedan priprema dok Atiemwen nije niti dan proveo u Turskoj.

    Ja bih iskreno čim suhoparniji rok. Možda neko pojačanje na razini KTC-a i Dilavera, al čim manje odlazaka i super.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    pa bolje imat solidne igrače nego teže prosjeke kao npr. Stojanović, Lešković, Knežević, Šitum itd.

    čak bi i za Kadziora reko da je ispod prosjeka za Dinamo ako se želi napravit iskorak, sad svi ostali igrači osim ovih koje sam nabrojo mogu igrati u ovakvom Dinamu (osim možda iranca al on je posebna priča)
    sad za nekakav iskorak treba nam jedan bek kvalitete Bartoleca ili ajde Jedvaja za kojeg bi reko da bi se mogo podić u formi da ga zaobiđu ozljede, zatim veliko pojačanje bi nam bio Pjaca, čak i nakon ovakve ozljede te recimo Rog koji je po meni za dvije klase bolji od Gojaka i da smo njega imali bili bi u četvrtfinalu sigurno
    od ovih ostalih koje si spomenuo Ćorluku ne bi doveo, Badelja jedino kao zamjenu Ademiju, ali i dalje bi radije Ademija, Kalaica jedino trenutno može u Lokomotivi igrat, Uzuni mi se čini ok, i našlo bi se sigurno još par solidnih pojačanja i od ovih što si spomenuo i sa malo skautiranja
    ali da bi se operiralo kao jedan solidan europski klub (Ajax, Porto, itd.) mora se uložit minimalno 10-15 mil na pojačanja i radit transfere od 40 miliona, što ja vjerujem da bi se moglo sad sa ovakvim trenerom
  • marcio amoroso
    31.8k
    Livaković, Stojanović, Leovac, Rrahmani, Dilaver, Theophile, Ademi, Šunjić, Olmo, Hajrović, Oršić, Petković i Gavranović su za mene ozbiljni igrači. Gojak iz jesenskog dijela također. Moro bi također bio u toj grupi da nije bilo ozljede i siguran sam da će nakon ljetnih priprema imati taj nivo ove prve grupe. Za Majera bih dao ruku da ima taj potencijal. Još tu može upasti možda Perić. Ovi ostali za mene nisu ni blizu nivoa one top grupe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.