• striko
    1.2k
    Napisao sam prije 3 dana da bi se ovo moglo dogoditi.Link
  • FrenchMontana
    344
    Ja dajem podršku upravi jer nisu doveli ovo dno od čovjeka.Noel

    Nisu ga doveli jer su nesposobni. Podrsku za nesposobnost ti jazavci od mene nikad nece dobiti. Fantasticna cetvorka mars iz Dinama.
  • Forenzicar
    13
    Brekalo će ako dođe u hajduk biti kao Pjaca u rijeci, bit će dobro krilo koji će pravit razliku na terenu, ali da će sam rješavat utakmice i da su sa njim osigurali prvenstvo nema smisla. Ne treba se nikoga bojati i mogu dovesti još igrača, ali i dalje Dinamo igra veliku ulogu i sve ovisi o nama ako smo mi pravi nitko nam ne može ništa
  • Paggini
    8.6k
    I da Brekalo ode u Beograd na moru i da bude najgore krilo lige, to ne apsolvira ovu nesposobnu gubu ikakve krivice.

    Jebem i mater upravi, ali i ovakvim "dinamovcima" kao Brekalo.
  • Vučko53
    187
    Meni su ovdje neki isto malo nejasni. Da, Brekalo je dinamovac ali ne na ovoj razini kao sto smo mi koji tu danima visimo na zoni i za dinamo bismo napravili cudesa. On je dinamovac na razini da ga pitaju za koga navija u hrv - reci ce dinamo.

    Isto su tako vjerojatno bili i Cop i Andrijasevic pa su kasnije zaigrali za Dinamo.

    Ali za ovaj potez netko mora odgovarat. Mi nismo doveli najbolje krilo lige a imali smo ga na dlanu te su smo direktno najvecem konkurentu koji je na +7 zatvorili najkriticniju poziciju.
  • Izet Hajrović
    1.2k
    Pjaca je prije dolaska u Rijeku bio bez gola i asistencije godinu dana i 10 mjeseci pa je sad najbolje lijevo krilo HNL-a, ima 5 golova, ali na stranu golovi, nego sve ostalo što donosi svojim driblingom i prodornošću. Jednostavno, takvi igrači koji igraju u Ligama petice su razina iznad svih, nekad se neke stvari ne poklope, ali Brekalo je u više sezona imao učinak više od 7 golova u Bundesligi i Serie A. Dokazao je da može igrati na visokoj razini kada dobije priliku, a u Fiorentini nije dobio i eto ga, sada će nam zapapriti zbog nesposobne uprave.
  • Jaro
    5.9k
    xitajuc komentare, mrzimo Yakira, mrzimo Baru, mrzimo Brekala, neki Oetka i Ademija, dok se govnima svako malo veli "Svaka cast" za ovi ili ono...
    Brekalo ak potpise za njih, lako je prekrizen, izvizdan i izvredjan na tekmi repke (ak dodje do tamo), a ovi ti i dalje ostaju i neki ce jos dugo...
  • Georg Koch
    3.9k
    u redu, i ne kazem da nisi to pisao i prije spominjanja tovara. Sve 5.
    Mozes li mi samo onda odgovoriti tko je bolji, tko bi to nama bio pojacanje s obzirom da on nije?
    A da ga mozemo privuci i s obzirom na ugled, a i na financijske detalje logicno.
    Ne znam sta si prije pisao, tko bi to sad izvlacio. Ako ti nije problem napisati ta imena, jer bas me zanima.
    Meni je fascinantno da netko dvoji da li bi B. bio pojacanje u smijuriji zvanoj HNL.
    Pa zato pitam.
  • Praskaton
    1.9k
    je al tko kaze da Brekalo nebi imao zadovoljavajuce brojke ove polusezone u nas jer i sam kazes nije loš igrač.
    Nažalost daleko smo mi od svih ovih igrača koji se spominju na temi igrača koje bi željeli vidit u Dinamu.
    On je igrač koji je jači od svih nasih krila; bili to popratile igre,asistencije i golovi nikad necemo saznat.U biti ocemo al u tovarskom dresu.

    Na stranu ova izdajnička,nesposobna,jadna uprava i trener.Igrač koji sebe naziva dinamovcem ne moze prijeci kod tovara ni pod kojim okolnostima.
  • sanjinlego
    2k
    Ma brekalo nije nikakav dinamovac, kao ni njegovi. Kupiti beka iz Brazila, Argentine, pa mu noge polomiti. To se tako radi. Nek ide guba, a u Zagrebu ga pljunuti, zasluženo!
  • Izet Hajrović
    1.2k
    upravo to, većina profesionalnih nogometaša nisu fanatici kao mi. Nisu svi Totti. Naveo sam primjer Sučića i Perkovića koji nisu mogli nabrojati više od 5 golmana Dinama u povijesti.
  • Noel
    4.2k
    Čačiću majstore još jednom.
  • Praskaton
    1.9k
    cekaj jesi ti samo prije koji sat napisao da Brekalo ne ide u hajduk?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.