• IstokKa96
    580
    @dinamozivivjecno u potpunosti se slazem.
  • Time
    580
    Novci su dosli u klub...preko 50 milijuna,negdje cu ocigledno otisli,cisto sumnjam da je vlatka pokrala,jednostavno nije dovoljno sposobna.Ako je u pitanje neki mamicev kredit,neke isplate koje smo bili obavezni prema njemu ili njegovom sinu bilo sta u tom smjeru...izadite javno i to recite,nemamo para radi tog i tog moramo se stisnit i amen ja bih prvi stao iza njih
  • dinon7
    543

    Boze koliko je ovo tužno.
  • Jaro
    5.9k
    kakav kredit Mamicu i sinu? Nije li sin duzan Dinamu nekij 11 milja eura? A i od oca se trazi milja/dvije. Gdje su ta zaduzenja bila u zadnjim financijskim izvjestajima? Lovu je izvukla bagra koja je jos tamo, na ovaj ili onaj nacin...
  • Nogo
    1.5k
    Mi pričamo o Brekalu, desnom beku, sanjamo Wakizaku ali šta je realnost???
    Posudbe uz mogućnost kupnje?
    Nemamo za biber!

    S druge strane Jakir nije htio otići sam, i sada ga uprava buši s Brekalom.
    Jadni smo mi svi kada jedni drugima u klubu bušimo i zabijamo nož u leđa.
    Na kraju ćemo samo mi navijači ispaštati!
    Sramota!
  • dzis
    605
    Sutra ujutro vijest otkaz Jakiru, Bombaaa Vaha dolazi,pristaje na nikad manji ugovor radi izazova..Vaha na teleforu sa Brekalom i Josip ulazi u Puli na zadnjih 20min..euforija ponovno na vrhuncu

    A sad nazad u stvarnost i realnost..mater im je..m...kako ste mi unistili tjedan,da samo znate koliko utjecete na zivote i raspolozenja ljudi kojima ovaj klub nesto znaci...mater vam je..m
  • Nogo
    1.5k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/novi-obrat-trebao-je-istrcati-vec-u-puli-a-sad-brekalo-zbog-novog-trenera-ipak-ne-stize-u-dinamo-kakav-cirkus/124592

    Recite mi jedan klub u kojem se ovakve stvari događaju, samo jedan?
    Meni je za plakati na šta smo spali da nam se svi smiju.
  • Mihaljević
    8.5k
    Sutra ujutro vijest otkaz Jakiru, Bombaaa Vaha dolazi,pristaje na nikad manji ugovor radi izazova..Vaha na teleforu sa Brekalom i Josip ulazi u Puli na zadnjih 20min..euforija ponovno na vrhuncudzis



  • Time
    580

    Ne kazem da postoji,ali pare cu negdje otisle i krije se gdje,naravno da kao potpuni laik odmah pomislim da su mozda morali sravnjavati neke glavine racune ili nesto tome slicne,ja ne vidim drugu opciju,za stadion sigurno ne štede,nisu ih sigurno ulozili u dionice,nisu ulozili u klub na bilo koji nacin,moraju izaci i reci gdje su novci
  • Georg Koch
    3.9k
    SVI NAM SE RUGAJU
    Kustosija je organizacijski za nas Real Madrid
    Nema dalje nema dalje
  • Purger
    360
    Vrijeme je za protest ispred zapada.
  • Doktor Kunić
    2.8k
    kasni se, ali da slažem se
  • Mentalni Gimnastičar
    741
    Sramota. Jedino mi je žao Josipa kojeg su zavlačili toliko dugo.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Vrijeme je da opet neke baklje poleti prema vip lozi kao u stara vremena kad smo se borili za ime ovog kluba.
  • Klenx
    4.5k
    Ma ovo slučajno nemre bit.

    Ne bi me iznenadilo da kurvetina koja bi se trebala zaposliti u HP expressu po nečijem nalogu namjerno buši klub
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions