• Noel
    4.2k
    Ova priča jako smrdi .. nebi rekao da su tolko baš nesposobni u klubu.. pogotovo ne vjerujem ništa kaj Bara priča,ni ono kaj mu u ruci vidim ne vjeujem mu. Tako da se nadam nekom priopćenju Dinama.
  • Teofil Kateran
    972
    i kazali mu da nisu odgovorili talijanskom klubu jer će možda promijeniti trenera, pa ne znaju hoće li ga novi trener željeti u momčadi!Keyser Soze

    Pa ne znam jel ovo smiješno ili tužno da netko tko kaže ovakvu stvar može sjedit u upravi dinama....
  • emilperska
    3.7k

    Tu se pouzdas u revizora. Ako je njegovo misljenje pozitivno, znaci da su brojke u izvjestaju nacelno tocne (ne i dobre, to ne znaci da Dinamo ima dovoljno novaca nego da je ono sto je klub objavio je tocno). BDO je peta konzultantska kuca po prihodima od revizije u svijetu i nemamo alternative nego prihvatit njihovo misljenje i onda analizirati brojke unutra..
  • Yovitssa
    449
    pa ocito da te love nema, ali toliko je prihoda klub imao u prosloj godini. Gdje su ti novci, to je pitanje. Ako nesto dolazi na rate - to se pokrije kredom koja se otplati kad rata sjedne. A 3 milje za Baturinu sam ja i napisao (5 mislim). Realno, zaboli me i za rezu jucer i za otkaz treneru i za dolazak Brekala - to su sitnice. Ali ako klub razmislja oce dat otkaz treneru ili dovest igraca jer nema love za oboje - e tu se povijest (ne tako davna) ponavlja i netko se opasno igra s klubom...Jaro

    Ma to je glavno pitanje, gdje su novci... Ali bojim se da sve upućuje na to da love jednostavno nema. Uz sve što sam već naveo, znakovit je i onaj ciganluk s produljenjem članarine u 2024. godini, bez obzira kad je lani uplaćena. Nije puno, ali doslovno se jebu za svaki cent.
    Ne znam, igraju se s svetinjom, reputacijom... Ma užas.
    Nek ne budemo prvi, samo da se očistimo više ovih govana oko kluba. Samo kaj nas povijest uči da je svaka "struja" na kraju ista... Tuđman, Canjuga, Glava, Antolić, Vlatka... Užas.
  • Mlađi referent
    11.3k
    Ja ne znam koliko još dugo ovako moguGražvydas Mikulėnas

    Krenut ćemo prvo s lakšim leanom pa ćemo dalje vidit
  • Orc123
    5.7k
    kad bi mi trenutno bili ozbiljan klub.....ovo ko da organiziras malonogometni turnir u pripizdini donjoj. Ovi ljudi nisu sposobni voditi npsa u setnju a kamoli Dinamo.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    sta sve necu ovdje procitat
  • Time
    580

    I ja se nadam...nemoguce je da su toliko nesposobni odbijam to razmisljati
  • Nogo
    1.5k
    Ej kada čujem da su Brekalo i ekipa malo profeštali sinoć radi Dinama i onda boom!
    Jbti život i sve.

    Danas liječnički, sutra trening i u subotu bar pola sata. Čovjek je i tako u treningu i utakmicama.
    Srce će me kresnuti šta rade od kluba!
  • i more je plavo
    891
    Znaci cekamo bijeli dim, i objavu tko ce biti novi trener !
    Sve drugo je nelogicno, jer Jakir zeli Josipa, a Dinamo ne zeli ni Jakira ni Josipa
  • Yovitssa
    449
    Očito malo ljudi ovdje ima slab pojam o novcu. 2 milijuna eura je vjerojatno puno za svakog pojedinca od nas. Da pitaš čovjeka koji je vlasnik nekog hotelčića (da, hotelčića) na Jadranu rekao bi ti da je to smiješan novac. Po ovome ispada da netko s par dobrih apartmana ili s 15ak soba trenutno ima više novca od Dinama. U to je stvarno teško povjerovat.Juznjak

    Imaju možda i 50 mil, ali 51 dolazi na naplatu kroz par mjeseci. To sam htio reći. A to je bruka.
  • Teofil Kateran
    972
    Od toga da pobjeđujemo Tottenham 3-0 do toga da gubimo od Lokomotive 3-0

    Hvala Mumija!
    Hvala Vlatka!
    Hvala svi ostali koji su zaslužni za ovo!
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    nisi dugo izdržao buraz da ne komentiraš:rofl: jbt koji smo mi bolesnici.
  • Georg Koch
    3.9k
    i meni sve vuce na to.
    Bude li Cacic kunem se necu gledat u subotu utakmicu, kunem se.
    (A nisam propustio utakmice godinama, doslovno godinama)
    Eto tako sjebite me do kraja spodobe iz pakla jebem vam sve
  • Lynx17
    2.7k
    Ovo je sve, samo ne smijesno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions