• Dinaminjo
    514
    Ne kuzim zasto bi netko oduatao od Brekala, kao kvaliteta igrac nema mjesta kod novog trenera
  • Praskaton
    1.8k
    Prije da čeka HŽ a ne avion
  • Mentalni Gimnastičar
    679
    Miro legendo jel stvarno istina da se spominje Štimca kao nasljednika?
  • Danko
    605
    Pa vjv čekaju da vide šta će s trenerom pa će onda valjda rješavat brekala.
    Možda novom treneru a spominje se čačić npr brekalo nije po volji
  • Noel
    4k
    Zato što ako Jakirović dobi gajbu Čačke je novi trener. A Čačić i Brekalo stara priča hehe. Logično ne trebaju ti insajderi za to..
  • Sbkbbb
    179
    vidio sam to i nje mi nikako jasno, iako me nebi cudilo, znamo kakav odnos ima sa juznjacima, mozda nema neko znajje i iskustvo, al i za njega cu reci, bar ima muda i ne bi bilo nonsalancije previse
  • NitkoBitan
    12.4k
    Sanjin i Miro su dva profila iste osobe. Cuj medusobna svada :lol:

  • sanjinlego
    2k


    Hahah e moja legendo. Pa ovo je sarkazam bio upravo na tvoj post. Ne mogu .. :D

    Odlazim odlazim, rušiš mi sve.

    Hvala forumu Zona Dinamo, ima dobrih ljudi, prije svega koji pametno razmišljaju, svojom glavom. Admini, moderatori također!

    Koliko se svi upalite pokazao sam u ova 2-3 troll posta. Ugodan dan, mi smo Vlatkini, Vlatka je naša!
  • Orc123
    5.2k
    Ljudi, lijepo je da netko tko ima info pise ovdje ali ako netko pise ovdje izmisljotine i predstavlja se kao insajder shvatite da cete kad tad se razotkriti. Ako imate info pisite i to je super ali ako nemate raspirujete samo vatru kod ljudi a Dinamo je emocija i s obzirom koliko svakodnevno sokova dozivljavamo od naseg Dinama ne treba nam jos i ljudi koji pisu izmisljotine. Kad nesto napisete stanite iza svojih upisa i molim vas bez dvosmislenih insajderskih info jer ne sluze nicemu.
  • Noel
    4k
    Shvatio Sanjin da Miro ima više fanova pa odlučio ugasiti profil Sanjin.. Na svim frontovima Dinamo propada pa evo i na Zoni Dinamo okršaj struja insajdera. Od sutra Sanjin postaje Majan Da oprostite Miro Vugrinec.
  • Maki2
    457
    Vec si se par puta oprasto kolko me pamcenje sluzi
  • Thompson
    52


    Tako i ja vidim sastav.
  • badblueboy86
    23
    Samo cu reci da je jako sramotno ako odustanu od Brekala i zajebu decka..
  • Sajla
    3.5k
    Ozbiljan turski novinarSbkbbb

    kaj nije to oksimoron? nešto kao duboko brdo, kontrolirani kaos, živi mrtvac..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.