• LM1995
    1.7k
    pauza za vrijeme tekme, pa se udara daljeMlađi referent

    Za vrijeme tekme se udara po temi Lokomotiva-Dinamo :lol:
  • cron1ck
    1.6k

    Ali se također neće ići daleko od transfera Brekala, vec vidim sutra ako na poluvremenu ako bude 0:0, netko će sigurno napisati fali nam Brekalo i njegov prodor po lijevoj strani
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ja ga bas nebi doveo iz razloga sto on ocekuje da odmah uleti u prvu postavu, e pa majstore treba se za to izborit.
  • blue heart 72
    1.4k
    Kaj se Baturine tiče bit ću malo možda i kontradiktoran. Smatram da UKR liga nije baš nešto za njega i da bi za NJEGOVU karijeru bilo bolje da ostane još sezonu i pol kod nas. E sada kaj se Dinama tiče, čak mislim da bi prodaja za 20+, uz eventualno neke bonuse bila čak i dobra stvar. Teško da ćemo svejedno za njega više izvući, ako i toliko. Ali bi onda odmah bez čekanja uzeo Wakizaku i uz Vidovića i Stojkovića bili bi dobro pokriveni na toj poziciji, čak mislim da ne bi bili nimalo slabiji
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Ja ga bas nebi doveo iz razloga sto on ocekuje da odmah uleti u prvu postavu, e pa majstore treba se za to izborit.dinamozivivjecno

    Ma da jer imamo kosovskog Neymara na krilu. Ti bi dovel krilo iz 4.kluba serie a koje je startalo 13 utakmica u polusezoni da malo sjedi na klupi u Dinamu (uz svo dužno poštovanje Hoxhu koji je dobar igrac za hnl) igraču koji je s 25 godina igral u najjačem klubu Slaven Belupu. Sačuvaj me Boze kaj neki napisu
  • Mihaljević
    8.2k
    Sačuvaj me Boze kaj neki napisuMiro Vugrinec

    Miro wake up and choose violence
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Miro wake up and choose violenceMihaljević

    Sutra ćemo sve znati o mogućem dolasku Brekala, 300 k traži fiorentina, naši će vjerojatno ponuditi negdje pola tog iznosa pa je samo pitanje oce li to fiorentina prihvatiti. To su zadnje info
  • Keyser Soze
    8.2k
    Jebena taktika naše uprave, nema kaj.
  • Zagi
    5.1k
    Podržavam cjenkanje.
  • wolfgang14
    1.1k
    Jebena taktika naše uprave, nema kaj.Keyser Soze

    moramo i mi nekad zube pokazat
  • Laugreano
    1.3k
    Daj im 300k... Moguci otkup za 2.5m... Brekalu u klauzulu da moze otic za 6m. I kraj price
  • superhik
    10.4k
    Uprava i ja kad kupujem mobitel na Njuškalu imamo istu taktiku cjenkanja
  • wolfgang14
    1.1k
    Vice nam se nešto uzjeba

    Blizu Dinama bio je i povremeni hrvatski reprezentativac Josip Brekalo, no čini se kako na kraju od tog transfera neće biti ništa. Velika aktivnost Plavih na prijelaznom roku koji se u pravilu koristi za panične kupovine i spašavanje sezone nije iznenađujuća.

    https://www.index.hr/sport/clanak/ovo-sto-dinamo-radi-s-jakirovicem-je-potpuni-promasaj-i-ne-moze-ispasti-dobro/2529511.aspx
  • Jaro
    5.6k
    Ali bi onda odmah bez čekanja uzeo Wakizaku i uz Vidovića i Stojkovića bili bi dobro pokriveni na toj poziciji, čak mislim da ne bi bili nimalo slabijiblue heart 72

    Neprovjereni Japanac, nedokazani Vidovic i jos uvijek u oporavku Stojkovic bez ijedne tekme u skoro godinu dana - zamjena za igraca koji kuca na vrata reprezentacije (ma sto kuca, i odskrinuo ih je), sa 20 godina (nekima je Rukavina jos talent u toj dobi) je vec dokazani HNL igrac, a ni u Europi nije za baciti.
    I to sve nakon jedne polusezone u kojoj je bio u losoj formi iz objektivnih i subjektivnih razloga - 2 dana godisnjeg, viroze, odlazak Ivanuseca (s kojim je polusezonu ranije odlicno suradjivao)... Svaka prodaja u sljedecih sezonu i pol je dokaz da klub ide kontra smjera u kojem bi trebao ici i da se i bez odredjenih ljudi pretvorio u export-import...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Gdje ti vidis da sam ja napisao da Hoxha treba bit u prvoj? Hoxha se tek treba dokazat ali ovaj nije u nikakvoj formi, pogledaj mu statistiku ove sezone pa ces vidjet. 1 gol u cijelom prvenstvu, 0 asistencija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.