• plavac173
    2.6k
    Sva sreća da je samo bubreg u pitanju. Neki bi prodali i vlastitu mater za Dinamo.Eduardo

    A neki nebi ni dlaku sa glave :smile:
  • Orc123
    5.5k

    Ktc se vratio jer smo mi trebali njega, a ne on nas....koliko samo igraca bez ugovora ceka po pola godine i godinu da potpise drugi ugovor, cemu bi se zurio i skocio na prvu. Garantiram da mu netko drugi ponudio takav ugovor kakav sad ima u Dinamu da ga ne bi prihvatio ....
  • Jurki
    9.1k
    nemam veliko misljenje o nasoj upravi. Smatram da su u totalnom kurcu.. ali ako igrac 3 puta izrazi zelju za povratkom.. i "nekaj" se sjebe sva tri puta onda se ne moze kriviti uprava vec igrac.
    Ako on STVARNO ima zelju doci.. zaradio je dovoljno love da otkupi svoj ugovor i odjebe i Fiorentinu i Baru. I ide kam hoce. Njegova je zadnja.
  • plavac173
    2.6k
    Naravno, a mislis da bi se vratio nama da je imao neku drugu ponudu?
  • plavac173
    2.6k
    Naravno, prva dva puta je mozda i on kriv, ali u ovoj situaciji sam siguran da nije po mom misljenju jer je rob.
    Ali covjek nikada nije pljuvao po Dinamu, nikada nista lose nije rekao i zasto mi kao navijaci ne bi prihvatili njegov dolazak koji bi nam povecacao sanse za titulu?
  • Jurki
    9.1k
    Ali covjek nikada nije pljuvao po Dinamu, nikada nista lose nije rekao i zasto mi kao navijaci ne bi prihvatili njegov dolazak koji bi nam povecacao sanse za titulu?plavac173

    Sve to stoji, ali on odlucuje za koga ce raditi tj igrati.
    Nije stvar u prihvacanju ili neprihvacanju vec u tome da je on trebao ako tolko zeli isforsirati transfer tj posudbu. Pa taman i na svoju štetu.
    A on bi po svemu prikazanom htio biti i jeben i posten a to neide.
    Edit: on bi 100 keka mjesecno i jos 100 keka bonus za osvajanje prvenstva a za sve ostale igrace nema bonusa za prvenstvo ako se ne ulovi liga prvaka.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Dragi kolege pustite naklapanja novinara koji su ovaj mogući dolazak Brekala pretvorili u sapunicu. Prema mojim info igrač nikako ne želi u salernitanu, tako je odgovoril i fiorentini i salernitani. Naši se dogovaraju samo s Fiorentinom i cjenkaju oko posudbe, jer fiorentina traži da im se plati posudba. Vidjeli bumo kaj će se ispregovarati, ali i dalje mislim da je Brekalo bliži dolasku kod nas nego bilo gdje drugdje
  • plavac173
    2.6k
    Pa mi ne znamo sta se u pozadini dogadja, sigurno da zeli transfer. Mislis da onda nebi u kupu usao u utakmicu da nije bilo price o transferima, uslo 5 bekova prije njega... Da sigurno zbog loseg poluvremena prije te utakmice kad je i cijela Fiorentina bila u k, zna trener kakav je igrac i sigurno ga ne otpisuje poslije jednog poluvremena nakon godinu dana.
    I koliko god nesto forsirao, imas ugovor sa klubom koji gleda kako da ispadne sto vise profitabilan, isto kao sto on ne mora otic u neki klub ako Fiorentina prihvati ponudu, a jos nije otisao nigdje.

    I iskreno shvacam sve ljude koji nisu za dolazak Brekala, ali sam siguran da kad bi dublje izanalizirali i kad bi Brekalo utisao poljud sa golom ili kantom u 5. mjesecu da vas nece brigat ni 1% od ovih desavanja, a cinjenicno je da nam sanse rastu sa njim.
  • Georg Koch
    3.8k
    mi smo trebali KTC-a, sigurno, ali on nije nas, kako znas? Bio je van nogometa 6+mjeseci, gdje je to mogao otici ozbiljno, i za ok lovu?
    A sto se Brekala tice, mi njega me trebamo? S krila nemamo doprinos nikakav, dosao nam je Hoxha. Nadam se da ce biti taj, Boze daj da bude bolji od Ivanuseca. Ali jesmo li sigurni? Naravno da nismo. Da li bi Brekalo bio ogroman upgrade, pogotovo na hnl? Naravno da bi.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Naši se dogovaraju samo s FiorentinomMiro Vugrinec

    Poanta svega, vec sam pisao, mi hocemo brekala, on nas. Ako talijani imaju ponudu 500k razumno je od nas traziti isto.
    500k +placa , ne vidim problem
  • marcio amoroso
    33.1k
    Završena priča i gotovo. Da bi pomogao, bi sigurno, ali nažalost neće i to je to.

    Mi sigurno ne znamo prave razloge i ja općenito nemam ništa protiv dečka. Ta spika da se trebao odreći novca i odjebati sve zbog Dinama je za malu djecu. Tko se to u povijesti odrekao nekoga velikog novca da bi igrao u Dinamu. Realno nitko i to je nerealno očekivati.

    Imamo kadar kakav imamo, imamo trenera kakvog imamo i idemo po titulu. Jel to dovoljno za titulu vidjeti će se u roku par mjeseci.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Završena priča i gotovo.marcio amoroso

    Nije još završena priča, vjerujte Miri
  • plavac173
    2.6k
    Imamo kadar kakav imamo, imamo trenera kakvog imamo i idemo po titulu. Jel to dovoljno za titulu vidjeti će se u roku par mjeseci.marcio amoroso

    Ovo je napisano kao da smo prekjucer nabavili 20ak igraca i uzeli trenera sa biroa a ne da imamo najskuplju, samim time i najkvalitetniju ekipu (idalje)
  • marcio amoroso
    33.1k
    Nije još završena priča, vjerujte MiriMiro Vugrinec

    Već sam se okladio sa jednim kolegom u kebab da je završena priča pa mogu rado i sa tobom Miro :grin:
  • Orc123
    5.5k

    On je mogao bez brige tako biti bez kluba do ljeta ili sada do zimske pauze i onda otici u neku egzoticnu zemlju da je to zelio....u Dinamu sada ima oko 200tis kaj je mogao doboti bilo gdje. Zar mislis da nitko nije zelio takvog igraca. On je do ljeta s nama a kasnije ne bi me cudilo da zavrsi karijeru. Dovoljno je zaradio jer je vide od 10g igrao na visokom nivou i za placu oko milju eura...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.